sponsorlu bağlantılar
  • Qr Kod
  • Qr Kod
  • Oylama: 1 oy 6,00 Puan
  • Lisans: Ücretsiz
  • Dil Desteği: Tümü
  • İşletim Sistemi: Tümü
  • Üretici: -
  • Dosya Boyutu: -
  • Hemen İndir

Android O Developer Preview

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
11 Okunma
Android O Developer Preview indir

Android O Developer Preview İndir – Android Geliştirici Önizleme Programı indir.

Android O Developer Preview indir ile, Android 8.0 Geliştirici Önizleme versiyonudür

NOT: Android O Developer Preview yalnızca aşağıdaki cihazlar içinde kullanabilmek mümkündür, bu sistem kalıp klasörleri yalnızca geliştiricilere yönelik olarak da paylaşılmaktadır ve kararlı olarak da çalışmayabilmektedirler:

– Nexus 5X

– Nexus 6P

– Nexus Player

– Pixel C

– Pixel

– Pixel XL

Google beklenenden biraz erken davranarak Android O veya Android 8.0 işletim sistemini bu seneki Goole I/O’dan önce sundu. Android O, bir takım yeniliklerle beraber gelecek. İşte bu Android 8.0 geliştirici önizleme versiyonu ile bu yenilikleri kendiniz görebiliyorsunuz.

Geliştiriciler Google’ın güncel mobil işletim sistemiyle uyumlu programlar geliştirebilmek yada mevcut programlarını bu güncel işletim sistemiyle uyumlu hale getirmek için Android O Developer Preview’i kullanabilirler.  ile işletim sisteminin gereksinimlerini, işleyiş biçimini öğrenebiliyor, işletim sistemi önizlemesi içinde programlarınızı çalıştırarak hataları ve ahenksuzlukları belirleme edebiliyorsunuz.

Manuel olarak da yüklenmektedir. Bu önizleme versiyonunun kalıp dosyasını indirdikten sonra mobil cihazınıza flashlamanız gerekiyor. Bu prosedur önizleme versiyonu yüklenecek cihazdaki tüm verilerin silinmesine neden olmaktadır. Bu nedenle yüklemeden önce bu duruma dikkat etmenizi öneriyoruz.

Cihazınıza nasıl yükleyeceğinizi bu sayfadan öğrenebilirsiniz:

https://developers.Google.com/android/images#instructions

Cihazınızından kaldırabilmek için cihazınızın işletim sisteminin fabrika kalıp dosyasını indirmeniz, bu kalıp dosyasını el sayesinde yüklemeniz ve cihazınızı sıfırlamanız gereklidir. Bu prosedur cihazınızdaki tüm bilgileri silecektir.

Bir önceki yazımız olan AndEX Project başlıklı makalemizde AndEX Project, AndEX Project download ve AndEX Project full indir hakkında bilgiler verilmektedir.

indirtr.org