Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ares indir

Ares indir

ares indir
ares indir

ares indir,ares yükle,ares download,ares son sürüm indir,ares tamindir,ares full indir,ares türkçe indir

Ares indir kullanıcıların basitçe görsel, müzik, video, program, belgeler, vb dahil olmak suretiyle herhangi bir dijital dosya paylaşımına imkân tanır.

 

 

Ares indir bedava bir açık kaynak kodlu dosya paylaşım uygulamasıdır. Sanal topluluğun bir üyesi olarak, yalnızca diğer kullanıcılar tarafından paylaşılan herhangi bir dosya ile ilgili arama yapabilir ve indirebilirsiniz.Ares dünya genelinde en fazla kullanılan P2P, müzik, video, görsel gibi dosyalarınızı paylaşmanızı, bunun yanı sıra daha önce paylaşılmış olan bu tür dosyaları bilgisayarınıza da indirebilirsiniz.

Daha önce paylaşılmış olan müzik, video ve görsel gibi dosyaları arama bölümünden ismini aratarak sanaçtılara ait şarkıları ve video klipleri bedava bir biçimde bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Ares indir Galaxy olarak bilinen bu uygulama kolay kullanıcı arayüzü ile kullanıcılara basit kullanım sağlayarak, kullanıcılar arasında sohbet imkânı da sağlamaktadır.
Ares İndirmeye çalıştığınız dosyayı tamamıyla inmeden yapılabilen önizleme opsiyonu yalnış dosyayı indirerek zaman kaybetmenizi de önler.

Ares ilk kurulunca ingilizce dil’inde olur ama kurulumdan sonra Setting General bölümünden istediğiniz herhangi birisini seçebilirsiniz.

Hızlı İndirmelerde ise
Ares indirmek istediğiniz dosyanın ana kaynağını bularak hatta indirme prosedürü sırasında farklı kaynakları tarayarak indirme hızını oldukça yükseltmeye çalışır. indirmekte olduğuunuz dosyayı çok sayıda kullanıcı üzerinden indirerek indirme süresini en aza indiriyor.

Dahili Ses/Video Oynatıcısı
Dosyaları indirmeden önce önizleme yapmanıza imkân sağlayarak, doğru dosyayı indirmenizi amaçlayan bir video ve ses önizleme özelliğini sunuyor. Bu özellik vasıtası ile yanlış video ve ses dosyalarını indirmekten kaçınabilirsiniz.
Ares ile istediğiniz dosya türlerini seçerek film ve müzik gibi paylaşılan bütün dosyaları bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
Ares programı ile bunun yanı sıra kendi sohbet odalarınızı da oluşturabilirsiniz. Ayrıca isterseniz diğer makul olan kanallara girebilirsiniz.

Sohbet kanalı oluşturmanıza imkan tanıyan Ares vasıtası ile dosya indirme prosedürü gerçekleştirirken aynı anda dostlarınızla sohbet etmenin keyfini menfaatin. İçerisinde bulunan dahili ses ve video oynatıcısı ile henüz indirme prosedürü yapmadan önce indirmek istediğiniz dosyaları görüntüleyebilirsiniz. Ardından indirme prosedürü başlatarak daha sağlıklı sonuçlar elde etmiş olursunuz.
Güçlü bir kitaplık yöneticisine sahip olan uygulamayla indirdiğinuz dosyaları basit bir biçimde düzenleyebilir ve hızlı arama özelliğiyle dosyalarınızın yerini bulabilirsiniz. Ayrıca Ares indir sayfamızdan müzik indirme uygulamasını indirerek Mp3 indirebilirsiniz.

Son versiyonlarını BitTorrent protokolü sayesinde yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Kullanıcı odaklı kullanıcı arayüzü ve kolay kullanıcı arayüzü vasıtası ile kurulumu ve kullanımı oldukça basittir.

 

 

Ares indir

 

Ares indir kendiliğinden aynı anda çoğu kullanıcı üzerinden kaynak dosyayı bulur ve indirir. Bu da indirme hızını kat kat artırabilir. Ares güvenlik duvarları arkasında çalışır ve yapılandırma gerektirmez.

Dahili Ses ve Video Oynatıcı
İndirme prosedürü devam ederken dosyaları önizleme yapabilir ve bir oynatma listesi düzenleyebilirsiniz. Ares ilaveten Shoutcast internet radyolarını da destekler.

Güçlü Kitaplık Yöneticisi
Paylaştığınız dosyaları bir kütüphane bölümünde kategoriler durumunda düzenlenir. Bu tip, kategoriye göre dosyalarınızı sıralamak ve basit bir şekilde listelemek için güzel bi seçenekdir.

Ares Galaxy,yeni adı ile Ares Galaxy görüntüler, ses, video, program, belgeler gibi birçok içeriği
ağ üzerinden dosyalarınızı yayınlayabilir ya da yayınlananları indirebilir yada chat kanalında sohbet edebilirsiniz.

Ares ile düşük sistem kaynakları tüketimi, ufak boyutu, basit kullanımı ile dikkat çekiyor.

Ses, video, görsel, belge ve program dosyalarını bulabilmenize, indirebilmenize ve paylaşabilmenize imkân veren Ares, gelişmiş arama özelliğiyle istediğiniz dosyayı bulabilmenize yardımcı oluyor. Ares bulduklarınızı bu kullanıcıların bilgisayarlarından indirebiliyorsunuz.

Ares, dosya yönetimini son derece basit hale getiren kitaplık sistemi vasıtası ile dosyalarınızı türlere göre kategorilere ayırabiliyor ve paylaşıma açabiliyor veya dosyalarınızın paylaşımlarını durdurabiliyorsunuz.

Dosyalarınızı indirirken ön izleme yapmanıza, indirilme sonrasında ise direkt olarak uygulama içerisinden oynatabilmenize ve herhangi bir internet tarayıcısına gerek olamadan internette gezinebilmenize imkân veriyor.

 

Bir önceki yazımız olan anonymoX indir başlıklı makalemizde anonymoX download, anonymoX indir ve anonymoX son sürüm download hakkında bilgiler verilmektedir.

Ares indir YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.