Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Avidemux indir

Avidemux indir

Avidemux indir
avidemux-indir

Avidemux indir,Avidemux yükle,Avidemux download,Avidemux son sürüm indir

Avidemux indir video dosyalarını düzenleyebileceğiniz video kesme ve düzenleme programı.

 

Avidemux indir tanınmış video dosyalarını düzenleyebileceğiniz bedava bir video kesme ve düzenleme uygulamadır. Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz uygulama ile videolarınız üzerinde kısa sürede kesme, filtreleme ve çevirme, bölme ve birleştirme prosedürlerini yaparak videoları düzenleyebilirsiniz. Video çevirme / döndürme özelliği vasıtası ile yan ya da ters çekilen videoları düzenleyebilirsiniz.Video kesme, kopyalama, yapıştırma, gibi prosedürlerinizi çabucak yapabilirsiniz.

 

Avidemux indir Kullanımı çok kolay ve kullanıcı dostu kullanıcı arayüzüe sahip Avidemux ile video üzerinde düzenleme, kesme ve ekleme işlerinizi kısa sürede yapabilirsiniz. Bazı prosedürleride kolayca yapabilmektedir. Düzenleme yaptığınız videoda görüntüleri kaydederken hiç problem yaşamazsınız.

 

AVI, DVD, MPEG, MP4 ve ASF gibi tanınmış video formatlarını desteklemekte olan Avidemux indir ile Sahip olduğunuz video dosyası üzerinden dilediğiniz gibi sahneler kesebilir, yine sahip olduğunuz büyük ufak video dosyalarınızı birleştirebilir, videolara farklı filtreler uygulayabilir ve oluşturduğunuz videolarınız farklı bir video formatında kayıt edebilmek için Avidemux’u kullanabilmeniz mümkün.

 

Avidemux Mac Bilgisayar kullanıcıları için bedava bir biçimde videolar hakkında birçok prosedürü yapabilmelerine yardımcı olacak uygulamalardan biridir. Avidemux ile videolarda kesme, düzenleme, kırpma, filtreleme, dönüştürme ve daha çok prosedürü yapabileceksiniz. Bu codec bileşenleri kullanarak çeşitli, AVI, DVD uyumlu MPEG dosyaları, MP4 ve ASF gibi çoğu dosya türlerini destekler. Genelde uzun olan videolarda yada kısa olsun uzun olsun videoların güzelumuza giden bölümleri olur. Bunun içinde sürekli o kısmını izleyip dinlemek isteriz. İşte bu uygulama bu ve daha çoksı için bizlere yardımcı olmaktadır.

 

Avidemux indir

 

Avidemux indir kullanıcı dostu kullanıcı arayüzü ile beraber kolay bir biçimde kesme, filtreleme, çevirme, düzenleme ve daha çoksını yapmanız için birçok desteği vermektedir. Kesme prosedürünün yanı sıra video ve ses ayarlarının kalite seviyesinde değiştirme prosedürleri de yapmanıza izin vermektedir. Ayrıca video kırpma özelliğiyle videoların istenmeyen bölümlerini kırpabilirsiniz. Sağdan, soldan, alt, üst ya da köşelerden lüzumsuz sayılacak yerleri net atın. Videolarda temel renk ayarlarıda yapabilmek mümkün. Bu özelliğiyle videoların karanlık bölümlerini daha da aydınlatma imkânı doğuyor.

 

Avidemux Ücretsiz olarak Videolarınızı düzenleyeceğiniz bir uygulamadır. Oldukça kullanışlı bir uygulama olma zelliğini elinde tutmaktadır.

 

Telefonuna atmak istediğiniz Videoların uzunluğu sebebi ile sorun çekebilirsiniz isteğinize göre Avidemux ile keserek tekrar derleme yaparak videolarınızı düzenleyebilirsiniz.Avidemux, kullanımı kolay basit kullanıcı arayüzüe sahip kısa zaman Aralıklarında istediğiniz biçimde tanınmış video formatlarının bütününü destekleyerek video üzerinde düzenlemeler, kesmeler ve eklemeler yapabileceğiniz bedava bir video editörüdür.

 

Yardımcı olacak gelişmiş özelliklere sahiptir. Kullanıcılar için birebir kaliteli bedava bir program olarak dikkat çekmektedir.

 

Siz değerli ziyaretcilerimize sunulmuştur. Ayrıca ekibimiz tarafından tavsiyelen video editörleri arasında yer bulmayı başarmıştır.

 

Bir önceki yazımız olan Android Sürümü başlıklı makalemizde android hakkında herşey, Android Sürümü ve android-7.1.2 hakkında bilinmeyenler hakkında bilgiler verilmektedir.

Avidemux indir YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.