sponsorlu bağlantılar
  • Qr Kod
  • Qr Kod
  • Oylama: 1 oy 6,00 Puan
  • Lisans: Ücretsiz
  • Dil Desteği: Tümü
  • İşletim Sistemi: Tümü
  • Üretici: -
  • Dosya Boyutu: -
  • Hemen İndir

Battery Optimizer

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
12 Okunma
Battery Optimizer indir

Battery Optimizer Programı ile Bataryanızı Optimize Edin.

Battery Optimizer indir programının yapacağı optimizasyon ile dizüstü PClarınızın batarya kullanma süresini arttırabilirsiniz.

 

Battery Optimizer, ileri seviye teşhis ve sınama teknikleriyle kullanıcıları yönlendirir.Bu sayede dizüstü PC`lerinin bataryalarını daha uzun ömürlü kullanabilmeleri için tasarlanmış bir laptop batarya performans arttırma aracıdır.

 

Battery Optimizer indir

Battery Optimizer indir

 

 

Battery vasıtası ile kısa pil ömrü probleminu kısmende olsa ortadan kaldırabilirsiniz.

 

Sizin için gerekli optimizasyonu yaparak hangi programları kapatırsanız ne kadar tasarruf edebileceğinizi size bildirir.

 

Dizüstü PC kullanan kullanıcılarımız kesinlikle Battery Optimizer isimli bu bedava ve etkin programı denemeliler.a dakika verilmesi.

 

Bu program sayesinde Bataryalarınız da yerleşen ve haberiniz olmadan hatta kullanmasanız dahi şarjınızı bitiren uygulamalardan kurtulmak mümkün.

 

Dilerseniz sizlere program hakkında ve kullanımı ile ilgili internette bulamayacağınız bir çok güncel bilgiyi bu başlık altında sunalım.

 

Öncelikle bu programın ne işe yaradığından biraz bahsedecek olursak eğer, diyelim ki bir laptop bilgisayarınız var ve bataryası bile yeni.

 

Ancak sebebini bilmediğiniz bir şekilde bilgisayarınızın şarjı oldukça çabuk tükenmekte.

 

Işte bu program tam da burada devreye giriyor ve sizi bu gibi dertlerden kurtarıyor.

 

Basit bir analiz yaparak sisteminiz de haberiniz olmadan kurulan yada kullanmasanız bile şarjınızı belli bir oranda kendi kendine tüketen programları temizleyebilirsiniz.

 

Peki ama nasıl dediğinizi duyar gibiyim.

 

Çok kolay yapmanız gereken tek şey sadece bu programı yukarıda ki hemen indir butonuna tıklayıp bilgisayarınıza indirmek.

Bir önceki yazımız olan Backup and Sync başlıklı makalemizde Backup and Sync, Backup and Sync download ve Backup and Sync full indir hakkında bilgiler verilmektedir.

indirtr.org