Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
BCUninstaller indir

BCUninstaller

BCUninstaller İndir – Bedava Program Kaldırma Programı – indirtr

BCUninstaller indir ile, en az çaba sayesinde birden fazla uygulaması kaldırma prosedürünü basitlaştırmak için geliştirilmiş bir program kaldırmaya yardımcı uygulamasıdır. Size kurulu uygulamaların bir listesini gösterir ve seçenekler sunar. Onay kutularını işaretleyerek çok sayıda kaldırma yapabilirsiniz.

 

BCUninstaller her kaldırma prosedürünü birbiri ardına başlatacak ve tek yapmanız gereken her biri için onay butonlarıni tıklamak olacaktır. Gelişmiş gruplama ve sıralama seçeneklerinin yanı sıra filtreleme ve kurulu uygulamaları düzenleme özelliği sunar.

 

BCUninstaller güncel çıkan modern bir uygulama kaldırma uygulamasıdır.

 

 

BCUninstaller indir

 

Windows Program Ekle/Kaldır penceresi bazı durumlarda yetersiz kalabiliyor. Mesela PCa virüslü bir uygulama bulaştığında ve bu uygulaması kaldırmak istediğinizde Program Ekle/Kaldır penceresini açamayabilirsiniz. Çünkü virüslü uygulama bunu engelleyebilir. Bu v.s durumlarda çok işe yarıyor.

 

Ayrıca masaüstü PCda (bilgisayar) programları toplu olarak da (çoklu) kaldırmak için en uygundir.

Penceresinde kaldırmak isteyebileceğiniz bütün uygulamaları seçin ve Uninstall düğmesine tıklayın. Böylece belirlediğiniz uygulamalar sırayla otomatik olarak da kaldırılacaktır. Böylece ayrı ayrı uğraşmaktan ve zaman kaybetmekten kurtulacaksınız.

BCUninstaller (Toplu Program Kaldırıcı), en az çaba sayesinde birden fazla uygulaması kaldırma prosedürünü basitlaştırmak için geliştirilmiş bir program kaldırma yardımcı uygulamasıdır, size kurulu uygulamaların bir listesini gösterecek dilerseniz ayrı ayrı dilerseniz toplu bir biçimde onay kutularını seçerek kaldırabileceksiniz. Her kaldırma prosedürünü birbiri ardına başlatacak.

Bir önceki yazımız olan Back4Sure başlıklı makalemizde Back4Sure, Back4Sure download ve Back4Sure full indir hakkında bilgiler verilmektedir.

BCUninstaller BENZER İÇERİKLER
BCUninstaller YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.