Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
bcWebCam indir

bcWebCam indir

bcWebCam indir
bcWebCam indir

bcWebCam indir,bcWebCam yükle,bcWebCam download,bcWebCam son sürüm indir,bcWebCam full download,bcWebCam download

 

 

 

BcWebCam indir programı, bilgisayarınıza takılı olan internet kamerasını kullanarak doğrudan barkod okuma

 

 

BcWebCam indir bir takım prosedürleri yapabilmenizi sağlayan bedava ve kolay bir uygulama yalnız içerisinde bulunan son derece geniş seçenekler vasıtası ile istediğiniz özelleştirmeleri yapmanıza da imkân tanıyor. Programı kullanarak kameranızı üzerine tuttuğunuz barkodları hemen okutabilir ve barkod üzerindeki bilgileri elde edebilirsiniz.

 

Arayüzün gereken bütün bilgileri barındırması vasıtası ile barkod okutmanın basit olduğunu söylemek gerek. Zaten programı açtığınız gibi karşınıza gelecek olan öğrenme bölümü vasıtası ile programın temellerini hemen görebiliyor ve barkodları taratmaya başlayabiliyorsunuz. Aynı zamanda son derece uzun sürelerle kameranızı açık tutabilmesi vasıtası ile dilediğiniz kadar barkodu arka arkaya da okutabilirsiniz.

 

Fakat barkodları okutma sırasında odak noktasının ayarlaması biraz uğraştırabiliyor. Barkodları doğru uzaklıktan ve net bir biçimde okutabilmek için doğru uzaklık ayarının yapılması gerekiyor ve ilk seferlerde bu biraz zaman alabiliyor. QR code ve standart barkodların hepsini okuyabilmesi vasıtası ile elinizdeki ürünlerin barkodlarını bile problemsizca okutabilir ya da kendi hazırladığınız kodları test edebilirsiniz.

 

bcWebCam, bilgisayarınızın internet kamerası ile QR kodlu, EAN8 ve EAN13 tipindeki barkodları okumanızı sağlayan bedava bir uygulama. Tek yapmanızı gereken ilgili barkodu bilgisayarınızın internet kamerasına göstermek.

 

bcWebCam, sisteminizde sahip olduğunuz internet kamerası ile QR kodlu, EAN8 ve EAN13 türündeki barkodları okuyabileceğiniz bedava bir barkod okuma uygulamadır. Kullanımı çok basit olan uygulama iledilediğiniz kadar barkodu okutabilirsiniz.

 

 

bcWebCam indir

 

 

bcWebCam ile bilgisayarınızın internet kamerası sayesinde QR kodlu barkodları okuyabilirsiniz.

 

Webcam ile barkod okutmak ister misiniz?
Bunun için yapmanız gereken tek şey barkodu internet kamerasına göstermek hepsi bu kadar.

 

bcWebCam, Web kameranız ile barkod okuma uygulamasıdır. bcWebCam ile EAN13, EAN8 türündeki barkodları kameranıza göstererek okutabilirsiniz.

bcWebCam Program Tanıtımı
bcWebCam internet kamerası görsellerindeki barkodları okur.

 

bcWebCam ile ürün tanım numaralarını artık girmek zorunda değilsiniz, kolay bir biçimde kodu internet alanında destek verilmektedir.

 

Ücretsiz bcTester’ı imaj dosyalarından ve Adobe PDF dokümanlarından barkotları okumak için kullanın. Çizgisel barkotlar; DataMatrix, QR Code, Aztec ve PDF417 gibi modern 2D barkotlar gibi okunur.

Sistem Gereksinimleri:
· Mircosoft .Net Framework 2.0
· 50 MB Diskte Boş Alan
· Yüklü bir WebCam ya da uyumlu Video-Giriş-Cihazı

 

Bir önceki yazımız olan Bandizip indir başlıklı makalemizde Bandizip download, Bandizip indir ve Bandizip son sürüm download hakkında bilgiler verilmektedir.

bcWebCam indir YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.