Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Blank And Secure

Blank And Secure

Blank And Secure Dosyalarınızı silerek insanların erişimini önlemek istiyorsanız çalıştırabileceğiniz program.

Eğer hard diskinizdeki klasörleri güvenilir bir biçimde silmek ve dosyaların bir daha klasör geri getirme araçlarıyla bulunarak diğerları aracılığıyla ele geçirilmesini önlemek istiyorsanız Blank And Secure uygulamasını başlatabilirsiniz.

Blank AndSecure, sildiğiniz klasörleri geri dönüşümsüz bir biçimde silmenizi yarayan bedava ve Türkçe bir uygulamadır. Blank And Secure klasörlerinizi hızlı ve güvenilir bir biçimde silerek, üçüncü kişilerce geri dönüştürülmesini engeller. Kurulum gerektirmeyen ve “sürükle-bırak” desteği olan uygulama, silinen dosyaların üzerine defalarca devrim veriler yazarak özgün bilgilerinizin tamamiyle silinmesini sağlar.

 

Blank And Secure

 

Yazılım kurulum gerektirmiyor ve klasörlerinizi programın paneline sürükleyerek bıraktığınız anda silme prosedürü için hazır oluyorlar. Dosyanız silinmeden önce yazılım aracılığıyla veriler “0” sayesinde tamamiyle dolduruluyor ve sonrasında doldurulan kısım silme prosedürüne tabii tutuluyor.

Yazılımın temel özellikleri genel adına şu şekilde:

– Küçük klasör boyutu
– 1-32 kere dosyanın üzerini yazma opsiyonu
– Silme belirtilerini temizleme
– Sürükle-bırak özelliği
– Çoklu dil desteği

Bir önceki yazımız olan BitKiller başlıklı makalemizde BitKiller, BitKiller download ve BitKiller full indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Blank And Secure BENZER İÇERİKLER
Blank And Secure YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.