sponsorlu bağlantılar
  • Qr Kod
  • Qr Kod
  • Oylama: 1 oy 6,00 Puan
  • Lisans: Ücretsiz
  • Dil Desteği: Tümü
  • İşletim Sistemi: Tümü
  • Üretici: -
  • Dosya Boyutu: -
  • Hemen İndir

BrowserAddonsView

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
5 Okunma
BrowserAddonsView indir

BrowserAddonsView İndir – Windows için İnternet – indirtr

Tarayıcılardaki Eklentileri ve Uzantıları Görüntüleme Uygulaması olarak bilinmektedir.Windows işletim sistemli sisteminizde kullanabilmeniz adına hazırlanmış BrowserAddonsView programı indir ile bilgisayarınızda yer boyut internet tarayıcılarındaki eklentileri ya da uzantıları detaylı bir biçimde görüntüleyebilirsiniz.

Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox tarayıcılarınızda yer boyut eklenti ve uzantıları detaylı bir biçimde inceleyebilirsiniz. Kurulum gerektirmeyen etkin bir yapıya sahip olarak bilinen uygulamayı açtığınız zaman tarayıcılarda yüklü olanların listesine ulaşabiliyorsunuz.

Tüm bunların yanında eklentilerinin sürümüna, açıklamasına, üretici firmayı, yükleme tarihi, güncelleme tarihi, aksif ve pasif durumunu bunun yanı sıra hangi tarayıcıda kurulu bulunduğu görüntüleyebilirsiniz.

Kurulum dizinine çabucak erişebilirsiniz. Yüklediğiniz eklentileri ve uzantıları görüntülemek için etkin bir uygulamaya sizde gerek duyuyorsanız BrowserAddonsView’i bedava olarak da indirebilirsiniz.

Tarayıcılarınızda Yüklü Olan Eklentileri Nasıl Bulursunuz?
İnternet tarayıcılarında yer boyut eklentileri rehberdeki adımları izleyerek kontrol edebilirsiniz.

Tarayıcılarda kurulan eklentiler kişilerin çoğu zaman farkında olmasa da fonda çalışmasını sürdürmektedir. Bu sırada zararlı programlar da aynı biçimde
çalışabilmektedir. Bu bakımdan kişilerin tarayıcılarda yer aşan eklentileri kontrol etmesi çok önemlidir.

İnternet tarayıcılarında yer boyut eklentilerin bilhassa zararlı programların belirleme edilmesi zor olabilmektedir. Bu tür durumlarda kişilerin özel uygulama kullanması gerekebilmektedir. Bu hususta en fazla ön plana çıkmayı başaran programlardan birisi BrowserAddonsView isimli uygulamadır.

Uygulama sayesine kişilerin internet tarayıcılarındaki bütün eklentileri görüntüleyebilmesi mümkün olabilir. Üstelik Mozilla Firefox Google Chrome ve Microsoft Edge v.s bütün tarayıcıların desteklenmesi ile bütün tarayıcılar içinde kontrol yapılabilmektedir.

Yapılan sorgulamalar sonucunda kişilerin eklenti kurulum tarihlerine kadar ayrıntılı bir biçimde bilgi alması mümkün olmaktadır. Bu bakımdan sizler de belirtilen uygulama ile durumunuzu kontrol edebilirsiniz.

 

BrowserAddonsView indir

BrowserAddonsView indir

 

BrowserAddonsView Programının Kullanım Detayları;

BrowserAddonsView programını PCınıza kurduktan sonra çalıştırarak eklenti denetimi yapabilirsiniz.Eklenti sayesinde ilgili ayrıntılara ulaşmak isteyen kişiler ise eklentiyi seçtikten sonra direk görseldeki fonksiyon sayesinde eklenti ayrıntılarını görüntüleyebilmektedir. Böylece basit bir biçimde eklentiler aracılığı ile kontrol sağlanabilir. Üstelik eklenti listesi alma v.s özellikler de bulunuyor.

İnternet tarayıcılarında yüklü olan bütün eklenti ve uzantıları basitçe filtreleyebilirsiniz.

BrowserAddonsView uygulaması, sisteminizde kurulu olan internet tarayıcılarındaki eklentileri yada uzantıları detaylı bir biçimde görüntüleyebilmenizi sağlayan kolay bir araç.

Google Chrome, Mozilla Firefox ve Internet Explorer tarayıcılarında yüklü olan eklenti ve uzantıları detaylarıyla görebilmenizi sağlayan BrowserAddonsView, kurulum gerektirmeden çalışıyor. Uygulamayı açtığınızda, tarayıcılarda yüklü olan eklenti ve uzantıları liste durumunda görebileceğiniz ve bununla birlikte hangi tarayıcıda yüklü olduğu, aktif-pasif durumu, ismi, sürümü, açıklaması, üretici ismi, yükleme tarihi, güncelleme tarihi v.s birçok bilgiye basitçe ulaşabilmeniz mümkün. Ayrıca, eklenti üzerine sağ klikladığınızda açılan menüden kurulum dizinine ulaşabilmeniz de mümkün hale getirilmiş.

Biraz önce de bahsetmiş olduğumuz v.s herhangi bir yükleme prosedürü yada ek bir prosedur gerektirmeden, çift tıklayarak çalıştırabileceğiniz uygulama Windows’un 32-bit ve 64-bit versiyonlerinde kullanılmaktadır. Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 versiyonlerinden herhangi birini kullanan kullanıcıların yararlanabileceği BrowserAddonsView programı bedava olarak da sunuluyor.

Bir önceki yazımız olan BitRaser For File başlıklı makalemizde BitRaser For File, BitRaser For File download ve BitRaser For File full indir hakkında bilgiler verilmektedir.

indirtr.org