Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
CamStudio indir

CamStudio indir

CamStudio indir
CamStudio indir

CamStudio indir,CamStudio yükle,CamStudio download,CamStudio son sürüm indir

CamStudio indir flash ve video teknolojisi

 

 

 

CamStudio indir yaptığınız işleri flash video teknolojisi kullanarak avi uzantılı olarak nasıl kayıt edebileceğinizden bahsedeceğiz. Video oluştururken ses özelliği de ekleyerek sunu dosyaları hazırlayabilmeniz ya da çevrimiçi olarak izlediğiniz bir TV kanalındaki görüntüleri ve sesleri kaydedebilmeniz mümkün.CamStudio bilgisayar ekranınızın videosunu çekmenize imkân tanıyan ve dilerseniz çektiğiniz bu videoları SWF ve AVI formatlarında bilgisayarınıza kaydetmenize izin veren etkin bir programdır.

 

Program kolay ve kullanımı kolay kullanıcı arayüzü vasıtası ile her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanmak mümkün. Araç çubuğu üzerinde bulunan kayda başlama, ara verme ve durdurma seçeneklerini kullanarak ekran videosunu çekebilirsiniz.

 

Ana menü üzerinden seçebileceğiniz ekran boyutu ya da ekranın görüntüsünü almak istediğiniz bölümü ayarlayabilir ve ilaveten eklentiler vasıtası ile çektiğiniz videoları zenginleştirebilirsiniz.Video seçenekleri, ses seçenekleri ve imleç seçenekleri üzerinden uygulama ile ilgili çeşitli ayarlarar.

 

Kullanabileceğiniz Alanlar:
Herhangi bir program için tanıtım demosu hazırlayabilirsiniz
Sıkça Sorulan Sorulara Cevaplar gibi videolar hazırlayabilirsiniz
Sunum için videolar hazırlayabilirsiniz
Bilgisayarınızda karşınıza çıkan bir Hatayı gösterebilmek için kullanabilmeniz mümkün
Ürün satmak için tanıtım videosu hazırlayabilirsiniz
Görüntülü sohbet ortamlarındaki görüntüleri kaydetmek için kullanabilmeniz mümkün.

 

CamStudio indir Nedir ?

 

CamStudio indir içerisinde imleç seçenekleri vasıtası ile ulaşmak istediğiniz bütün ayarlara çabucak erişebilirsiniz. Sistem kaynaklarınızı aşırı tüketmeden kullanabileceğiniz bir video kayıt programı arıyorsanız CamStudio uygulamasını deneyebilirsiniz.CamStudio kullanarak bilgisayar ekranınızda bulunan görüntüleri video formatında kayıt edebilirsiniz.

 

Çektiğiniz videoları daha sonra SWF ve AVI formatlarında bilgisayarınıza yeniden kayıt edebilirsiniz. Basit ve basit bir kullanımı olan olan kullanıcı arayüzü vasıtası ile bütün bilgisayar kullanıcıları tarafından rahat bir biçimde kullanabilen bu uygulama, araç çubuğu üzerinde bulunan özellikler ile prosedürlerinizi yapabilmenizi sağlıyor.

 

PC üzerinden yapılan prosedürleri video ya kaydetme uygulamasıdır.
Bilgisayarınızın ekranınızda ki prosedürleri videoya kaydedip,bunları avi ve swf formatına dönüştürebilirsiniz.

Program kapasitesi bakımından çok düşük boyutta olduğu halde yaptığı özellikleri ile göz doldurCamStudio programı, CamStudio programına bir alternatif olarak geliştirilmiş bedava bir ekran görüntüsü kaydetme uygulamasıdır.

 

Bu programı kullanarak masaüstünüzde yaptığınız prosedürlerin videosunu çekebilmektesiniz. Lisanssız (bedava) bir biçimde bu işlemi yapabileceksiniz.

Çektiğiniz videoları en fazla kullanılan iki format olan dilerseniz swf formatlı dosya durumunda dilerseniz avi formatlı dosya durumunda kayıt edebilirsiniz. Ayrıca CamStudio kullanış açısından da kullanıcılara basitçer sağlamaktadır.Programın kurulumu çok kolay olmakla birlikte kullanımı da çok kolayti. Ücretsiz bir program olduğundan kaynaklı sınırlı özelliğe sahiptir ve size videolar üzerinde düzenleme yapma şansı tanımaz.

CamStudio indir teknik özellikleri

 

CamStudio indir sisteminizdeki bütün ekran ve ses etkinliğini kaydetmek ve bir endüstri standardı olan AVI ve SWF video dosyaları oluşturmak, kaydetmek ve açmak için kullanabileceğiniz bedava bir uygulamadır. Bunu da yapmak için flash video teknolojisini kullanmaktadır.

 

CamStudio saniyeler içinde pürüzsüz biçimde yüksek kaliteli kayıtlar yapmanız, ekran başlıkları ekleyeceğiniz, videolar hazırlarken ses yorumları ekleyerek sunular hazırlayabileceğiniz, çevrimiçi olarak televizyon izlerken bile görüntü ve ses kayıtları yapabilmeniz için seçenekler sunan kolay kullanımlı bir uygulamadır. Bütün ekranı ya da yalnızca bir bölümünü kaydetmek için, özel imleçler kullanmayı seçebilir ve e-posta yoluyla gönderebilir ya da CD / DVD’ye çıktısını alabilirsiniz.

 

Herhangi bir program programı için video gösterileri oluşturmak için kullanabilmeniz mümkün.
Okul ya da üniversite sınıfları için video eğitimleri oluşturabilirsiniz.

Teknik destek almak istediğiniz insanlara göstermek için sisteminizde yinelenen problemu kaydetmek için kullanabilmeniz mümkün.

 

Satılabilir video tabanlı bilgi ürünleri oluşturmak için kullanabilmeniz mümkün.
Sevdiğiniz program uygulamasını keşfetmek için hile ve yöntemleri kaydetmek için kullanabilmeniz mümkün.CamStudio programı bedava bir uygulamadır ekranınızın videosunu çekmeye yarayan bu uygulama bilhassade sunu hazırlayanlar için önemli bir araçtır.

 

Bir önceki yazımız olan APKTOW10M indir başlıklı makalemizde APKTOW10M download, APKTOW10M indir ve APKTOW10M son sürüm indir hakkında bilgiler verilmektedir.

CamStudio indir YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.