Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Deep Freeze indir

Deep Freeze indir

Deep Freeze indir
deep-freeze-indir

Deep Freeze indir, derin dondurucu yükle, derin dondurucu indir, derin dondurucu full indir

Deep Freeze indir

Deep Freeze indir ile  bugün sizlere deep freeze enterprise 7 uygulamasını paylaşacağım.Deep freeze bilhassa internet kafedelerde sıklıkla kullanılan bir program.Programın temel amacı belirtilen yeri dondurarak yapılan prosedürlerin bilgisayarın kendini resetleyin.Daha sonra hiçbişey yokmuş gibi davranmasıdır.

Yani somutlayacak olursak bilgisayarınıza birileri oturdu facebookta takıldı uygulama yükledi hatta bilgisayarınıza virüs yüklendi bunların hiçbirisi bilgisayarı resetledikten ya da kapatıp açtıktan sonra kalıcı olarak kalmayacağı anlamına gelmektir.Güçlü teknoloji; üstün koruma. Deepfreeze, güncel sürümüyle karşımızda. Bu versiyon normal ev kullanıcıları için geliştirilmiştır.

 

Özellikler:
– Tüm uygulamaların kaydını tutup, açılışta silebilir.
– Birden çok sabit sürücüyü destekler.
– SCSI, ATA, SATA ve IDE hard disk desteği mevcuttur.
– Güvenli bir şifre koruması mevcuttur.
– Tüm bu prosedürleri gercekleştirirken yalnızca 2 Mb alan kullanır.

Önemli Not: Önemli çalışmalar yapıp dosyalarınızı kaydedeceğiniz zaman ya da yeni bir oyun ve uygulama kuracağınız zaman Deep Freeze uygulamasını kapatmayı unutmayın.

Deep Freeze Ayarları ve Sistemden Kaldırılması:
Programın kullanımı değil yalnız bilhassa ayarlar menüsüne erişimi ve sistemden kaldırılması konusu ile ilgili bazı zorluklar var. Gelin programı nasıl ayarlayabileceğimize ve sistemlerden kaldırabileceğimize bir bakalım.

 

1. Ayarlar Menüsünde Erişim:
Programı ilk açtığımız zaman saat simgesinde bir simge ile karşılaşacaksınız. Ancak diğer uygulamaların aksine bu simgeye tıkladığınızda bir menü görüntülenmeyecek.

 

Paniklemeyin, bu özellik programın doğasında var. Program menüsüne erişebilmek için SHIFT tuşuna basılı tutarak saat simgesine çift tıklamak veya aynı anda CTRL + ALT + SHIFT + F6 tuşlarına basmanız yeterli olacaktır.

 

Deep Freeze indir

 

Deep Freeze indir Bu prosedürü gerçekleştirdikten sonra karşınıza bir menü çıkacaktır. Bu kısımda ayarlara erişebilmek için şifremizi yazmamız gerekiyor. Bu şifreyi şayet bir tane atamadıysanız boş bırakarak Enter tuşuna basıp geçebilirsiniz, yalnız şayet şifre atadıysanız bu şifreyi yazmanız gerekiyor.

 

Daha sonraki pencerede karşımıza gelecek ayarlara dilerseniz programı aktif/pasif etmek kısmından bakalım.

 

2. Programı Aktif/Pasif Etmek:
Yukarıdaki prosedürü gercekleştirip menüyü açtıktan hemen sonra burada karşımıza gelecek olan 3 seçenek vardır. Bu seçenekler ve seçildiğinde yaptıkları işlere bakacak olursak;
•Boot Frozen: Bu opsiyonu seçerseniz uygulama bir sonraki Windows açılışında kendiliğinden aktif olacaktır.

•Boot Thawed (1 Restarts): Bu opsiyonu seçerseniz yandaki kutu da aktif olacaktır. Buradan programın ne kadar kez pasif olacağını ayarlayabilirsiniz.

•Boot Thawed: Bu opsiyonu seçerseniz uygulama bir sonraki açılışta kapatılacaktır. Böylece alt tarafta anlatacağımız programın kaldırılması prosedürünü gerçekleştirebileceksiniz.

 

3. Programı Sistemden Kaldırmak:
Yukarıdaki ayarlardan Boot Thawed opsiyonuni seçip bilgisayarımızı tekrar başlattıktan sonra, sitemiz vasıtasıyla indirmiş olduğuniz programın kurulum dosyasını çalıştırın. Eğer yukarıyadaki prosedürleri gerçekleştirdiyseniz Uninstall opsiyonu aktif duruma geçecektir. Uninstall yapıp bilgisayarınızı baştan başlatın. Program sistemden

Bir önceki yazımız olan Mediaget torrent indir başlıklı makalemizde mediaget indir, mediaget torrent download ve mediaget torrent indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Deep Freeze indir YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.