Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Dropbox indir

Dropbox indir

Dropbox indir
Dropbox indir

Dropbox indir,Dropbox yükle,Dropbox download,Dropbox son sürüm indir

 

Dropbox indir – bulut depolama ile çalışmak için bir program.

 

 

Dropbox indir Yazılım bulut depolama medya dosyalarını, metin belgeleri ya da görüntüleri kaydetmek ve dosyaları indirmek için genel erişim vermenizi sağlar. DropBox cihazlar farklı türleri arasındaki verilerin otomatik eşzamanlılık (senkronizasyon)u destekler. Yazılım şifreli kanal üzerinden veri transferi ve şifrelenmiş şekilde bilgi depolamak elde dosya koruma yüksek düzeyde sağlar.

 

24 Haziran günü 2015 yılından itibaren gelmiş olan güncellemeyle DropBox’ın kullanıcı arayüzü material olarak tekrar tasarlandı.Sizler de çok sayıda bilgisayar kullanıyorsanız ve bilgisayarlarınız arasındaki dosyaların eşzamanlılık (senkronizasyon)unu sağlayabilmek istiyorsanız para ödemeden kullanabileceğiniz Dropbox ile bunu başarabilirsiniz.

 

Dropbox indir dosyalarınızı intenet üzerinde saklayabileceğiniz, yedekleyebileğiniz ve paylaşabileceğiniz bir programdır.Dropbox vasıtası ile farklı bilgisayardan ulaşmak istediğiniz birçok dosyaya tek bir noktadan ulaşabileceksiniz.Ortak bir çalışma klasörü yaratmak ve dosylarınıza istediğiniz yerden ulaşmak artık çok daha basit.Önemli: Dropbox’ u kurduktan sonra bir üyelik oluşturmanız gereklidir. Üyeliği oluşturmak için buraya tıklayın.

 

Yandex Disk, Google Drive, iCloud aynısı bir sistem olan Dropbox uygulaması vasıtası ile telefonunuzda fazla yer işgal eden yalnız önemli olan dosyalarınızı depolayabilirsiniz.İnternet üzerinde fazla vakit geçiriyorsanız ve sürekli dosya upload etme gibi işlerle uğraşıyorsanız, bedava ve kaliteli hizmet veren Dropbox dosya depolama programını kullanabilmeniz mümkün. Hem sisteminizden hem de tablet ve telefonunuzdan bağlanabileceğiniz Dropbox uygulaması vasıtası ile çok sayıda prosedür yapabilirsiniz.

 

Dropbox indir Nedir?

Dropbox indir programının içerinde yer alan teknolojisi ile bulut sistemini kullanan Dropbox, mobil uygulama olarak mağazada yerini aldı. Bildiğimiz üzere birçok teknolojisi kullanıcısının en büyük problemu dosyalarını yanısıra gezdirebilmektedir. Flash hafıza kullanmak iyi bir seçenek olsa dahi onları da bazen bir yerlerde unutmayı başarabiliyoruz.

 

İşte bütün bu problemleri sona erdirecke olan Dropbox programını sizlerde eminiz ki çok seveceksiniz. Dropbox’ı cihazınıza indirip kurduktan sonra tek yapmanız gereken üye olmaktır. Üye olduktan sonra sizlere sunulan 3GB kullanım alanı her tür ve uzantıya sahip olan dosyanızı saklamak için kullanabilmeniz mümkün.

 

Dropbox programını kullanmak için hic bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Ancak şayet 3GB alanı yetersiz buluyorsanız bu alanı yükseltmek için düşük ücretler ödemeniz gerekebiliyor. Yinede bizler gerekli belgeleri saklamak için 3GB gibi bir alanın son derece yeterli olduğunu düşünüyoruz.

 

Hemen sizde bu eşsiz ve güncel veri saklama programını para ödemeden indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan CamStudio indir başlıklı makalemizde CamStudio download, CamStudio indir ve CamStudio son sürüm indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Dropbox indir YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.