sponsorlu bağlantılar
  • Qr Kod
  • Qr Kod
  • Oylama: 1 oy 6,00 Puan
  • Lisans: Ücretsiz
  • Dil Desteği: Tümü
  • İşletim Sistemi: Tümü
  • Üretici: -
  • Dosya Boyutu: 7,1
  • Hemen İndir

DWG Repair Toolbox

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
8 Okunma
DWG Repair Toolbox

DWG Repair Toolbox sayesinde DWG klasörlerinizi onarabilmeniz mümkün.

DWG Repair Toolbox indir ile, DWG formatındaki dosyalar sayesinde ilgili sorun yaşıyorsanız işinize yarayabilecek bir DWG onarma programı.

 

Kullanım basitlığı temel alınarak tasarlanmış bir program olan DWG Repair Toolbox temelde AutoCAD aracılığıyla hatalı olarka oluşturulan DWG dosyalarını analiz ederek bu klasörleri onarabiliyor. Program sayesinde DWG yedek işini aşırı kısa bir süre içinde halledebilmeniz mümkün.

 

AutoCAD’in 2000, 2000i, 2002, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2010, 2011, 2012 ve daha üst sürümlerini destekleyen yazılım ile DWG klasörlerinizi onarabilmek için yapmanız gereken şey sisteminizdeki DWG dosyalarının yerini yazılım içindeki klasör gezgini tarafından saptamak. Bu adımdan sonra bakım prosedürünün nasıl yapılacağını siz de belirleyebiliyorsunuz. Yazılım bakım başarımını geliştirebilmenizi ya da bakım hızını artırabilmenizi mümkün kılmakta.

 

DWG RepairToolbox sayesinde bakım edilen veriler AutoCAD üzerine aktarılabilmekte. Eğer cihazınızda çeşitli AutoCAD sürümları bulunuyorsa DWG Repair Toolbox onardığınız dosyayı hangi sürüma aktaracağınızı saptamanize izin vermekte.

 

DWG Repair Toolbox

 

DWG RepairToolbox 2 boyutlu ve 3 boyutlu çizimler içinde bakım prosedürü yapabilmekte.

 

AutoCAD kullananların işine yarayabileceği bir yazılım olan DWG repair AutoCAD oluşturduğu DWG aksaklıklarını onarmanıza yarayan kullanımı kolay bir uygulamadır. Kullanımı basit olan bu yazılım herkes aracılığıyla basitçe kullanmak mümkün AutoCAD aracılığıyla hatalı ve ya sorunlu adına oluşturulan DWG dosyalarını bularak onları onarır.

 

Bu prosedürden sonra programın DWG dosyalarını nasıl onaracağını siz seçebilir ve onarma prosedürünün başarılı olmasını ve onarma hızını arttırabilirsiniz.Tamir edilen DWG klasörleri AutoCAD üzerine atabilir. Farklı AutoCAD sürümları varsa ise DWG Repair Toolbox ile istediğiniz sürüma transferni gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yazılım 2D-3D içinde de bakım yapabilir.

Bir önceki yazımız olan Duplicate File Eraser başlıklı makalemizde Duplicate File Eraser, Duplicate File Eraser download ve Duplicate File Eraser full indir hakkında bilgiler verilmektedir.

indirtr.org