Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Excel Viewer indir

Excel Viewer indir

Excel Viewer indir
excel-viewer-indir

excel viewer indir,excel viewer yükle,excel viewer download,excel viewer full indir,excel viewer tam indir

 

Microsoft Excel Viewer Programı ile bilgisayarınızda Excel yüklü olmasa bile Excel çalışma kitaplarını açın.

 

 

Excel Viewer indir ile görüntüleyin ve yazdırın. Bu yükleme Excel Viewer 97’nin ve bütün önceki Excel Viewer versiyonlarının yerine geçer.

Bu program sayesinde çıktılar alabilirsiniz. Buna ek olarak Excel Viewer’dan diğer bir uygulamaya veri de kopyalayabilirsiniz. Ancak, verileri düzenleyemez, çalışma kitabı kaydedemez ya da yeni bir çalışma kitabı oluşturamazsınız. Bu yükleme Excel Viewer 97’nin ve bütün önceki Excel Viewer versiyonlarının yerine geçer.

Görüntülemek için SkyDrive’da çalışma kitabını internet tarayıcınızda açmanızı sağlayan SkyDrive’da çalışma kitabı depolamanın ve paylaşmanın basit bir yolu Hote-posta’e bir bağlantı göndermektir. Hote-posta ile Office Belgeleri’ni tıklatın. İletiye çalışma kitabının bir parçasıdır. Web App ile ilgili daha çok bilgi için, bkz.

Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows Server 2003; Windows Vista; Windows XP Windows 7; Windows Server 2008

Bu yükleme aşağıdaki Office programları için geçerlidir:
1-Microsoft Excel 2010
2-Microsoft Office Excel 2007
3-Microsoft Office Excel 2003
4-Microsoft Excel 2002
5-Microsoft Excel 2000
6-Microsoft Excel 97
Notlar: Excel Viewer sadece 32-bit bir uygulama olarak bulunmaktadır. Excel Viewer’ın 64-bit versiyonu yoktur. Excel Viewer’ın 32-bit versiyonu Windows’un 64-bit versiyonlerinde kullanmak mümkün.

Bu yüklemeyi kurmak için:

Yukarıdaki Yükle butonsini tıklatarak dosyayı karşıdan yükleyin ve hard diskinize kaydedin.

Kurulum uygulamasını başlatmak için hard diskinizdeki ExcelViewer.exe uygulama dosyasını çift tıklatın.
Yüklemeyi tamamlamak için ekrandaki yönergeleri uygulayın.
Kullanım adımları:

Dosya menüsünde Aç‘ı tıklatın.
Bak listesinde, açmak istediğiniz dosyayı içeren sürücüyü, klasörü ya da Internet konumunu tıklatın.
Klasör listesinde dosyayı bulun ya da dosyayı içeren klasörü bulup açın.
Dosyayı tıklayınız ve daha sonra Aç‘a tıklayınız.
Bu karşıdan yüklemeyi kaldırmak için ise izlenmesi gereken yol şöyledir:

Yükleme dosyasını kaldırmak için ExcelViewer.exe dosyasını silin.

Şu anda yüklü uygulamalar listesinde Microsoft Office Excel Viewer‘ı tıklatın ve sonra Kaldır‘ı ya da Ekle/Kaldır‘ı tıklatın. Şayet Bir iletişim kutusu görünür ise, programı kaldırmak için gerekli olan yönergeleri izleyebilirsiniz.
Programı kaldırmak istediğinizi onaylamak için Evet‘i ya da Tamam‘ı tıklatın.
Desteklenen Dosya Biçimleri

Excel Viewer indir

Yalnız bilmeniz gereken Excel dosyalarınızı (.xlsx, .xlsm, .xlsb, .xltx, .xltm, .xls, .xlt, .xlm ve .xlw) şeklinde açabilirsiniz.

Mini grafikler ve dilimleyiciler gibi 2010 Özellikleri görüntülenmez ya da görüntülenmedikleri için Excel Web App’ı kullanabilirsiniz.

Excel çalışma sayfalarını açmak, içindekileri görüntülemek ve basmak için Excel Viewer 2003 uygulamasını kullanabilmeniz mümkün.

Excel Viwer 2003 ile açtığınız dosyalardaki verileri diğer uygulamalara rahatça transfer edebilirsiniz. Fakat dosyaları düzenlemeye, kaydetmeye ya da yeni bir dosya oluşturmaya izin vermiyor.

Excel Viewer ile, Excel yüklü olmasa bile Excel egzersiz sayfalarını açabilir, görüntüleyebilir ve çıktısını alabilirsiniz. Buna ek olarak Excel Viewer’den diğer bir uygulamaya bilgi de kopyalayabilirsiniz. Lakin, verileri düzenleyemez, egzersiz kitabı kaydedemez veya yeni bir egzersiz kitabı oluşturamazsınız. Bu yükleme, Excel Viewer 97’nin ve önceki bütün Excel Viewer versiyonlarının yerine geçer. Bu yükleme aşağıdaki Office programları için geçerlidir: Microsoft Office Excel 2007 Microsoft Office Excel 2003 Microsoft Excel 2002 Microsoft Excel 2000 Microsoft Excel 97

İndirTR -Teknoloji Sitesi

 

Bir önceki yazımız olan Windows 7 usb dvd download tool indir başlıklı makalemizde windows 7 usb dvd download tool download, windows 7 usb dvd download tool full indir ve windows 7 usb dvd download tool indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Excel Viewer indir YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.