Fenerbahçe Edin Visca Transferi

Fenerbahçe Edin Visca Transferi

1 Okunma
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Fenerbahçe Edin Visca Transferi ile ilgili olarak Sağ Kanada oyuncu arayan Fenerbahçe Yönetimi, bir yandan yeniden kiralama teklifinde bulunduğu jermain lens isimli oyuncusudan haber Bekliyor.Diğer taraftan da gözünü iç piyasaya çeviren sarı lacivert’liler Geçtiğimiz günlerde Medipol Başakşehir den ayrılabileceğini açıklayan Edin Visca isimli oyuncuyu gündemine aldı.

Fenerbahçe’de Transferin Adı Edin Visca

Bosna Hersek milli takımının da vazgeçilmez ismi olan tecrübeli oyuncuyu çok beğenen yöneticiler, turuncu lacivertli kulübün kararını bekliyor.Medipol Başakşehir yönetimi 27 yaşındaki oyuncunun transferine izin veririz ile harekete geçirecek kişi için tam bize göre ifadesini kullanan sarı-lacivertliler bonservis fiyatının pahalı olması durumunda kiralama formülü masaya getirecek.2011’den bu yana turuncu lacivert forma giyen Visca’nın 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Edin Visca için teklifini Başakşehir’e sunan Fenerbahçe toplamda 7 milyon Euro’luk bir teklif sundu.Ancak bunun Tamamı paradan oluşmuyor oyuncu artı para teklifi söz konusu.Öyleki İsmail Köybaşı takas verilen isimlerden birisi.Çünkü Başakşehir sol bek arıyor ve İsmail Köybaşı da Başakşehir için cazip olabilir.

Edin Visca Fenerbahçe Yolunda.

İsmail’in dışında yaklaşık 3-4 milyon Euro’luk bir bedel daha eklenip sarı lacivertliler edin visca’yı almayı planlıyor.Başakşehir şu anda bu teklifi düşünüyor, değerlendiriyor, gelecek cevaba göre Kendisi de Fenerbahçe’ye bir cevap verecek ancak visca Fenerbahçe spor klübünü istiyor. Oyuncu eğer değerini bulması durumunda viska’nin transferine onay verilmesi gerektiğini de hatta onay verilmesini de yönetime iletti.

Bir önceki yazımız olan H2testw başlıklı makalemizde H2testw, H2testw download ve H2testw full indir hakkında bilgiler verilmektedir.

indirtr.org