Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
FULL-DISKfighter

FULL-DISKfighter

İşletim sisteminiz yavaşladı ise FULL-DISKfighter uygulamasını kullanabilmeniz mümkün.

Deneme versiyonu para ödemeden sunulan FULL-DISKfighter programı Windows işletim sistemlerinde problemsiz adına çalışmaktadır. Öyle ki, lüzumsuz olan ve kullanılmayan klasörleri tarayarak bulan program daha sonra size bunu rapor adına sunmaktadır.

FULL DISKfighter 4 araçtan oluşan bir disk temizleme uygulamasıdır. Harddiskinizi lüzumsuz dosyalara karşı tarayıp temizleterek yerden kazanabilirsiniz. Yer kaplayan Windows güncelleme geçmişi, geçici tarayıcı dosyaları, servis paketleri, kayıt dosyaları, hata kayıtları ve rapor ederı gibi dosyalardan kurtulabilirsiniz.

 

FULL-DISKfighter

 

Disk birleştirme prosedürünü organize sağlar ve Windows’un kendi aracına göre daha iyi verim alabilirsiniz. Çift klasörleri bulur fazla olanları temizleyebilirsiniz.bilgsiayarınız zaman içinde hardiski lüzumsuz dosyalarla doslar ve yavaşlar. işte bu yazılım lüzumsuz klasörleri siler.

Bir önceki yazımız olan Free USB Guard başlıklı makalemizde Free USB Guard, Free USB Guard download ve Free USB Guard full indir hakkında bilgiler verilmektedir.

FULL-DISKfighter BENZER İÇERİKLER
FULL-DISKfighter YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.