Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
GOM Player indir

GOM Player indir

gom player indir
Gom-player-indir

gom player indir,gom player yükle,gom player download,gom player full indir,gom player son sürüm indir

Gom Player indir ile Ücretsiz ses ve video oynatın.

 

Gom player indir sayesinde GOM, VLC, MPC ve PotPlayer en iyi video oynatıcılardır. Desteklenen video formatlarının toplam sayısına baktığımız zaman GOM Player en iyiler listesinin tepesinde olmasa da, özellikleri ve içinde barındırdığı seçenekleri söz konusu olduğu zaman, gerek netlikle en iyi video oynatıcı olması gerekse güvenilir bir yazılım olması bu programı tercih sebebi yapıyor.

 

GOM Player arkasındaki GOM Lab ekibi, tanınmış video oynatıcısını güncelledi.Yeni versiyonu, Microsoft’un en son Windows 8 işletim sistemi için destek getiriyor, ek boy oranı seçenekleri ve çeşitli revizyonler içeriyor.

 

Ayırca GOM Player Tüm windows sürümleri ile uyumlu olarak çalışır.

 

GOM Player indir

 

 

GOM Player kullananlar kullanışlılığı, spor kullanıcı arayüzünü iyi bilir. Eğer varsayılan tamasını sevmiyorsanız, sağ kliklayın ve temalardan birini seçerek resmi sayfasından yeni kullanıcı arayüzüler indirebilirsiniz.GOM Player çoğu tanınmış video formatlarını destekler. Eğer GOM desteklenmeyen bir formatla karşılaşırsanız GOM Lab internet sayfasından eksik codec bileşenini indirebilirsiniz.

 

GOM Player kullanıcıları mevcut, oynatıcı penceresinde sağ kliklayarak, GOM Player Hakkında – About GOM Player seçerek ve sonra Güncelleştir – Update butonuna tıklayarak güncel sürümü indirebilir.

 

GOM Player klavye kısayolları, kısayol tuşları ile kontrol edilebilir. Hemen hemen bütün ayarları kontrol etmek ve değiştirmeye yardım etmek için 100’den çok klavye kısayolları vardır. Desteklenen klavye kısayolları tam listesini görmek için, ilk oynatıcı penceresine sağ kliklayın, About the player penceresini açmak için About GOM Player opsiyonuni tıklayın ve sonra Shortcut Keys sekmesine geçiş yapın.

 

Lütfen dikkat, kurulum yaparken varsayılan olarak ayarlamanızı isteyecektir. Araç yükleme ve tarayıcınızın ayarlarının değiştirilmesini engellemek için, ürün kurulum anında gördüğünüz Install AVG Security Toolbar opsiyonu işaretini kaldırın.

 

Bilgisayar kullanıcılarının hard disklerinde ve taşınabilir hafızalerinde bulunan videoları basitçe oynatabilen ve hiçbir codec paketine ihtiyaç duymadan bedava medya oynatıcı uygulamasıdır. Şuan bulunan bütün ses ve video formatlarına sahip dosya uzantılarını herhangi bir problem olmadan açabilmektedir.

 

Gelişmiş sistem motorunun bulunması ve diğer üstün özellikleri vasıtası ile kategorisinde kullanım oranına bakıldığında ilk başta yerini almayı başarmıştır.

Hizmet bedeli ödemeden tamamıyla sınırsız kullanım imkânı sunan son derece basit kurulum ve ara yüze sahip kullanıcı dostudur.

 

Eğer diğer video oynatıcı uygulamalarını kullandıysanız bu nezih programa da alışmanız hiç zor olmayacak. Ara yüz temasının son derece kullanışlı olmasıyla kullanmada esnasında hiçbir problemle karşılaşmaz tamamıyla memnun edici teknikler izlediğini görebilme yetisini hissedeceksiniz. Optimize edilebilir ayarları vasıtası ile de GOM Player video oynatıcısı üzerinde istediğiniz şahsi ayarlamalar yapabileceksiniz.

 

Gom Player indir ile

 

 

Şöyle ki ayarlar kısmından veya programın üzerinde sağ klikladığınızda değişik ayarlamalar yapabileceğiniz görebilirsiniz. Sunduğu tema hizmetiyle de dilediğiniz temayı seçip kullanabiliyoruz.
Bilgisayarınızda bulunan videoları açabilmek için ilk kullanım tecrübesi yaşıyorsanız sizlere ilk önce bu video GOM Player oynatıcısında açılsın mı diye sorarak tercihi size bırakıyor.

 

Genel olarak neden kullanıldığını ele alacak olursak daha fazla film izleyenlerin kullandığı vazgeçilmez uygulamalar arasında bulunmaktadır.

 

Çünkü sağladığı kısa yol tuşları vasıtası ile ve hiçbir videoyu açarken donma, açamama ve buna benzer problemlerla karşılaşmadan profesyonel hizmet sağlıyor.

 

Gom Player kısa yol tuşlarına kısaca ve en fazla kullanılanlara değinecek olursam video izlerken boşluk tuşuna basmanın videoyu durdurmaktadır. ESC tuşu oynatılan görüntüyü kapamakta, yön tuşları ileri geri hareket ettirmektedir. ENTER tuşu kapatma ve açma denetiminü sağlamaktadır.

 

Desteklediği Formatlar
Tüm ses ve video formatlarına şu şekilde kısa bir değinip göz atacak olursak ASF, DAT, MP4, MKV, AVI, MPEG, WMV, ASX gibi tanınmış medya formatlarını basitçe açabilmektedir. Saydığım ve piyasaya da bulunan diğer formatlar ile de uyumlu çalışma etkinliği göstermiştir.

 

Altyazılı film izlerken de çeviri dizaynı yapılmış ve alt yazı formatları ile de uyumlu çalışabilmesi için özenle geliştirilmiştır.

 

Gom Player indir sayesinde

 

 

Desteklediği alt yazı formatlarını sıralayacak olursam SUB, SRT, SMI ve RT gibi en fazla kullanılan formatları desteklemektedir. Video oynatıcı her haliyle eksikliksuz geliştirilmiş ve geniş ayrıntıa yer veren özellikleriyle en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadırlar.

 

Izlediğiniz alt yazılı görüntülerde herhangi bir kayma olduğunda devreye hemen girip probleminuzu çözümleyebilmektedir.

 

Kişisel Çalma Listenizi Oluşturun;
Dinlemek istediğiniz müzik ve video içeriklerinize sahip ses paketlerini çek bırak yöntemini kullanarak dinlemenin keyfini yakalayabilirsiniz.

 

Özelleştirebilir kullanımı vasıtası ile dinlemek istediğiniz müziklerin listesini hatta çalma sıralamasını dahi yapabilirsiniz. Bu tür özelliklerinden yararlanabilmeniz için yapmanız gereken tek şey programı bilgisayarınıza indir download yapmak olacaktır.

 

Sunduğu eşi benzeri olmayan ebasitzır ses ayarlama sistemiyle de en kaliteli ses düzenini ayarlayın. HD görüntü ve kaliteli ses sistemi vasıtası ile en güçlü oynatıcı ile karşı karşıya kalacaksınız.

 

Bilgisayarınızda kesinlikle olmazsa olmaz uygulamalardan birisi olan ve şiddetle kullanılmasını önerdiğimiz programlar arasındadır.

Türkçe dil desteği sayesinde iyi günlerde kullanmanızı diliyoruz. Video izleme uygulamalarının hepsini video izleme uygulamaları kategorimizden indirebilirsiniz.

Gom Player indir isimli özgün makalemizin sonuna gelmiş bulunmaktayız indirtr.org olarak hoş vakit geçirmenizi dileriz.

Bir önceki yazımız olan Directx indir başlıklı makalemizde directx download, directx full download ve directx full indir hakkında bilgiler verilmektedir.

GOM Player indir YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.