sponsorlu bağlantılar
  • Qr Kod
  • Qr Kod
  • Oylama: 1 oy 6,00 Puan
  • Lisans: Ücretsiz
  • Dil Desteği: Tümü
  • İşletim Sistemi: Tümü
  • Üretici: -
  • Dosya Boyutu: -
  • Hemen İndir

GPU Temp

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
16 Okunma
GPU Temp indir

GPU Temp İndir – Ekran Kartı Sıcaklığı Ölçme Uygulaması – indirtr

GPU Temp indir ile, Windows işletim sistemli sisteminizde kullanabilmeniz için hazırlanmış GPU Temp uygulamasıyla monitör kartınızın ne kadar ısındığını basit bir biçimde öğrenebilirsiniz. Biliyorsunuz monitör kartı PCın en olmazsa olmaz parçalarından biri ve bu hasar görmeye başladığı andan itibaren sorunlerle karşılaşmanız da kaçınılmaz oluyor.

Ekran kartınız fazla ısındığında oynadığınız bir oyun donabilir, çökebilir ya da kesintisiz bir biçimde ilerlemez. Kasanızın içindeki toz hava akışını engellediği zaman da sisteminiz iyi bir çalışma göstermemeye başlar. Bu nedenle bunların temizliğini yapmak gerekiyor yalnız laptop sahibi olarak bilinen kullanıcılar da fanın çalışmadığı durumlarda sıcak olduğu durumlarda soğutucu kullanmalı.

Elbette monitör kartınızın sıcaklığı şayet normalin üzerindeyse bunlar yapmak makul olacaktır. GPU Temp uygulaması bu tür bir problemin olup olmadığını sizlere göstermek için tasarlanmıştir.

Grafik işlemci çekirdeğinize gelen yükü de bunun yanında rapor edebilen GPUTemp uygulaması monitör kartınızın sıcaklığına grafiksel olarak da ulaşmanıza imkân sağlıyor.

GPU Temp sayesinde monitör kartınızın ne kadar ısındığını basit bir biçimde öğrenebilirsiniz. Ücretsiz olarak da Windows PCınıza indirerek kullanacağınız uygulama sayesinde monitör kartınızın PC kullanımınız sırasında ne derece ısındığını filtreleyebilirsiniz. Bilgisayarınızda yaşadığınız donmalar, oyun oynarken yaşanan çökmeler sizin monitör kartınızdan kaynaklanan bir durum olabilir.

Yeterli bir biçimde çalışmasını sürdüremeyen fanlar, hava akışını engel olan nedenler monitör kartınızın olmasından daha çok ısınmasına neden verebiliyor. Böyle bir sorunun olup olmadığını öğrenmek için kullanacağınız GPUTemp uygulaması grafik işlemci çekirdeğinize gelen yükü sizlere rapor edebiliyor.

Programın kullanıcı arayüzünde monitör sıcaklığının grafiksel tablosuna çabucak ulaşmanız mümkün. Lakin sizde monitör kartınızın sıcaklığını ölçmek istiyorsanız kesinlikle GPUTemp’i denemelisiniz.

 

GPU Temp indir

 

GPU Temp, Windows PCınıza ait monitör kartın sıcaklığını ölçmek ve öğrenmek için kullanacağınız ufak ve bedava bir uygulamadır. Program sistem araç çubuğunda bir simge oluşturur ve masaüstünde penceresinde monitör kartı modelini ve sıcaklığını gösterir. Ayrıca grafiksel bir görünümde sunar.

Gerçek zamanlı olarak da monitör kartı sıcaklığını görmek için yardımcı olacak hoş bir uygulamadır. Oyun oynarken yada PCda herhangi bir prosedur yaparken GPU / monitör kartı sıcaklığı ölçme programı ile monitör kartın ne kadar ısındığını basitçe görebilirsiniz.

GPU Temp monitör kartı sıcaklığını gösteren uygulama ile endişe etmeden PCınızı kullanabilir ve aşırı ısındığını gördüğünüz zaman gereken önlemleri alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan GOG Galaxy başlıklı makalemizde GOG Galaxy, GOG Galaxy download ve GOG Galaxy full indir hakkında bilgiler verilmektedir.

indirtr.org