Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
iSpy indir

iSpy indir

iSpy indir
iSpy indir

iSpy indir,iSpy yükle,iSpy download,iSpy son sürüm indir,iSpy son sürüm download

 

iSpy indir programının kullanımı ve tanıtımı

 

 

 

iSpy indir, bilgisayara bağlı olan internet kamerası ve mikrofonu kullanarak bu donanımlarla sesli bir güvenlik kamerası aracını ortaya menfaatir. iSpy, internet kamerasına takılan görüntüler ve mikrofona gelen sesler dolasıyla harekete geçer. Yakalanan görüntüler ve sesler kaydedilir.iSpy, görüntüleri internet üzerinden diğer bir ağa, mobil cihaza gönderebilir. Dilerseniz bu görüntüleri USB belleğe de sıkıştırılabilir. iSpy’ı çok sayıda bilgisayarda kullanabilmeniz mümkün. Dilerseniz iSpy’ın e-posta veya kısa mesaj (SMS) uyarı sistemini de kullanabilmeniz mümkün. Açık kaynak kodlu ve bedava bir uygulama olan iSpy, sürekli geliştirilmektedir.

 

iSpy indir, ile güvenlik kamerası oluşturmanıza imkan sağlayan bir araç,yalnızca internet kameranız ve mikrofonunuz olması yeterli
yakaladığı görüntü ve sesleri kaydeder, ister usb sıkıştırır, verileri dilersenizde sms olarakta sizi uyarır portable dahil.
izleme yapılabilen birer güvenlik sistemine dönüştüren bedava bir uygulamadır.

 

Program ile çok sayıda kamera ve mikrafon ekleyebilir, isterseniz çok sayıda bilgisayarı aynı internet kullanıcı arayüzü ile kontrol edebilirsiniz. Dahili internet serversu ile iSpy internet sayfası üzerinden görüntüleri flash olarak izleyebilirsiniz.Güvenlik kaydını harekete veya sese duyarlı olarak aktif etmenin dışında zaman içindeyabilirsiniz de. Program ses veya haraket belirleme ettiğinde isterseniz diğer bir programı çalıştırabilir veya size SMS gönderilmesini sağlayabilir.

 

iSpy indir özellikleri ve kullanım amaçları

 

Güvenlik konusu ile ilgili bazı sorunler yaşıyorsanız bunu çözüme ulaştırmak için iSpy uygulamasını kullanabilmeniz mümkün. Ücretsiz olarak sunulan uygulama vasıtasıyla bilgisayarınızın harici kamerasını ve mikrofonunu kullanarak güvenlik ağı kurabilirsiniz.
Böylelikle her an güvenliğinizi kontrol edebilirsiniz.Para harcamadan Windows bilgisayarınızı bir güvenlik ve gözetim sistemi haline dönüştürmek ister misiniz? Bu yazıda, iSpy bedava uygulamasını anlatacağım. iSpy bilgisayarınızın internet kamerasını ve mikrofon kullanılarak, bilgisayarınızı tam bir güvenlik ve gözetim sistemi yapar.iSpy ev gözetim ve güvenlik amaçları için faydalı olduğu kanıtlanmıştır

iSpy indir, kamera güvenlik programı olarak kullanılmakta olup bilgisayarınızda bulunan mikrofon, internet kamerası gibi donanımları kullanarak sesli bir güvenlik kamerası yapmanız mümkün olabilir.Program çok kullanımı kolay olmakla beraber çok da basittir. iSpy görüntüleri internet üzerinden diğer bir ağa göndermektedir. İsteğinize göre bu görüntüleri USB belleğe de sıkıştırabilirsiniz. iSpy vasıtası ile internet kameranıza takılan görüntüler ve sesler harekete geçer ve sistem tarafından kayıt altına alınır.Programı tamamıyla para ödemeden kullanabilmeniz mümkün. Programı çok sayıda bilgisayarda kullanabilmeniz de mümkün olabilir. Açık kaynak kodlu olan bu uygulama gün geçtikçe kendini de geliştirerek Web kamerası güvenlik sistemine farklı bir boyut kazandırmaktadır.

iSpy indir, bilgisayarınızı güvenlik kamerası sistemi gibi kullanmanızı sağlayan bedava bir uygulamadır.ISpy, hareketleri ve sesleri algılayabiliyor ve böylelikle seçtiğiniz koşullar oluştuğunda (ortamda farklı bir ses oluşması, kameranın önünden birisi geçmesi vs) size alarm iletebiliyor.iSpy uygulamasını kullanmak için pahalı güvenlik kameralarına ihtiyacınız yok, sisteminizdeki internetcam türündeki kameraları kullanıp pan, büyütme gibi gelişmiş prosedürler yapabilir; tek tıklama ile görüntüleri Youtube’a yükleyebilir veya herhangi bir servera kendiliğinden FTP üzerinden gönderebilirsiniz.iSpy programında kamera sınırı olmadığı için dilediğiniz kadar kamera ve mikrofon bağlayıp bunları uzaktan canlı olarak izleyebilirsiniz.

iSpy Nedir ve Ne işe Yarar?

 

Web kameranızı gizli kamera ya da güvenlik kamerası olarak kullanabileceğiniz bedava bir uygulama. Bilgisayarınızı bir güvenlik kamerasına basitçe çevirebileceksiniz. Hareket algılama özelliğiylede yakalanan görüntüleri ve sesleri kaydedilir bilgisayarınıza ya da USB belleğe kaydedebilir. Ayrıca yine bu görüntüleri internet vasıtasıylade diğer bir bilgisayardan ya da mobil cihaz üzerinden izleyebilirsiniz.

iSpy programı ile artık pahalı güvenlik kameralarına ihtiyacınız olmayacak, sisteminizde kullanmakta olduğunuz internetcam türündeki kameraları kullanarak bu prosedürleri basitçe yapabileceksiniz.Yakalamış olduğu görüntü ve sesleri kaydederek istediğiniz bir zamanda izleyebilir ya da internet üzerinden herhangi bir yerden kameranızı takip edebilirsiniz.Bilgisayara bağlı olan internet kamerası ve mikrofonu kullanarak görüntü ya da ses algıladığında hareket ederek internet kameranızı güvenlik kamerası gibi kullanmanıza izin verir.

 

Bir önceki yazımız olan GoldWave indir başlıklı makalemizde GoldWave download, GoldWave indir ve GoldWave son sürüm indir hakkında bilgiler verilmektedir.

iSpy indir YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.