Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
iTunes indir

iTunes indir

itunes-indir

iTunes indir,itunes yükle,itunes download,itunes full indir,itunes apk indir,itunes full download

iTunes indir

iTunes indir Müzik İndirme Programı Download.
iTunes; film, müzik ve uygulama indirebileceğiniz ilaveten iPhone, iPad yedekleme prosedürlerini yapabileceğiniz bedava bir uygulamasıdır.

 

Program Hakkında
iTunes indir sayesinde dünyada en gelişmiş müzik ve video arşivlerinden birisi olan iTunes Store üzerinden müzik ve film satın alıp indirebilir, sisteminizdeki film ve müzikleri iPod, iPad, iPhone gibi Apple cihazlarına aktabilirsiniz.

 

En tanınan müzik şirketlerinden ve iki yüzden çok bağımsız markadan alınan şarkılarla beraber iTunes Store kataloğu 1.000.000’dan fazla şarkıyı kullanıcılara sunmaktadır.

 

Programın özellikleri arasında, müzik CD’lerinden MP3 ve kusursuz kaliteli AAC formatlarına dönüştürme; akıllı çalma listeleri; 250 adetten çok bedava internet radyo kanalı; CD’lere ve MP3 CD’lerine özel çalma listeleri yazdırabilme; bütün müzik koleksiyonunu yedekleyebilmek için DVD’lere içerik yazdırabilme; Rendezvous özelliği vasıtası ile, kablolu veya kablosuz ağlarınız üzerinden müziklerinizi paylaşabilmek gibi özellikler sağlar.

 

Ayrıca iTunes programı ile iPhone, iPad ve iPod içindeki fotoğraf, video ve müzikleri bilgisayara yedekleyebilirsiniz.

 

Dilerseniz uygulama satın alabilir, kişilerin, görevlerini, verilerini bilgisayarınızda eşitleyebilirsiniz, yedek alabilirsiniz ve bu cihazların iOS güncellemelerini de yapabilirsiniz.

 

Bu başlıkta iTunes programı ile ilgili sık sorulan bazı soruları cevaplamaya çalışacağız.

 

Öncelikle iTunes uygulamasını açın.Daha sonra aşağıdaki bilgileri izleyerek gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.

 

Genel olarak aşağıda yazdığımız soruların yanıtlarını bu başlıkta bulabilirsiniz.Önemli bir nokta,bu başlıkta anlattığımız bütün bilgileri aynı biçimde videolar içinde uygulayabilirsiniz.

iTunes indir ile Şarkıları iTunes Kütüphanesine Ekleme

İlk olarak iPod’a atmak istediğiniz şarkıları iTunes uygulamasının kütüphanesine transfermız gerekiyor.Şimdi şarkıları sürükleyip bırakarak yada görselde gördüğünüz gibi “File –> Add File/Folder to Library” opsiyonuni kullanarak iTunes programına gösterin.

 

2.Şarkı Bilgilerini Ayarlama
Şimdi iTunes programına attığınız şarkı yada albumu işaretleyin.

 

Daha sonra biçimde gördüğünüz gibi üzerine sağ tuş ile tıklayın.Çıkan menüden en aşağıdaki “Get Info” opsiyonune girin.

 

Eğer ilk kez çok sayıda şarkıyı seçerek bu prosedürü yapıyorsanız,görselde uyarı çıkacaktır.”Yes” diyerek devam edin.Bu sırada yanda bulunan kutuğucu işaretlerseniz eğer, sizlere aynı soruyu bir daha sormaz.

 

3.Album Kapağını Değiştirme

 

 

4.Playliste Oluşturma

Şarkı bilgilerinizi değiştirdikten sonra sıra geldi playliste oluşturmaya.Şimdi görselde gördüğünüz gibi ” File –> New Playlist” opsiyonuna tıklayınız ve oluşturduğunuz playlistin adını giriniz.

 

Playlist oluşturduktan sonra, şarkıları kütüphaneden sürükleyerek oluşturduğumuz playlistin içine bıraktıkdan sonra işlem tamamlanacaktır..Bu biçimde bir kaç playlist oluşturarak şarkılarınızı düzenli hale getirebilirsiniz.

 

5.Listeden seçtiğiniz Şarkıları iPod’a Aktarma işlemi

Şarkı listemizi düzenledikten sonra en son prosedür olan dosyaları iPod’a atma kısmına geldik.Şimdi görselde gördüğünüz şekilde ” Devices –> Music ” bölümüne giriniz.Buradan ise istediğiniz playlisteyi yanındaki kutucukları seçmek şartıyla yükleyebilirsiniz.

 

Evet arkadaşlar iTunes uygulamasını genel özelliklerini bu yolla kullanabiliyoruz.

 

Eğer merak ettiğiniz konular yada karşılatığınız problemler olursa sorabilirsiniz.Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.

Bir önceki yazımız olan Deep Freeze indir başlıklı makalemizde deep freeze download, deep freeze full indir ve deep freeze indir hakkında bilgiler verilmektedir.

iTunes indir BENZER İÇERİKLER
iTunes indir YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.