Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
jDownloader indir

jDownloader indir

jDownloader indir
jDownloader indir

jDownloader indir,jDownloader yükle,jDownloader download,jDownloader son sürüm indir

 

jDownloader indir gelişmiş özellikleri ve kullanımı hakkında geniş bilgi

 

 

jDownloader indir gelişmiş özelliklere sahip bedava bir dosya indirme yönetisicisidir. Genellikle dosya paylaşım siteleri üzerinden indirmek istediğiniz dosyaları kolayleştirmek ve hızlandırmak için kullanılmaktadır. Kullanıcı odaklı kullanıcı arayüzü ve yapısı vasıtası ile kurulumu ve kullanımı son derece basittir.Çoklu paralel dosya indirme, captcha görsel doğruluğunu sağlama tanıması, otomatik sıkıştırılmış dosya açma ve daha çoğu özelliği bulunan jDownloader paylaşım urllerinin korunması için son zamanlarda tanınmışleşen “url şifreleme” sitelerinden birçoğuna da destek sağlıyor. İndireceğiniz dosyaların boyutu ne olursa olsun, kaç bölümden oluşursa oluşsun jDownloader şifrelenmiş ya da normal urlleri ona eklediğiniz andan itibaren geri kalan prosedürleri kendisi sizin yerinize gerçekleştiriyor.

jDownloader indir ile Hesaplarda kısıtlamları aşmak isteyen kullanıcıların sahibi oldukları çok sayıda paralı hesabı uygulama içerisine entegre edereken bir hesaptaki limiti doldurduklarında uygulama kendiliğinden dosya indirme prosedürlerine diğer hesaptandevam edebiliyor.JDownloader Türkçe kullanıcı arayüzülü en kapsamlı ve gelişmiş indirme yöneticisidir, klasik indirmelerin yanısıra, dünyada ki bütün paylaşım sitelerinide destekler ve basitçe indirme yapmanızı sağlar, üstelikte açık kaynak kodlu ve tamamıyla bedavadir. JDownloader’ı netten indirin.

jDownloader indir Nedir?

jDownloader indir çabucak dosya indirmeleri yapabileceğiniz bedava bir dosya indirme yöneticisidir. Mac kullanıcıları olarak Türkçe dil destekli olarak kullanabilmeniz mümkün. Java destekli çalışan bir uygulama olmasından kaynaklı cihazınızda Java programı kesinlikle yüklü olması gereklidir. Program birçok önemli özelliğiyle dikkat çekiyor. Örnek olarak verecek olursak çoklu dosya indirmeleri, captcha algılama, otomatik biçimde dosya çıkartmaları ve daha birçok özellik sunuyor. JDownloader “url şifreleme” siteleri için de destekliyor. Yapacağınız tek şey urlleri JD’ye ekleyerek gerisini halletmesini beklemeniz olacak. CCF, RSDF ve DLC transfer özellikleri de mevcut.

Rapidshare.com, Megaupload.com, Megashares.com ve daha çok dosya barındırma sitelerinden dosya indirmek isteyenlere yardımcı olması için tasarlanan bir araçtır. Ücretli üyeliği olanlara yardımcı olduğu gibi herhangi bir bedava olarak bu sitelerden dosya indirmek isyenlere de çabucak yardımcı olmaktadır. Şifreli yada normal url eklemelerinden sonra boyutu yada kaç bölümden oluştuğuna bakmadan indirme prosedürü için yardımcı oluyor.jDownloader tamamıyla Java diliyle yazılmış oldukça başarılı bir dosya indirme yöneticisidir. Turbobit ve Redbunker gibi dosya paylaşım sitelerinden yapılan indirme prosedürlerini daha basit ve daha süratli hale getirmek için bu uygulamadan yararlanabilirsiniz.

 

jDownloader indir Özellikleri Nelerdir

jDownloader uygulamasının sahip olduğu Captcha görsel doğruluğunu sağlama özelliği vasıtası ile gördüğünüz karakterleri sizin girmenize gerek kalmıyor zira uygulama kendiliğinden captcha kodunu giriyor ve sizi bu zAhmetten kurtarıyor.Yani aynı anda birkaç dosyayı birden aynı siteden indirebilirsiniz.jDownloader programı url şifreleme sitelerini destekler ve arşiv dosyası (rar, zip vs) şifrelerini kayıt altında tutabilir. Mesela arşiv şifresini otomatik bir biçimde girip arşiv içindeki dosyaları belirlediğiniz klasöre çıkartabilir.

Örneğin çok sayıda dosya paylaşım sitesi hesabınız varsa ve dosyayı indirirken limitiniz dolarsa, jDownloader kendiliğinden diğer hesabınıza geçip indirme prosedürüne kaldığınız yerden devam ediyor.Dosya paylaşım sitelerinden ücretli hesabı olanlar da bedava kullananlar da jDownloader uygulamasını çok sevecek.jDownloader uygulamasını yüklemek için sisteminizde Java‘nın yüklü olması gerekiyor.

 

Bir önceki yazımız olan iSpy indir başlıklı makalemizde iSpy download, iSpy indir ve iSpy son sürüm download hakkında bilgiler verilmektedir.

jDownloader indir YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.