Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
KoolMoves indir

KoolMoves indir

KoolMoves indir
KoolMoves indir

KoolMoves indir,KoolMoves yükle,KoolMoves download,KoolMoves son sürüm indir

 

KoolMoves indir yazılımı hakkında tüm detaylar ortaya çıkıyor.

 

 

KoolMoves indir ile ses dosyalarını bir araya getirerek flash dosyalarının yanı sıra dinamik GIF dosyaları da yapabilirsiniz.KoolMoves Program çok fazla flash bilgisi olmadan kolay ve kolay bir biçimde flash animayonlar hazırlamak isteyenlere yönelik bir program.

 

Yazı, imaj ve ses dosyalarını bir araya getirerek flash dosyaları oluşturmanın yanı sıra dinamik GIF dosyaları oluşturmak için de kullanabilmeniz mümkün. Menüleri ve etkileşimli oyunlar tasarlayabilirsiniz. Kütüphanesinde 343 clipart, 44 script ve 16 internet kullanıcı arayüzü hazır geliyor. Ayrıca uygulamayla yazılarınıza 100 animasyon stili uygulayabilirsiniz. Program deneme versiyon olmasından bazı fonksiyonlar çalışmıyor.

 

KoolMoves indir Aslında alternatif bir yazılım olarak ortaya çıkmıştır. Aslında bu işlere merak sarmış insanlara göre makul fiyatlı, kullanışlı Flash oluşturma programı. Ayrıca, metin efektleri, ufak sanatlar ve şablonlar geniş bir kütüphane vardır. KoolMoves denemek ve çok makul bir Flash geliştirme aracı.

KoolMoves indir bedava deneme versiyonlarını aşağıdaki urllerden indirebilirsiniz. Aşağıda yer alan urllerimiz son güncellemeler olmaştur.Programın Son versiyonudur.

 

KoolMoves yüksek kalite internet sayfaları, reklam bantları, gezinme sistemleri ve multimedya slayt gösterileri gibi çeşitli internet içerikleri yaratabileceğiniz bir flash uygulamasıdır. KoolMoves ilaveten çeşitli metin efektleri, flash şablonları ve kolaj kitaplıkları içerir. Tecrübeli kullanıcılar için Flash 8 action scripting özelliği, kullanıcı arayüzü bileşenleri ve karakter animasyon araçları içerir.KoolMoves, Flash videolar oluşturma ve ilaveten dinamik GIF çerçeveleri ile gelişmiş bir internet animasyon programıdır.

 

KoolMoves indir ile ilgili herşey

KoolMoves tam set çizim araçları yanı sıra SWF Flash Movie dosyaları FLV Flash Video dosyalarını, vektör klipart, MP3 ve WAV ses alma olanağı sunuyor.

 

Renk degrade ve bitmap içerir.67 action script tabanlı metin efektleri, 28 internet kullanıcı arayüzüleri. 259 klip sanat unsurları, animasyonlu klip ufak görselli filmler, onlarca buton ve 100’den çok metin efektleri de yer alır.Şablonları kütüphaneden seçebilirsiniz.KoolMoves ile flash animasyon yapmak çok basit olacak.

Bir önceki yazımız olan jDownloader indir başlıklı makalemizde jDownloader download, jDownloader indir ve jDownloader son sürüm indir hakkında bilgiler verilmektedir.

KoolMoves indir YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.