Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Letgo indir

Letgo indir

letgo indir
letgo indir

letgo indir,letgo yükle,letgo download,letgo son sürüm indir,letgo son sürüm download,letgo son sürüm yükle

Letgo indir ile ikinci el dünyasına giriş yapın.

 

Letgo indir ile kullanmadığın eşyalarını satarak basitçe para kazanabilir ya da milyonlarca ürünü çok makul fiyatlara alabilirsin. Elektronik ürünler, oyunlar, kıyafetler, arabalar, mobilya, dekorasyon ve çok daha çoksı letgo’da seni bekliyor. Hürriyet, HaberTürk, Posta ve Webrazzi haberlerinde letgo’ya yer vermiştir. Google tarafından ”2016’nın en iyi programları”ndan biri olarak seçildi.

 

letgo, ikinci el ürün almak ve satmanın en hızlı ve basit yolu. Milyonlarca insan letgo’yu çoktan indirip kullanmaya başladı bile. Çünkü letgo;

  • ÇOK HIZLI: letgo ile yalnızca bir kaç saniye içinde ilan verebilirsin. Satmak istediğin ürünün resmini çeker çekmez devreye giren “görüntü tanımlama teknolojisi” ürünün ne olduğunu anlar ve yapay zekası vasıtası ile ürüne İdeal başlığı kendiliğinden koyar. Böylece, ürününü listelemek için ek bir şey yapmana gerek kalmaz. Üstelik, letgo bu teknolojiye sahip ilk ve tek ikinci el alış satış uygulamasıdır.
  • KULLANIMI ÇOK KOLAY: letgo sana bulunduğun yerdeki en tanınmış ürünleri gösterir. İster etrafındaki ürünleri keşfedebilir, ister almayı planladığın ürünü arayarak sonuçlara erişebilirsin. Alıcı ve satıcılar ile uygulama üzerinden anlık sohbet edebilirsiniz. Lokasyon bazlı olmasından dolayı, anlaştığınız kişi ile yüzyüze buluşulup alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
  • GİTTİKÇE BÜYÜYOR: Çoktan letgo kullanmaya başlamış dünya genelinde milyonlarca insan her gün yüz binlerce ürün yüklüyor ve satın alıyor. Bu sayede hiçbir yerde bulamayacağın çeşit çeşit ürünlere letgo’dan erişebilirsin.
    Çevrimiçi olarak 2. el pazarı letgoda satış yapabilirsiniz.
    Haydi, sen de letgo’ya katıl!

 

Letgo indir

 

Letgo yükle sayfamızda Android telefondan letgo indir konuları hakkında sizlere bahsedeceğiz. Reklamlar ile sürekli olarak karşımıza çıkmakta olan bu uygulama birçok kullanıcı tarafından merak edildi ve kullanıldı. 2. el ürünleri insanların birbiri ile alıp vermesini sağlayan bu uygulama ile evinizde fazla olan eşyaları satabilirsiniz.

 

Letgo indir programını indirip telefonunuza yüklendiğinde yapmanız gereken tek şey uygulama üye olmak. Letgo kaydol prosedürünü bitirdikten sonra evinizde bulunan 2.el eşyanın fotoğrafını çekmeniz gerekiyor. Fotoğrafını çektikten sonra Letgo uygulamasına yükleyin ve eşyanın adını ve açıklamasını girerek bir fiyat belirleyin.

Ürünün açıklamasını ve fiyatını girdikten sonra geriye yapmanız gereken tek şey beklemek. Eğer diğer kullanıcılar size yakın mesafede ise bu ürün onlara gösterilecektir. Ortak bir nokta belirleyip buluşup ürün ve para alışverişini basitçe yapabilirsiniz.

Eğer sizinde evinizde fazladan bulundurduğunuz, ihtiyacınız olmayan ürünler var ve o anda da paraya ihtiyacınız var ise bu uygulama rahatlıkla ilan olarak ekleyebilirsiniz. Letgo indir programını buradan yükleyebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan HotspotShield indir başlıklı makalemizde Hotspotshield download, Hotspotshield indir ve Hotspotshield son sürüm download hakkında bilgiler verilmektedir.

Letgo indir YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.