Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Line indir

Line indir

Line indir
Line indir

Line indir,Line yükle,Line download,Line son sürüm indir,Line full download

 

Line indir Akıllı telefonlar ve pc ler için hazırlanmış programdır.

 

 

 

Line indir yeni versiyonu, Line programını android, ios üzerinden biliyor ve kullanıyoruz çoğumuz. Ücretsiz telefon görüşmeleri yapabiliyoruz fotoğraf video ses v.s paylaşabiliyoruz, özetle bütün iletişim ihtiyacımızı bedava yapabiliyoruz. Line artık Pc üzerinde de çalışıyor, bütün bu prosedürleri sisteminizden da yapabilirsiniz. Telearka plandaki Line hesabınıza bir adet e-posta tanımladıktan sonra o e-posta adresi ile uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

 

Line programı ile bedava telefon görüşmeleri ve görüntülü görüşümeleri bedava yapabiliyoruz, ios android v.s üzerinde çalışan Line programı artık Line indir isimli makalemizde sizlerle birlikte.

 

Özellikler:
# Görüntülü görüşme bedava
# Ücretsiz telefon görüşmesi
# Sınırsız Mesajlaşma
# Android ios Windows mobile üzerinde çalışabilme

Line Pc Nasıl kullanılır:
Öncellikle telefon üzerinde kullandığınız Line uygulamasını açın, Daha fazlası yazan yere girin, oradan Ayarlarda belirleyip kayıt olun, eposta adresinize aktivasyon e-postai gelecek ona tıklayın bu kadar. Artık line üzerine kayıt ettiğini e-posta adresi ve oluşturduğunuz şifre ile bilgisayardan Line oturumu açabilirsiniz. Hepsi bu kadar.

 

Mobil cihazlar için tasarlanan bedava mesajlaşma ve sesli arama uygulaması LINE şimdi de Windows PC’ler için kullanılabiliyor. Masaüstü sisteminizde sevdikleriniz ile bedava bir biçimde mesajlaşabilirsiniz.

 

 

Line indir

 

 

Line indir masaüstü versiyonunu indirin ve LINE hesabınıza bağlanın. Bilgisayar üzerinden diğer bütün platformlar üzerindeki kullanıcılar ile bedava bir biçimde mesajlaşabilirsiniz.Uygulama içerisinde yüzlerde orjinal çıkartma bulunuyor. Bu çıkartmalarla daha keyifli mesajlar gönderebilirsiniz. Aynı zamanda arkadaşlarınıza fotoğraf, video ve sesli mesajlarda gönderebilirsiniz.

“LINE İndir” adlı ücretsiz program ve yazılımı artık Ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Win7/Vista/WinXP işletim sistemini destekleyen bu uygulama, LINE Corporation tarafından tasarlanmıştir. Türkçe dil desteğine sahip olan bu uygulama Bilinmiyor dosya boyutuna sahiptir. Program en son 2 sene önce yenilenmiştir.

Bilgisayarınızda LINE programını kullanmak son derece kolay. Yine mobilde olduğu gibi özellikler aynı kuşkusuzki daha süratli bir bağlantı ile bağlanmış olacaksınız.

Line indir Eğer Akıllı telefonunuzda kullandığınız LINE programını sisteminizde arkadaşlarınız ile sesli olarak konuşmak mesajlaşmak istiyorsanız LINE programını deneyebilirsiniz.
Nerde olursanız olunuz arkadaşlarınla mesajlaş.

Arkadaşlarınıza fotoğraf gönderebilirsiniz.
Renkli simgeler yolluyabilirsiniz.
Kolay bir biçimde fotoğraf ve sesli mesajlar gönderebilirsiniz.
Android telefonunuzda yada akıllı tabletlerinizde kullanabilmeniz mümkün.

Arkadaşlarınla Line indir anını paylaş!
Arkadaşlarınla durum, fotoğraf, video yada konum bilgilerini paylaşabilirsiniz.
Arkadaşlarıızın neler paylaştığını görmek için onların zaman tüneline göz atabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Graph indir başlıklı makalemizde Graph download, Graph indir ve Graph son sürüm indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Line indir YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.