Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
liteCam indir

liteCam indir

liteCam indir
liteCam İndir

liteCam indir,download,yükle,liteCam son sürüm indir,liteCam full indir

 

liteCam indir izlediğiniz herhangi bir videoyu bilgisayarınıza kaydedin.

 

 

 

litecam indir Programı ile herhangi bir videoyu kaydedebilmektedir. Online video kaydetme prosedürü gerçekleştirerek YouTube gibi siteler üzerinden izlediğiniz çevrimiçi video akışlarınızı bilgisayarınıza kaydedebilir, programı kullanarak izlediğiniz filmleri bilgisayarınıza kaydebilir ve dvd kaydetme prosedürünü gerçkleştirebilirsiniz.

liteCam video kayıt için sunmuş olduğu farklı seçeneklerle ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretebilmektedir. Ekranın tercih edeceğiniz belli bir alanını veya sunulan çözünürlüklerden herhangi birini kullanarak kayıt yapabilirsiniz. Bunun yanısıra tam ekran kayıtta gerçekleştirilebilmektedir. Video kalite duyurulduğunda boyutundan kazanmanıza veya kaliteyi arttırmanıza imkân tanımaktadır.

liteCam kayıtlarınızda sesin kayıt edileceği kaynağı seçmenize de izin verir. Böylece ses kaydını bilgisayarından çıkan seslerden, mikroarka plandan ya da farklı bir kaynaktan alabilirsiniz. Bu teknikle videolarınıza sesli yorum ekleme prosedürünü gerçekleştirebilir, rehber videolar hazırlayabilirsiniz.

Kayıt zaman içindeyıcı özelliğini sunan uygulama videoları bilgisayar başında olmadan kaydedebilmenize imkân tanır. Zaman aralığı belirleyerek belli bir süre sonunda kayıtlarınızı sonlanacak biçimde düzenleyebilirsiniz.

liteCam Android kullanıcılara Android ekran kaydetme konusu ile ilgili yardım eden bir ekran kayıt uygulamasıdır.

liteCam Android, Android cihazlar için video kaydetme işini bilgisayarlarınız üzerinden gerçekleştirebilen bir Android ekran kayıt programı. Fakat bu programlar hem cihazınızın rootlanmış olmasını gerektiriyor.

liteCam Android ile Android ekran videosu kaydetmek için yapmanız gereken Android akıllı telefonlara indirip kurmanızdır.

Android işletim sistemine sahip olan cihazlarda çoğu zaman ekran videosu kayıt prosedürüne ihtiyaç duyabiliriz, bu durumda yardımımıza liteCam Android programı yetişiyor.

liteCam Android programı bilgisayarınızdan android cihazlarınız için video kayıt prosedürlerinizi yapabileceğiniz bir ekran kayıt uygulamasıdır. Aslında bu prosedürleri telefonunuz üzerinden yapabileceğiniz programlarda mevcut ama kullanabilmek için hem cihazınızı rootlamış olmanız gerekiyor, hemde cihazınızı çok fazla yorduğundan kalitesiz bir biçimde video kayıt edilmesine neden oluyor.

 

liteCam indir

 

 

Bunların bütününü aşarak, liteCam Android Programı kullanabilmek için ilk olarak android cihazınızı bir usb kablosuyla bilgisayarınıza bağlamanız gereklidir, sonrasında ise bilgisayarınıza kurmuş olduğunuz liteCam Android programını çalıştırmalısınız. Programı çalıştırdığınız zamann emin olduktan sonra yaptığınız prosedürler ekranda aktif bir biçimde takılmadan, yorulmadan görüntülenmektedir.

liteCam indir Android kullanabilmek için gerekenler:

-Android 4.1 ya da üst sürümlarına sahip bir Android tablet ya da telefon
-Windows 7 işletim sistemi ve üzeri
-1 GB RAM
-512 MB video belleğine, DirectX 9 desteğine ve WDDM sürücülerine sahip ekran kartı
-DirectX 9.0
-40 MB boş depolama alanı
-Ses kartı
-Android cihazınızı sisteminizde çalıştırabilmek için uyumlu USB sürücü dosyası.

Bu programı kullanarak basitçe ekranınızda olup bitenleri kaydedebileceksiniz. Lite Cam HD programı ile sisteminizde yaptığınız bütün etkinlikleri kayda almanız mümkün. Bunun için programı bilgisayarınıza indirdikten sonra kurulumu başarı ile tamamlamanız gerekiyor. Kurulum tamamladıktan sonra programı açarak ne kadar süre kayıt yapılmasını istiyorsanız onu seçmeniz gerekiyor.

Programda video kayıt yapmanın yanı sıra anlık ekran görüntülerini de alabilirsiniz.
Program bilhassa sunu, ödev ve arşivleme prosedürlerinizde size son derece büyük fayda sağlamaktadır. İsterseniz çektiğiniz fotoğraflar ile videoyu birleştirerek arşivinize bu şekilde kayıt edebilirsiniz.
Daha sonra dilerseniz çektiğiniz videoların kalitesini düşürerek videoların sisteminizde kapladığı alanı büyük oranda azaltabilirsiniz. Programı slayt hazırlamak yerine sunularınızı hazırlarken kullanabilmeniz mümkün. Aynen media playerda olduğu gibi hazırlamış olduğunuz videoları sunumunuzu yaparken açarak insanlara eğitim ve seminer amaçlı sunular hazırlayabilirsiniz.

 

Lite Cam HD prosedürünü tamamlamak için ürünün orijinalini satın almanız gerekmektedir. Ancak isteğe bağlı olarak 30 günlük deneme versiyonunu kullanabilmeniz mümkün. Sadece ürünün orijinal versiyonu ile ekranınızdaki görüntüleri HD kalitede kayıt edebilirsiniz. Program kısa yolları ile programı kullanırken son derece kolay bir biçimde kesme, sona ya da başa video ekleme gibi prosedürlerinizi yapabilirsiniz. Programda dilerseniz yalnızca ses kaydı da yapabilirsiniz. Kayıt yaptığınız sesleri daha sonra istediğiniz fotoğraflarla video ya da animasyon haline getirerek sunu hazırlayabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Line indir başlıklı makalemizde Line download, Line full download ve Line indir hakkında bilgiler verilmektedir.

liteCam indir YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.