Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
NovaPDF indir

NovaPDF indir

NovaPDF indir
NovaPDF indir

NovaPDF indir,NovaPDF yükle,NovaPDF download,NovaPDF son sürüm indir

 

NovaPDF İndir – Dosyanızı PDF Olarak Kaydeden Program

 

NovaPDF indir Snap, internet kameranızı kullanarak fotoğraf çekmenize imkân tanıyan ve bu çektiğiniz fotoğraflara komik ve keyifli efektler eklemenize yarayan bir uygulamadır.Program ile çektiğiniz fotoğraflara konuşma balonları, keyifli efektler ve komik animasyonlar ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda hazırladığınız fotoğrafları anlık olarak Facebook üzerinden diğer dostlarınızla tek tıklamayla paylaşabilirsiniz.Komik fotoğraflar çekmek ve bunları herkesle paylaşıp eğlenmek istiyorsanız Snap programı tam size göre.

NovaPDF indir Windows işletim sistemli sisteminizde kullanabilmeniz için hazırlanmış Snap programı vasıtası ile keyifli fotoğraflar çekebilirsiniz. Mobil platformda tanınmış olan Snapchat’ın bilgisayar sürümü olarak nitelendirebiliriz. Komik fotoğraflar çekmek ve bunları dostlarınızla paylaşmak için kullanabileceğiniz dizayn açısından etkin olan Snap uygulamasıyla çektiğiniz fotoğraflara konuşma balonları ya da keyifli efektler ve komik animasyonlar eklemeniz de mümkün.

Çekmiş olduğunuz bu keyifli fotoğraflarla krala dönüşebilir, ayıcık kılığına girebilir ya da isterseniz eskiz, sepya, siyah – beyaz gibi çeşitli efektler de fotoğraflarınıza uygulayabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan keyifli fotoğraflar çekebileceğiniz Snap uygulamasını beğeneceğinize inandığımdan kaynaklı Windows bilgisayarınıza yüklemenizi tavsiye ediyorum. Snapchat, hayatınızı paylaşabilmenin en yeni yolu! Bir video ya da görsel çekin, bir başlık çekin ve bir veya birkaç arkadaşınıza yollayın. Snapchat Story’ye eklerseniz, paylaşımınız 24 saat burada görüntülenebilir.

NovaPDF indir sayesinde artık herşey hiç olmadığı kadar kolay.

 

NovaPDF indir Deneyin ve anı paylaşın. Bu programı kullanarak videolar ve demolar kayıt edebilirsiniz. Video kaydı sırasında cursor ve yakınlaştırma efekti de kullanabilmeniz mümkün.

 

 

Bir önceki yazımız olan NetBalancer indir başlıklı makalemizde NetBalancer download, NetBalancer indir ve NetBalancer son sürüm indir hakkında bilgiler verilmektedir.

NovaPDF indir YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.