Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
OpenVPN indir

OpenVPN indir

OpenVPN indir
OpenVPN indir

OpenVPN indir,OpenVPN yükle,OpenVPN download,OpenVPN son sürüm indir,OpenVPN full indir

 

OpenVPN indir  Tamamen Türkçeleştirilmiş

 

 

 

Bu apk ile istedğiniz config proxy ekleyip problemsiz bir biçimde kullanabilmeniz mümkün.Normal OpenVPN indir ile göre hızlı bağlantı kurululabiliyor.Ayrıca ikonları ilede dikkat çeken hoş görünümlü bu apk sitemiz üzerinden para ödemeden indirebilirsiniz.

Firmalar tarafından sıklıkla kullanılan OpenVPN, yöneticilerin, uzak ofislerin, bayi, acenta, satış temsilcilerinin güvenilir bir biçimde özel ağlara bağlanmalarını sağlar.

OpenVPN, Virtual Private Network’ ün kısaltması olup, ağlara güvenilir bir biçimde uzaktan erişimde kullanılan belli başlı bir ağa fiziksel olarak bağlıymışcasına değişik ve farklı özellikler yolu ile bağlantı kurabilen bir görüntüleme biçimidir de diyebiliriz.

 

Android için OpenVPN Settings

 

Bu uygulamayı çalıştırabilmek için root, busybox, tun.ko ve the openvpn binary’e ihtiyacınız vardır.

 

OpenVPN uygulaması bilhassa internetteki güvenliğini, gizliliğini güvenliğini sağlamak isteyenlerin ve bunun yanı sıra ülkemizdeki kullanıcılara kapalı olan internet sitelerine girmek isteyenlerin tercih edebilecekleri açık kaynak kodlu ve bedava bir VPN uygulaması.

 

OpenVPN indir

 

 

Programın tamamıyla etkin bir SSL VPN hizmeti mevcut ve son derece geniş bir konfigürasyonu destek veriyor.

OpenVPN indir Kolay kullanılan bir kullanıcı arayüzüe sahip olan uygulamada önceden paylaşılan anahtarları, statik anahtarları ya da TLS tabanlı hareketli anahtar değişimlerini kullanabilmeniz mümkün. OpenSSL kütüphanesindeki bütün şifreleme, izin ve sertifika özelliklerini de kullanma şansınız var.

Elbette temel özelliklerinden yararlanmak isteyen kullanıcılar ise komplike ayarlara girmeden doğrudan programın VPN özelliğini kullanabilir ve güvenliklerini sağlayabilir.
Uygulama bağlantınız değiştiği zaman IP tünelinizi tekrar başlatır.Not:Çalıştırmak için openvpn config gerekmektedir.

OpenVPN,bedava vepn uygulamasıdırn ssl ile internetde günveli dolaşmanıza yardımcı olup erişilmeyen sitelere de
basitçe erişmenize yardım eder.

Bir önceki yazımız olan liteCam indir başlıklı makalemizde download, liteCam full indir ve liteCam indir hakkında bilgiler verilmektedir.

OpenVPN indir YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.