Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Paint.NET indir

Paint.NET indir

Paint.NET indir
Paint.NET indir

Paint.NET indir,Paint.NET yükle,Paint.NET download,Paint.NET son sürüm indir,paint-net-indir

Paint.NET indir, paint-net-indir isimli yazılım hakkında bilmek isteyecekleriniz.

 

 

Paint.NET indir gibi Türkçe v4.0.5 Photoshop kadar özelliği küçücük içeriğinde barından bedava ve görkemli bir uygulama, layer biçiminde çalışmadan tutunda aklınıza ne gelirse yapabilirsiniz, Programı sizlere son versiyon ve Türkçe olarak sunuyoruz.Programın çalışması için .NET Framework sistemizde bulunması lazım.Paint.NET programı bir görsel düzenleme programı olup son derece kolay bir uygulamadır. Sahip olduğu özellikler açısından profesyonel bir görsel düzenleme programı olan Paint.NET indir, ücretli çoğu programın yaptığı işi rahatça yapabilmekte. Paint.NET tamamıyla bedavadir. Ev ortamı için kullanıcılara fazlasını sunmakta. Program içinde kullanacağınız birçok düzenleme aracı bulunmakta ve modern bir dizayna sahip.

Paint.NET indir çalışırken bilgisayarınızın performansını etkilemez. Katmanlar biçiminde çalışmaktadır. Bu olay bilindiği gibi en tanınmış görsel düzenleme programı olan Photoshop’ta da var. Programı açtığınız zaman çoğu hazır efekt bulacaksınız. Böylece siz uğraşmadan çabucak düzenleme prosedürünü yapabileceksiniz. Kısacası aradığınız bir çok yeniliği bu uygulamada da bulacaksınız.

Programın sınırsız geri alma özelliği var. Programın en hoş özelliklerinden birisi de renk kopyalama özelliği.Eğer kendinize bedava bir görsel düzenleme arıyorsanız Paint.NET uygulamasını kesinlikle deneyin. Programın tek eksiği Türkçe olmamasıdır.Paint.NET bedava ve tanınmış bir görsel ve fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

 

Paint.NET indir Konumuzda buna göre

Katman (layer) desteği ve limitsiz geri alma (undo) özelliği vardır. Özel efektlerinin yanı sıra Photoshop gibi gelişmiş görsel düzenleme araçlarına sahiptir. Paint.NET, aktif çevrimiçi topluluğunun sunmuş olduğu yardım, öğreticiler ve plug-in (eklentiler) kütüphaneleri her geçen gün büyümektedir.Paint.Net’i Türkçe kullanmak istiyorsanız Paint.NET Türkçe Yama adlı eklentiyi kurabilirsiniz.

Paint.NET indir ile Bilgisayar sistemlerinizde kullanabileceğiniz birbirinden farklı özelliklere sahip ücretli fotoğraf ve görsel düzenleme programı bulunuyor. Piyasadaki bedava olan seçenekler ise kullanıcıların her zaman daha büyük bir ilgi gösterdiği uygulamalar arasında yer alıyor. Ücretsiz olan uygulamaların, ücretli
olanlara göre kıykatiyen profesyonel sonuç verebilmeleri ise bazen zor olabiliyor. Ancak standart bir bilgisayar kullanıcısının ücretli bir düzenleme programına yüzlerce dolar vermesi de epey zor olabiliyor.

Paint.NET programı tam bu noktada ev kullanıcılarının para ödemeden faydalanabileceği resim düzenleme aracı olarak karşımıza çıkıyor. Program para ödemeden kullanılabilmesine rağmen birçok farklı düzenleme aracını kullanıcılara sunuyor.

Program içerisinde bulunan katmanlı resim düzenleme aracı ise bedava uygulamalarda görmeye alışkın olmadığımız bir özellik olarak karşımıza çıkıyor. Bu özellik vasıtası ile efektlerinizi katmanlar üzerinde yaparak daha profesyonel sonuçlar elde edebiliyorsunuz.

Paint.NET programı ile beraber yüklü gelen birçok farklı efekt ile görsellerinizi ve fotoğraflarınızı orjinal hallerinden daha şık gözükebilecek hale büründürebiliyorsunuz. Efektlerin arasında kırmızı göz yok edebilme gibi temel efektler de mevcut.Fotoğrafları kesme, kırpma, boyut değiştirme, karşıtlık ve renk ayarları gibi özelliklerden faydalanarak da düzenleyebiliyorsunuz.

Tüm bu özellikler ile beraber fotoğraf düzenleme yaparken istediğiniz seçimleri özgür bir şekilde yapabilmeniz için düzenlediğiniz resmin her bir unsursini farklı hale getirebiliyorsunuz. Resimlerin belirli noktalarını klonlamayabilme, seçebilme ve renk kopyalama araçları ile bütün prosedürlerinizi özgür bir biçimde yapabiliyorsunuz.Standart özelliklere sahip olan ve profesyonel sonuçlar elde edebileceğiniz fotoğraf düzenleme programı arıyorsanız Paint.NET uygulamasını kullanabilmeniz mümkün.

 

Bir önceki yazımız olan OptiCut indir başlıklı makalemizde OptiCut download, OptiCut indir ve OptiCut son sürüm indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Paint.NET indir YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.