Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
PanoramaStudio indir

PanoramaStudio indir

PanoramaStudio indir
PanoramaStudio indir

PanoramaStudio indir,PanoramaStudio yükle,PanoramaStudio download,PanoramaStudio son sürüm indir

 

PanoramaStudio indir yazılımını sizler için kaleme aldık.

 

 

PanoramaStudio Pro İndir, Panorama programı ile görsellerinizi panorama biçimine sokup düzenlebilirsiniz ve ilaveten görsel kırpma küçültme psd dosyası olarak kaydetme,hatta masaüstünüze ekran koruyucu olarakta yapabilirsiniz.PanoramaStudio Pro İndir, Panorama programı ile görsellerinizi panorama biçimine sokup düzenlebilirsiniz.

Görsel kırpma küçültme psd dosyası olarak kaydetme,hatta masaüstünüze ekran koruyucu olarakta yapabilirsiniz.

 

Windows işletim sistemli sisteminizde kullanabilmeniz için hazırlanmış PanoramaStudio programı vasıtası ile farklı fotoğrafları birleştirerek panoramalarınızı basit bir biçimde oluşturabilirsiniz. Sade ve kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzüe sahip olan PanoramaStudio programına fotoğraf eklemek için tek yapmanız gereken Import opsiyonuni kullanmak.

 

PanoramaStudio indir yazılımının Ardından panoramanızda kullanacağınız fotoğrafları ekleyip sıralamalarını değiştirmeniz gerekiyor. Aynı zamanda PanoramaStudio programı odaklama mesafesini lens ve kamera yapısını değişkenler bölümünden ayarlamanız mümkün.

 

Panoramanızda kullanacağınız PanoramaStudio programı fotoğrafı kendiliğinden tekrar yapılandırabiliyor. Bu sayede bütün fotoğraflarınız eşit boyuta geliyor. Programın en hoş özelliği ise bu olsa gerek çüünkü ayrı ayrı tekrar boyutlandırma işiyle uğraşmıyorsunuz. Çalışmanızı bitirdikten sonra panoramalarınızı farklı biçimlerde basit bir biçimde kayıt edebilirsiniz.

 

Dilerseniz klasik bir panorama olarak kayıt edebilirsiniz. Program içerisinde fotoğraf filtreleri de bulunmaktadır. Panoramalarınızı şahsileştirebileceğiniz çarpıcı bir uygulama olup Windows sisteminizde denemenizi tavsiye ediyorum.

 

PanoramaStudio indir beraber aksine fotoğrafları birleştirerek herkes kendi panoramalarınızı yaratabilirsiniz

PanoramaStudio keşke papaz adayı geniş görünüm fotoğraflar yazmak istiyorsanız veya öğretmen olduğunuz panorama fotoğrafları sıralamak ve üzerlerinde iletişim bulunmak istiyorsanız işinize yarayabilecek aşağı yukarı ücret editörü.

PanoramaStudio indir hakkında bilmek isteyecekleriniz.

 

Kullanıcılara belli, sade bir kullanıcı arayüzü sunan PanoramaStudio’da balıketi kimi ateşleme alanına sahibiz. Gösteri isterseniz farklı olarak fotoğrafları, isterseniz birbirleriyle geçit fotoğrafları birleştirmenize izin veriyor. Programa rahibe adayı fotoğraflar karıştırmak kaynaklı “Import” opsiyonuni kullanıyoruz. Panoramanızda kullanacağınız fotoğrafları ekledikten sonra sıralamalarını değiştirebilmektesiniz. De odaklama mesafesini, fotoğraf makinesi ve objektif yapısını değişkenler bölümünden ayarlayabiliyorsunuz.

 

PanoramaStudio indir Programı ile birlikte böylece bütün fotoğrafı teker direksiyon yapılandırmak göre uğraşmıyorsunuz. Çalışmanızı tamamlayınca panoramalarınızı aksine biçimlerde kayıt edebilirsiniz.PanoramaStudio içerisinde çeşit çeşit fotoğraf filtreleri ilaveten kullanabiliyor ve panoramalarınızı şahsileştirebiliyorsunuz.

 

PanoramaStudio Pro, fotoğrafçılık alanı ile uzaktan yakından ilgilenenler için tasarlanmış bir panaromik görsel hazırlama programıdır. Sitede benzer programlar da mevcut, yalnız PanoramaStudio Pro’nun kullanıcı arayüzü bakımından daha önde olduğunu söyleyebilirim. PanoramaStudio Pro 3D olarak görsel birleştirerek panaromik görüntüler elde etmenin yanı sıra bu görüntüleri ekran koruyucusu olarak atayabilmenizi de sağlıyor.

 

PanoramaStudio Pro BMP, DIB, PSD, GIF formatlarında da düzenlemeler yapabilen bu uygulama ile JPEG, PNG, PSD, PCX, TGA , DCR, RAW, TIFF formatlarını da kullanabilmeniz mümkün.PanoramaStudio Pro dıştan çekim, büyütme, ön izleme, farklı açılardan döndürme, fotoğrafları kırpma, maskeleri uygulama ve görüntü bilgilerini dosya adı, dosya türü, boyut, renk derinliği ve profil gibi seçeneklerde düzenlemelere de öz nitelik kazandırabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Paint.NET indir başlıklı makalemizde Paint.NET download, Paint.NET indir ve Paint.NET son sürüm indir hakkında bilgiler verilmektedir.

PanoramaStudio indir YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.