sponsorlu bağlantılar
  • Qr Kod
  • Qr Kod
  • Oylama: 1 oy 6,00 Puan
  • Lisans: Ücretsiz
  • Dil Desteği: Tümü
  • İşletim Sistemi: Tümü
  • Üretici: -
  • Dosya Boyutu: 34,00
  • Hemen İndir

PCmover Express

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
21 Okunma
PCmover Express

PCmover Express dosyalar ve ayarlarınızı transferinize yarayan bir uygulamadır.

PcMover Express , Lapurl,USB kablosu ,Windows Easy Transfer Kablosu veya kaldırılabilir diskler sayesinde aşırı basit bir biçimde birbirine bağlanabilir..
Windows 2000/Media Center/XP/Vista/7 sayesinde çalışmaktadır.

 

Windows işletim sistemli sisteminizde işinize yarayacak etkin bir uygulamadır. Eski Windows’unuzdaki klasörleri ve ayarları Windows 10’a taşımanıza imkan tanıyan PCmover Express programı para ödemeden sunulmaktadır.

 

Windows 10’a yükseltme yapan insanların işine yarayacaktır.PCmover Express programı önceki sisteminizdeki belgeleri, müzikleri, görselleri, videoları güncel pc`yekablosuz adına transferinize seçenek sağlamaktadır.

 

PCmoverExpress uygulamasıyla yapmanız gereken tek şey şey hem önceki hem de yeni pc`niz da bu programı kurabilirsiniz. Talimatlar basit olmasından ötürü her düzeyde kullanıcı rahatça kullanabiliyor.

 

Veri ve klasör aktarımınin gerçekleşmesi için internet bağlantınızn olması gerekiyor. Kurulum ve klasör aktarım prosedürü için e-posta adresinizi girmeniz yeterlidir. Eğer sizde işletim sistemleri arasında bilgi aktarımı yapmak istiyorsanız PCmover Express uygulamasını kullanabilmeniz mümkün.

 

PCmover Express

 

Artık unutmamamız gereken bir neden var. Bilgisayarın beklenmedik anlarda çökmesi, dosyalarınızın hasar görmesine, hatta silinmesine yol açabileceğinden, her şeyi yedeklemeniz gerekiyor. Ayrıca, ev ağlarına veya kurumsal ağlara bağlanmakta problem yaşayabilirsiniz.

 

Artık güncel bir Windows 10 cihazı aldıysanız, mevcut Windows sisteminizdeki verileri, sınırlı bir süre boyunca Lapurl ortaklığı tarafından transfer edebilirsiniz. Lapurl PCmoverExpress, dosyalarınızı, ayarlarınızı ve kullanıcı profillerinizi önceki Windows cihazınızdan güncel Windows 10 sisteminize taşımanın en basit yoludur. Ayrıca Microsoft güvencesi sayesinde bu prosedürü yapabiliyorsunuz. Başlamak için PCmover Express’in bedava versiyonunu indirin.

Buradan ulaşılan bölümde Birincil önce kayıt olmanız gerekiyor Create yazan yere tıklayıp açılan sayfada gerekli verileri girip okeyleyin sonrasında Login yazan yere tıklayıp giriş yapın ve son adına bu programı pc`yebedavace indrebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan PassMark Performance Test başlıklı makalemizde PassMark Performance Test, PassMark Performance Test download ve PassMark Performance Test full indir hakkında bilgiler verilmektedir.

indirtr.org