Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Periscope indir

Periscope indir

periscope indir
periscope indir

periscope indir,periscope download,periscope yükle,periscope son sürüm indir,periscope son sürüm download,periscope son sürüm yükle

Periscope indir programı ile canlı video paylaşın yada izleyin.

 

Periscope indir Son dönemlerin en gözde akıllı telefon uygulaması Periscope ile ilgili her şey bu yazıda sizlere takdim edilecektir. Periscope’u nasıl kullanacağınızı, nasıl indireceğinizi ve nasıl kayıt olabileceğinizi öğreneceksiniz. Milyonlarla ifade edilen kullanıcısı sayısı ile uygulama üzerinden canlı video paylaşımlarında izlediklerinize, gördüklerinize inanamayacaksınız.

Periscope nedir? Android ve iOS işletim sistemlerinde sahip olduğunuz akıllı telefonlarınız için üretilmiş olan bir canlı video paylaşım uygulamasıdır. Yani anında video paylaşımı yapılabilir. Kullanıcıların tıpkı bir TV yayını gibi yayın yapmasını ve yayın izlemesine imkân verir. Akdeniz’de gün batımını sunan birisi de olabilir, o yayını izleyen de olabilirsiniz. Orası da artık tamamıyla sizin kullanımınıza kalmıştır.

Periscope nasıl kullanılır? Uygulamayı metnin sonuna doğru bulunan Periscope İndir düğmelerinı kullanarak indirmelisiniz. Uygulamaya kayıt olduktan sonra (aşağıda detaylı olarak anlatılmıştır) hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Yayın izlemek için arama yapabilir, dostlarınızın yayınlarına tıklayabilirsiniz. Yayın yapmak için ise “Yayına Başla” demeniz ve yayınınızın adını vermeniz yeterli olacaktır. Periscope sosyal ağlarla entegre olabildiği için Facebook, Twitter ve Google+’da bulunan dostlarınızı otomatik bularak eklemenize imkân sağlar. Yeni versiyonuyla beraber Türkçe dil desteği de sunan uygulamayı kullanmak son derece basittir. Tabi kullanırken, indirirken yada kayıt olurken bir problem yaşarsanız yorum forumlarından bize erişebilirsiniz.

 

Uygulamaya dilerseniz cep telefonunuzdan dilerseniz bilgisayardan kayıt olabilirsiniz. Kayıt olurken 4 farklı biçimde kayıt olabilirsiniz, ancak ilk önce kayıt sayfasına gitmek için aşağıda bulunan Periscope Kaydol düğmesine tıklayın. Açılan sayfada sağ yukarıyada bulunan “Sign in / Sign up” yazısına tıklayın. Gelen pencerede “Sign in Facebook”, “Sign in Twitter”, “Sign in Google+” hangisine tıklarsanız kendiliğinden o sosyal ağ ile kayıt prosedürünüz gerçekleşir. Eğer e-posta ile kayıt olmak istiyorsanız ekran resminde kırmızı ok ile gösterilen “Sign in or Sign up with e-posta” yazısına tıklayarak giriş yapabilirsiniz.

 

Periscope E-posta Yeni bir web sayfasıı açıldığında Full Name kısmına tam adınızı yazmanı daha sonra ise “username” kısmına kullanıcı adınızı yazmanız gereklidir. Periscope hesabınızı açmak için son adım ise “Create acoount” düğmesine basmaktır. Artık Periscope kayıt olma prosedürü bitmiştir, uygulamayı rahatça kullanabilmeniz mümkün.

 

Periscope indir

Periscope Hesabı Aç
Uygulamayı indirmek için ise aşağıda bulunan düğmelerdan cihazınıza makul olana tıklamanız ve yüklemeniz yeterlidir.Periscope canlı yayın uygulaması Twitter tarafından tasarlanmış sosyal platform programlarından biri. Uygulama ile canlı yayın yaparak o anki yaşadığını her şeyi anında takipçilere transfer edebilirsiniz. Yapmış olduğunu yayını da Twitter üzerinden duyurarak daha çok khamlecı olmasını sağlamanız mümkün.

 

Periscope canlı yayın yaparken beğenilmek ve takipçilerinizden kalpler almak sizinde çok güzeluna gidecek. Siz canlı yayın yaparken farklı işleri olmasından kaynaklı sizi izleyemeyen kişiler için yeniden izle özelliği de mevcut ve canlı yayından sonra da yapmış olduğunuz canlı yayını video olarak izleyebilirler.

Canlı yayın yaptığınız sırada genel bir yayın yapmak yerine belli bir gruba yönelik yayın yapmak istiyorsanız buda sizin elinizde. Seçenekleri belirledikten sonra yayınınızı izlemesini istediğiniz kişileri seçip onları davet edebilirsiniz.

 

Periscope APK dosyası ile Google tarafından onaylı bir dosya uzantısıdır ve herhangi bir şekilde zararlı dosyalar içermemektedir. APK dosyasını güvenle indirdikten sonra indirdiğinuz dizinden APK dosyasını bularak uygulamanın kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz buradaki urli kullanarak uygulamayı Google Play Store adresinden de indirebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Letgo indir başlıklı makalemizde letgo download, letgo indir ve letgo son sürüm download hakkında bilgiler verilmektedir.

Periscope indir YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.