Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
RaidCall indir

RaidCall indir

RaidCall indir
raidcall-indir

raidcall indir,raidcall yükle,raidcall download,raidcall full indir,raidcall tam indir

RaidCall indir

RaidCall indir ile artık çeşitli sohbet grupları için tasarlanan Raidcall programı , özelde çevrimiçi oyun oynayan oyuncular için düşünülmüş olmasına karşın genellikle çok daha çok kategorideki farklı grupların iletişim ihtiyaçlarına tam anlamıyla yanıt verebilmektedir.

 

Raidcall, FSP türü takım oyunlarında oyuncuların grup iletişimlerini sağlamak, oyun içi stratejileri yönetmek ve takım durumunda hareket etmek amacıyla kullanılmaktadır. Raidcall Programı içinde tamamıyla para ödemeden üyelik açma imkânı olup oyun dostlarınızla anında, hızlı ve kaliteli iletişim kurabilmek için kullanabilmek mümkündür.

 

Sesli Görüşme Yapma Yazılımı

RaidCall, internetten özel olarak veya grup biçiminde sadece sesli konuşma yapmak için tasarlanmış bir uygulamadır. Genellikle ortak bir konu ile ilgili konuşmak için kullanımı kolay bir programdır. Mesela League of Legends ve Knight Online gibi online oyunlarda yazışmak zor olduğu için kullanıcılar hem oyun oynayıp hemde RaidCall vasıtası ile iletişim kurabilirler.

 

Tamamen bedava olan uygulama ile takım çalışması ön planda olan çevrimiçi ve FPS olarak oynanan oyunlarda çok büyük basitlık sağlamaktadır. Yalnızca ses üzerine kurulmuş bir program olmasından bütün takım kullanıcıları yanınızdaymış gibi iletişimi çok çabuk gerçekleştireceksiniz. Ayrıca internet bağlantınız kötü olmadığı takdirde ses netliğinde hiçbir problem yaşamazsınız.

 

RaidCall indir Özellikleri:

10.000 kişilik grup konuşması
Yüksek ses kalitesi
Ses kayıt etme
Sosyal medya ile bağlantı
Kişiye göre özelleştirme
Az bellek kaplama
Dosya paylaşma opsiyonu

Raidcall, gruplar için tasarlanan, kullanımı kolay, kullanışlı bir sesli sohbet uygulamasıdır. Genel olarak çevrimiçi oyun oynayan oyuncular için geliştirilmiş olsa da şu an birçok farklı kategorilerdeki farklı gruplar tarafından da kullanılmaktadır. En tanınmış topluca sesli iletişim uygulamaları arasında bulunan Raidcall, artık çevrimiçi oyun oynayan her oyunsever için sevilen bir uygulama hâlini almış. Programı yeni kullanmaya başlayan ve İngilizce bilmeyen oyunseverler adına Türkçe yamayı indirip, uygulayarak daha verimli bir biçimde kullanabilmeniz mümkün.

 

Tr yama ayrı olarak verilmiştir. Uyumlu olan versiyonu buradaki versiyonudür. Yama içindeki metin belgesini okuyunuz ve orada anlatılanları uygulayınız ve programı çalıştırınız. uygulama dili Türkçe olacaktır.RaidCall, benzer amaçlar için biraraya gelmiş kişilerin veya çevrimiçi oyuncuların birbirleriyle haberleşmelerinde basitlık sağlayan bedava bir sesli konferans ve sohbet uygulamasıdır.

 

RaidCall: Windows için Ücretsiz Haberleşme ve Sohbet Etme
RaidCall Windows işletim sistemli bilgisayarlar için geliştirilmiş, çevrimiçi oyuncuların birbirinden haberdar olmak, haberleşmek, sohbet etmek için tasarlanmış bedava bir sohbet uygulamasıdır.

 

RaidCall indir

Aynı grupların ve ortak amaç ile toplanmış kişilerin birbiri ile sohbet etmelerini sağlamaktadır. Yüksek ses kalitesine sahip bu uygulama haberleşmek çok basit.Haberleşme ve sohbet etmenin yanı sıra, ses kaydetme özelliğini içermektedir. Ayrıca duyuru, anket, aktivite kaydı dahil çoğu yardımcı araç bulunmaktadır.İsterseniz dosya ve ekran görüntüsüde paylaşabilirsiniz. Kendinize özel şahsileştiredebilirsiniz. Programı para ödemeden indirerek sohbete başlayın.

 

raidcall-indir

raidcall indir,raidcall yükle,raidcall download,raidcall full indir,raidcall tam indir

Bir önceki yazımız olan iTunes indir başlıklı makalemizde itunes apk indir, itunes download ve itunes full download hakkında bilgiler verilmektedir.

RaidCall indir YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.