sponsorlu bağlantılar
  • Qr Kod
  • Qr Kod
  • Oylama: 1 oy 6,00 Puan
  • Lisans: Ücretsiz
  • Dil Desteği: Tümü
  • İşletim Sistemi: Tümü
  • Üretici: -
  • Dosya Boyutu: -
  • Hemen İndir

Razer Game Booster

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
25 Okunma
Razer Game Booster indir

Razer Game Booster İndir – Oyun Hızlandırma Yazılımı – indirtr

Razer Game Booster indir ile, Bu uygulama bütün sistem kaynaklarını optimize ederek oyunları en hızlı ve en problemsiz biçimde oynamanızı sağlar.

Razer Game Booster uygulamasını kullanmak için yöntem bilgiye gerek yok. Sadece Boost Now yazan düğmea tıkalyın ve her şeyi halletsin. Dilerseniz Automatic Boost opsiyonuni ON yapıp sistemi oyunlar için her daim otomatik optimize etsin.

Razer Game Booster uygulaması çalışırken fonda çalışıp boş yere sistem kaynaklarını kullanan ve oyun oynarken sizi rahatsız edebilecek bütün uygulamaları, servis ve programları kapatır.

Lakin PCınız çok eski ise ve güncel çıkan oyunları oynarken kasıyorsa, donma ve takılmalar yaşıyorsanız hatta oyun hiç açılmıyorsa, Razer Game Booster uygulaması yüksek FPS ve daha az gecikme sağlayarak bütün bu problemleri çözüp hayatınıza neşe ve eğlence katacak.

Bunların yanı sıra Razer Game Booster ile oyun oynarken monitör görüntüsü alabilir yada oyunun bir bölümünü videoya kaydedip dostlarınızla paylaşabilirsiniz.

Razer Cortex: Game Booster PCı optimize ederek oyun verimlilikını artırmaya yardımcı bedava bir sistem optimizasyonu programı.

Bilgisayarda oyun oynama tecrübesini artırmaya yardımcı bu uygulama, oyunla ilgisi olmayan uygulamalardan bile sınırlı kapasitede çalışmaktadır. Yetersiz özelliklere sahip PClardan daha çok verimlilik elde etmeye çalışmak için yada herhangi bir donma problemi yaşamadan problemsiz bir biçimde oyun oynamak istiyorsanız Razer Cortex: Game Booster bunu gerçekleştirmeye yardımcı olacaktır.

Oyun hızlandırma uygulamaları gerçekten verimlilikı olumlu yönde etkiliyor mu tartışmaları bitmeyecek olsa da, Razer Cortex: Game Booster ve aynısı uygulamalar her daim ilgi çekici olmuştur.

 

Razer Game Booster indir

 

Razer Game Booster PC Oyun Hızlandırma Programı indir.

Game Booster indir, Oyun oynarken oyunu hızlandırmak için tasarlanan Türkçe Game Booster 3 4 5 sürümlarından birini indir prosedürü yaptıktan sonra yüksek verimlilikta oyunlar oynayacak PCınızı hızlandıracak bir yardımcı uygulamadır.

 

Oyun meraklıları için yapılmış olarak bilinen uygulama Game Booster PCınzda meydana gelen donma ve yavaşlamalara karşı yapılmıştır. Ücretsiz olarak da piyasaya sürülen oyun siz oyun oynamak isteyebileceğiniz zaman uygulaması açmanız yeterlidir.

 

PC hızlandırma uygulaması siz oyunu açtığınızda sisteminizde lüzumsuz çalışabilen tüm klasörleri kapatarak sizin en hoş verimlilikta oyun oynamanızı sunmaktadır.

 

Windows Görev Yöneticisinde sizden habersiz çalışabilen tüm uygulamaları kapatarak sizin rahat bir oyun oynamanızı sunmaktadır. Ayrıca Game Booster 3 uygulamasını hafıza boşaltmak içinde kullanılabiliyor. Sağlam araçları ile PC ve oyun hızını en yüksek verimlilik ayarlarında kullanmanıza yardımcı olup artık oyunları daha iyi kalitede oynayabilir. Bilgisayarın donanım özelliklerini oyundayken en iyi verimlilikda kullanmanıza yardım eder.

 

En çok oyun kullanıcıları tarafından kullanılmakta olan uygulama tamamiyle bedava ve son versiyon paketiyle hizmet vermektedir.

 

Bir nevi oyun hızlandırma progamı olarakta bilinmektedir.

 

Tüm kullanıcılarımızın hoş günlerde kullanmalarını diliyorum.

Bir önceki yazımız olan RAMExpert başlıklı makalemizde RAMExpert, RAMExpert download ve RAMExpert full indir hakkında bilgiler verilmektedir.

indirtr.org