Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
rufus 2 indir

rufus 2 indir

Rufus indir
Rufus-2-indir

rufus indir,rufus 2 indir,rufus 2 yükle,rufus 2 download,rufus 2 full indir,rufus 2 full tam indir,rufus 2 full sürüm indir

Rufus indir ile Flash Bellek Üzerinden Format Atın.

Rufus indir Arkadaşlar merhaba bugün sizlere Rufus indir Türkçe Programının tanıtımını yapacağız. Rufus programı bedavadir herhangi bir crack yada serial key istemez. Rufus 2 indir Türkçe Full uygulamasıyla Windows cd, dvdlerinizi usb disk ortamına dökerek usb ile format atmaya yarayan program.

Rufus, önyüklenebilir USB diskler hazırlamanıza yardım eden ufak, kullanışlı ve bedava bir yardımcı uygulamadır.

Bilgisayarınızı açamadığınızda veya işletim sistemi olmayan bir bilgisayarı kullanmak istediğinizde bu uygulama ile oluşturulmuş bir USB hafıza size yardımcı olabilir. Küçük boyutlu işletim sisteminlerini Belleğe koyarak bilgisayarınıza flash disk üzerinden bu uygulama vasıtası ile format atabilirsiniz.

 

rufus indir

 

Rufus indir isimli bu özgün makalemizde sizlere rufus programı hakkında bilmedikleriniz ve bilmek isteyeceğiniz detayları anlatacağız.

Rufus bilgisayarın açılışta usb’yi bootable yapabilmesini sağlar. Usb’nin bootable olması vasıtası ile bilgisayarınıza usb’den format atabilirsiniz. Rufus, Linux işletim sistemi ya da alternatif işletim sistemi kurmak için kullanmak mümkün, böylelikle USB diskleri bootable yapmaya yarayan araçtır.

 

Aynı zamanda bir MS-DOS önyükleme diski oluşturulmasını desteklemektedir. Burada diğer enteresan özelliği Windows ME, Windows 98 ve hatta Windows 95 yüklemesi için izin veren bir FreeDOS önyükleme diski oluşturabilmesidir.

Gerekenler:

İşletim sistemine uyumlu (Windows, Linux, vs) .iso dosyası.
Bilgisayar ve USB
Prgramın + Özellikleri

Önyüklenebilir Usb medyası oluşturma
Windows Linux ve diğer işletim sistemlerini destekler
Küçük boyutta son derece kullanışlı bir uygulamadır.
Windows 7 Kurulum USB’si Hazırlama yazılımı.

Bir önceki yazımız olan Word Viewer indir başlıklı makalemizde word viewer download, word viewer full indir ve word viewer indir hakkında bilgiler verilmektedir.

rufus 2 indir YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.