sponsorlu bağlantılar
  • Qr Kod
  • Qr Kod
  • Oylama: 1 oy 6,00 Puan
  • Lisans: Ücretsiz
  • Dil Desteği: Tümü
  • İşletim Sistemi: Tümü
  • Üretici: -
  • Dosya Boyutu: -
  • Hemen İndir

SoftPerfect RAM Disk

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
9 Okunma
SoftPerfect RAM Disk indir

SoftPerfect RAM Disk İndir – Bellek Diski Hazırlama Programı – indirtr

Windows sisteminizde bedava olarak da kullanacağınız SoftPerfect RAM Disk programı indir ile bilgisayarınızda saklanan sanal klasörleri silerek, PCınızın verimlilikını arttırabilirsiniz.

 

Bilgisayarınızın RAM’ inde saklanan ve hiç bir işe yaramamasına karşın meraklı yer işgaline neden olan klasör ve programları bularak tamamiyle bilgisayarınızdan temtakip edebilmenizi sağlayan SoftPerfect RAM Disk, sistem belleğinizin belleksını düşüren bu ve bunun v.s zararlıları kaldırabilmeniz için tasarlanmış en iyi programlardan birisidir.

 

Kullanımı son derece kolay ve basit olarak bilinen program ile isteyebileceğiniz yüksek PC verimlilikını elde edebilmeniz için sisteminize bakım yapıp meraklı herşeyi silebilir, azaltılmış klasör parçalarını birleştirerek bilgisayarınızda bellek alanı oluşturabilir ve hard diskinizin aşırı ısınmasına neden olarak bilinen her şeyi temizleyebilirsiniz.

 

SoftPerfect RAM Disk indir

 

SoftPerfect RAM Disk Ram üzerinde Sanal Disk Oluşturur.

 

Fiziksel harddisk erişiminden daha süratli çalışabilen raminizde programlarınızı çalıştırarak PC yükünüzü azaltabilirsiniz.

 

Soft Perfect RAM Disk uygulaması sisteminizi Ram belleği içinde kullanabilmeniz için sanal sürücü yaratmaktadır. Oluşturulan sanal sürücüye geçici klasörlerinizi yüklemenize imkân sunmaktadır. Bellek diski hızlandırma programı arıyorsanız bu uygulaması kesinlikle öneririz.

 

Arkadaşlar merhaba, önümüzdeki süreçte sizlere Bellek Diski Hızlandırma Programı olarak bilinen Soft Perfect RAM Disk Full uygulamasının tanıtımını yapacağız. Fiziksel disklere göre daha çok verimli olan hafıza diskleri sayesinde geçici verilere hafıza diskler içinde yer açarak daha çok yüksek verimlilik elde etmeniz mümkün olabilir. Soft Perfect RAM Disk uygulaması sisteminizi Ram belleği içinde kullanabilmeniz için sanal sürücü yaratmaktadır. Oluşturulan sanal sürücüye geçici klasörlerinizi yüklemenize imkân sunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan SearchMyFiles başlıklı makalemizde SearchMyFiles, SearchMyFiles download ve SearchMyFiles full indir hakkında bilgiler verilmektedir.

indirtr.org