Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Spotify indir

Spotify indir

spotify indir
spotify indir

spotify indir,spotify download,spotify yükle,spotify son sürüm indir,spotify son sürüm download,spotify son sürüm yükle

Spotify indir Müzik Dinlemenin Keyifli Yolu

 

Spotify indir Her gün aynı şarkıları dinlemekten çokıldığımız anda imdadımıza Spotify yetişti. Gerek güncel müzik listeleri, gerekse dünya genelindeki çoğu radyosu ile spotify adeta dünya müzikleri açılan adeta bir kapı diyebiliriz. İşte karşımızda Spotify.
Her gün yolda yürürken bir yerden bir yere doğru gidip gelirken aynı radyoların, aynı şarkı listelerini dinlemekten çokılmadınız mı? Yeni bir şeyler duymak mı istiyorsunuz? Spotify isimli müzik uygulaması tam size göre.

 

Spotify Nedir?

Spotify İsveç asıllı bir müzik veri akışı sistemidir. Sony, EMI, Universal gibi dünyadaki en ünlü plak şirketlerinde kayıtlı, seçilmiş müziklerden oluşan, herhangi bir kısıtlama olmaksızın dinlenmesine imkân veriyor. Müziklere; sanatçı, albüm adı, şarkı adı, tarz, biçiminde arama ölçütleri ile ulaşılabiliyoruz.

 

Spotify Nasıl Kullanılıyor?
Spotify’ın kullanımı çok kolay. Öncelikle android veya ios programını indiriyoruz. Ardından üye oluyoruz. Üye olduktan sonra dilerseniz ayarlar kısmından facebook ile senkronize edebiliyorsunuz. Facebook ile senkronize ederseniz dostlarınızın hangi şarkıları dinlediğini basitçe görebilirsiniz.

 

Sol üstteki menü düğmesine basıp “gözat” kısmından en fazla dinlenen listeler, pop, caz, rock, club, country, vs…. (çok geniş bir yelpazesi var) tarzlarından birini seçiyoruz. “Karışık çal” kısmına basarsak karışık bir şekilde belirlediğiniz listeyi çalmaya başlar. “+ takip et” bölümüne tıkladığınızda ise bunu sizin için “çalma listeleri” bölümüne kayıt yapar. “Çalma listenize” menüden erişebilirsiniz. İstemediğiniz listeleri buradan silebilir, dostlarınızla paylaşabilir ve indirebilirsiniz.

Spotify indir Ücretli Mi?

Spotify aslında ücretli, ama hiç bir bedava olarak de kendinizi ucu bucağı olmayan bir müzik dünyasında bulabilirsiniz. Ancak reklamlara maruz kalabiliyoruz ve bazı şarkıları beğenmesek bile sonuna kadar dinlemek zorunda kalabiliyoruz. Zaten ücreti cüzi bir ücret. Aylık yalnızca 9.99TL. Premium hesapta ekstra olarak beğendiğimiz şarkıları online indirme hakkımız da oluyor.

 

Yani herhangi bir veri ağına ihtiyaç duymadan telefonumuzdan spotify’e girerek istediğimiz zaman dinleyebiliyoruz indirmiş olduğumiz şarkıları. Bunun yanısıra reklamlardan kurtuluyoruz ve en önemlisi de kendi listemizi oluşturabiliyoruz.
Fitness Müzikleri Meşhur Demiştin Aklımıza Takıldı
Evet, spotify’ın fitness müzikleri son derece meşhur. Neden meşhur olduğu konusuna da değinecek olursak; en önemli özelliği bu listenin bilimsel verilerle hazırlanmış olması.

 

Size spor yaptıracak ve yarıda bırakmayacak biçimde psikolojik olarak motive edecek şarkılardan oluşuyor bu liste. Spotify bu listeyi egzersiz ve spor müzikleri alanında dünya genelinde uzman olan Dr. Costas Karageorghis ile beraber hazırladı. 6.7 milyon oynatma listesinin analiz edildiği bu bilimsel çalışma vasıtası ile spor yapanların daha çok terlemesini sağlayacak bir oynatma listesi (ultimate workout) oluşturdu.

 

Öyleki dünya genelindeki tüm radyolara ve müziklere ulaşabileceğimiz hoş bir uygulama.

Spotify İndir

Spotify, internet üzerinden istediğiniz bütün müzikleri dinlemenize imkan sağlayan bedava bir uygulamadır.

Artık istediğiniz, sevdiğiniz ve yeni çıkan müzikleri mobil cihazınıza hemen transfer etmek zorunda kalmayacak, telefonunuzun alanını boşuna doldurmayacaksınız. Spotify uygulamasına cihazınıza yüklendiğinde istediğiniz yerden yabancı, yerli bütün şarkılara basit bir biçimde erişebilecek ve onları dinleyebileceksiniz.

 

Geniş kapsamlı bir müzik platformu sağlayan Spotify bu hizmeti masaüstü programında başlamış olsa dahi mobil alanında da iyi bir biçimde tasarlanmış durumda. Fakat mobil platformundaki tek olumsuz özelliği sınırlı kullanım sunmasıdır. Bilgisayarınıza yüklediğiniz Spotify programında sınırsız müzik dinlemeniz mümkün olsa dahi mobilde yalnızca 48 saatlik bir süre boyunca bedava dinleme hakkına sahipsiniz. Daha fazla müzik dinlemek için ufak bir ücret ödemeniz gerekiyor.

 

Uygulamanın en iyi özelliklerinden birisi de bilgisayarda yaratmış olduğunuz bir Spotify oynatma listesine mobil cihazınızdan da erişebiliyor olmanızdır. Bu sayede sevdiğiniz müzikleri yeniden aramak zorunda kalmayacak veya şarkı geçişlerinde zorlanmayacaksınız. Tüm müzikleri sıralayabilir, prosedür yapmadan arka arkaya çalmasını sağlayabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Periscope indir başlıklı makalemizde periscope download, periscope indir ve periscope son sürüm download hakkında bilgiler verilmektedir.

Spotify indir YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.