sponsorlu bağlantılar
  • Qr Kod
  • Qr Kod
  • Oylama: 1 oy 6,00 Puan
  • Lisans: Ücretsiz
  • Dil Desteği: Tümü
  • İşletim Sistemi: Tümü
  • Üretici: -
  • Dosya Boyutu: 2,02
  • Hemen İndir

Stella

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
9 Okunma
Stella

Stella Atari 2600 oyunlarını çalıştırabilirsiniz.

Atari 2600 emülatörü olan Stella programı ile Atari oyunlarını sisteminizde basit bir biçimde çalıştırabilir ve çocukluğunuza dönerek atari oyunlarını tekrar oynayabilirsiniz. Emülatörü kullanıp River Raid, Wizard of War gibi klasikleşmiş atari oyunlarını problemsiz bir biçimde oynayabilirsiniz.

Oldukça kolay ve kullanışlı bir kullanıcı arayüzüe sahip olan Stella ile oyun romlarını programa tanıtarak oyunları oynayabilir ve programı para ödemeden kullanabilmeniz mümkün.

Zam duyulduğunda televizyona takarak, kol adına adlandırdığımız joystick’ler sayesinde oynadığımız yüzlerce oyunu yeniden oynayarak nostalji yapmanız mümkün.

 

Stella

 

Yarım milyon kelimelik Encyclopedia Astronomica (Astronomi Ansiklopedisi) ve gezegenleri, kuyruklu yıldızları, asteroitleri, DSO’ları ve 300.000’den çok yıldızı keşfe çıkabileceğiniz tam teşeküllü bir astronomi programıdır.

Güneş sistemi için yerleşik bir HTML rehberi, 1000 terimlik bir astronomi sözlüğü ve Astronomi’nin Tüm Yönleri isimli; yıldızlar nedir? Bir Teleskop seçmek, Kozmoloji, Karanlık madde, Tutulmalar ve Astronomi Tarihi isimli bölümleriçerisinde bulunduran kitap; gökyüzünü ve uzayı meraklıları için özgün adına geliştirilmiştır. Stella 2000 programı, konuşarak insanlara astronomi öğretir. Microsoft Agent ses teknolojisiyle tam bir bütünlük kurarak, animasyonlu karakterler sayesinde, sayısız yıldız ismini sayar, birden fazla veri eşliğinde Astronomi ile ilgili sesli bilgiler verir.

Emülatörler genel adına çeşitli bir cihazda çalışabilen programları çeşitli platformlarda çalıştırabilmek için geliştirilmiş ufak programlardır. Stella da Atari oyunu romlarını pc`de çalıştırarak sizi çocukluğunuza döndürüyor.

Stella olabildiğince kolay bir kulanıcı kullanıcı arayüzüne sahip. ROM dosyalarını uygulamaya tanıtarak birkaç tıklama sonucu çalıştırabilmeniz ve duyulduğunda oynayabilmeniz mümkün olabilir. Yazılım 32 bit ve 64 bit işletim sistemleri için çeşitli sürümlara sahiptir. Bu sayede emülatörü herhangi bir Windows işletim sistemi üzerinde çalıştırabilirsiniz. Yazılımın bedava olması ise büyük bir artı puan.

Bir önceki yazımız olan Startup Delayer başlıklı makalemizde Startup Delayer, Startup Delayer download ve Startup Delayer full indir hakkında bilgiler verilmektedir.

indirtr.org