Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Swarm indir

Swarm indir

swarm indir
swarm indir

swarm indir,swarm download,swarm yükle,swarm son sürüm download,swarm son sürüm indir,swarm son sürüm yükle

Swarm indir Check-in yapmanın en eğlenceli hali

 

Swarm indir ile Takipte kalıp dostlarınızla en çabuk biçimde buluşup, sohbetinize kaldığınız yerden Swarm programıyla devam edin.Konum paylaşan swarm uygulaması vasıtası ile, dostlarınıza sürpriz yapıp bulundukları ortamlara gidin ve eğlencelerine sizlerde ortak olun. Check-in yapmanın en eğlenceli hali ile şimdi kullanıcılarına çok daha çok keyifli bulacağı bir platformda.

 

Foursquare dizaynı bu uygulama ile, arkadaşlarınla iletişim kurmak daha da basit ve keyif verici olacak.Hangi arkadaşın bulunduğun ortama daha yakın ise, hemen ona mesaj atıp buluş. İnternetin kullanıcılara sağladığı üstünlüklar ve fatura olayındaki yükü hafifletip, iletişimi çok daha ekonomik bir biçim de halledebiliyor oluşundan kaynaklı, bedava bu tür programlarla 7/24 mekan önemli olmadan irtibat durumunda olmanın ilavetenlığını yaşayan kullanıcılar, bu tekniği son derece çok tercih ediyorlar.Swarm uygulaması da bu hususta genç nesiller için, gerçektende en uygun olan bir teknik. Kontör yok, limit aşımı olursa diye endişe yok, swarm indirin ve arkadaşlarınızın nerede olduğunu bilip, onlarla doyasıya mesajlaşın.

 

Sosyal bir uygulama olan ve son günlerde son derece trend olan bu platformda, yeni mekanlarda keşfedebilirsiniz. Swarm programını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Açılan site indirkey sitesinden sürümü değiştirebilir, Android yada iOS için olanlarını da indirebilirsiniz.Facebook hesabınızdan giriş yapabileceğiniz bu uygulama ile, Tam Burada 150 metreden az bir Adım Ötede 1,5km Yakındakiler 10 km Bölgede 40 km Çok Çok Uzakta Başka kentlerde Kategorilerinden kimin size ne kadar uzaklıkta olduğunu anlamanıza ve mekana olan mesafeyi algılamanıza yardım eder.

 

Konum paylaşmasanız bile swarm, sistemde kayıtlı olan arkadaşlar arasında birbirine çok yakın olanlara, bildirim geliyor.Bugün acaba nereye gitmiş olabileceğini sorgulamak yerine, ansızın karşısına çıkıp, onu şaşırtmak çok daha keyifli olacak.  Haydi hazırlanın dostlarınızın yanına swarm indir ile gidin.

 

Swarm indir

 

 

Swarm uygulaması Foursquare tarafından tasarlanmış tanınmış yer bildirimi uygulaması ve şuan alanında lider olan bir uygulama. Swarm programının APK dosyasının son versiyonunu problemsiz bir biçimde sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.

 

Swarm uygulaması vasıtası ile hangi arkadaşınızın nerede olduğunu görüp onlarla buluşabilirsin. Yada kendiniz yer bildirimleri yaparak nerelerde olduğunuzu arkadaşlarız ile paylaşarak onları davet edebilirsiniz. Sizler için gelen güncellemeler ile beraber de uygulama için yenilikler geldi ve uygulamanın kullanımı daha zevkli oldu. Biriktirdiğiniz coinler vasıtası ile artık haftanın lideri olmak için kıyasıya mücadele et.

 

Bunun yanı sıra uygulamada mekanlarda mayor olma şansını elde et. Mayor olmak hiç de o kadar basit olmayacak. Sık sık giderek her gün check-in yaparak mekanın mayoru olabilirsin.

 

Uygulamaya eklenen son özellik ile beraber artık coinler sandığınızdan daha yararlı oldu. Yeni bir fonksiyone kavuşan coinler ile swarm uygulamasındaki çıkartmaları satın alabileceksiniz.

 

Swarm APK dosyası son versiyon olarak Google tarafından onaylı biçimde sizler için yüklenmiştir. APK dosyasını indirdikten sonra indirdiğinuz dizinden uygulamanın APK dosyası ile kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz Google Play Store adresinden uygulamayı indirmek için buradaki urli kullanabilmeniz mümkün.

 

Bir önceki yazımız olan Spotify indir başlıklı makalemizde spotify download, spotify indir ve spotify son sürüm download hakkında bilgiler verilmektedir.

Swarm indir YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.