Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
ThrottleStop indir

ThrottleStop indir

ThrottleStop indir
ThrottleStop indir

ThrottleStop indir,ThrottleStop yükle,ThrottleStop download,ThrottleStop son sürüm indir

ThrottleStop indir güncel versiyonu ile karşınızda.

 

ThrottleStop indir programında düzenlemek için deneyebileceğiniz uygulamalar arasında yer alıyor. Normalde uygulama üreticileri, uygulamaları çalıştığında prosedürcinin ne kadar hızlandırılacağını programın içerisine gömerler.

 

Yalnız ThrottleStop indir vasıtası ile bu prosedürü manuel olarak kendiniz yapabiliyorsunuz.Program kendiliğinden prosedürci tipinizi ve hızını belirleme edebiliyor.

 

İçerisinde gelen hazır profiller vasıtası ile bilgisayarınızı kullanım durumunuza göre de bir mod seçebiliyorsunuz.Böylelikle dilerseniz performans, dilerseniz de güç kazanımı mümkün kılabiliyorsunuz.

 

Hazır profillerin yanısıra prosedürcinize hız aşırtma yapmanıza da imkân tanıması vasıtası ile tam kapasite ile çalışmak mümkün oluyor ama bu prosedürler esnasında prosedürcinize zarar vermemeye dikkat etmelisiniz.

 

Maximum enerji verimliliği hem de koruma sağlamak mümkün oluyor. Deneyimsiz kullanıcıların programı kullanırken ihtiyatlı olmaları yerinde olacaktır.Intel prosedürlerine sahiptir.Dilerseniz sizlerde bu eşsiz programdan yararlanabilirsiniz.

 

 

 

ThrottleStop indir yazılımının özellikleri ve kullanımı

 

Bilgisayarınızın daha verimli ve daha seri bir şekilde çalışmasına olanak sağlayabilirsiniz.Bu program sayesinde artık hayatınız dahada kolaylaşacak diyebiliriz.

 

ThrottleStop indir kullanımı kendi risk altındadır ve güç adaptörü ya da bilgisayar veya garanti kapsamında olabilir hangi hem de kalıcı hasara yol açabilir.

 

Ne ThrottleStop indir yenilikler:Sabit profili 2, 3 ya da 4 kayıtlı değil Seçenekleri. BD PROCHOT raporlama düzeltildi.

 

Ilk olarak herhangi bir değişiklik yapmadan önce, bu problem için takip edebilmek başladığında saat ve yongaseti saat modülasyonu kendiliğinden kapanır olmayacak bu yüzden değişti.

 

Bir düzine ile ilgili seyreken kullanılan INI dosyası seçenekleri Belgelendi. Core 2 Quad prosedürciler için bir SplitQuad INI opsiyonu eklendi.

 

Sizlere bugün ki yazımızda ThrottleStop isimli yazılımı internet ortamında bulamayacağınız geniş ve detaylı bir anlatımı yapmaya çalıştık.Siz değerli kullanıcılarımız için her geçen gün değişen ve globalleşen dünya düzeninde, her zaman en geniş bilgiyi sunacağız.

 

Sizlerin bunun bilincinde olduğunuzu biliyor ve ThrottleStop yazılımın.Başka hiçbir yerde bulunmayan anlatım tarzı ile anlatıldığının tekrar üstüne basarak vurguluyoruz.

 

Diğer Yazılımlar hakkında bilgiler almak istiyorsanız kategorilerimizden yada arama butonunu kullanarak bunu yapabilirsiniz.

 

Başka bir yazımızda daha görüşmek dileğiyle sağlıcakla kalın.

Bir önceki yazımız olan PhotoDVD indir başlıklı makalemizde PhotoDVD download, PhotoDVD indir ve PhotoDVD son sürüm indir hakkında bilgiler verilmektedir.

ThrottleStop indir YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.