Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
TicToc indir

TicToc indir

TicToc indir
TicToc İndir

TicToc indir,TicToc yükle,TicToc download,TicToc tamindir,TicToc son sürüm indir,TicToc son sürüm yükle

 

 

 

TicToc indir ile Arkadaşlarınızla Konuşmanın Keyfini Çıkarın.

 

 

TicToc indir Arkadaşlarınız ile istediğiniz yerden istediğini zaman konuşmanızı sağlayan TicToc programını bedava olarak iOS cihazınıza kurabilirsiniz. Uygulamayı yüklendiğinde listenizde bulunan arkadaşlarınız şayet uygulamayı kullanıyorlarsa hemen sohbete başlayabileceksiniz, kullanmayanları da programa davet etme şansınız bulunuyor.

 

Kullanıcılarına farklı ve değişik özellikler sunan TicToc uygulaması mesajlaşmanın yanısıra her şeyi yapabilmenize izin veriyor. Tüm kullanıcılarla sınırsız mesajlaşabildiğiniz bu uygulamada sesli görüşmeler gerçekleştirip, kişisel bir profil fotoğrafı oluşturabilirsiniz. Dosya paylaşımına da izin veren uygulama fotoğraf, video ve belgelerinizi rahatça uygulama üzerinden gönderebilirsiniz. Bu uygulamayı iPhone ve iPad’lerinize kurmanızı öneririz.

TicToc indir, sizin nerede olduğunuza bakmadan, uygulamayı kullanan kişiler ile bağlantı da kalmanızı sağlıyor, tabi bunu gerçekleştirebilmek için sağlıklı bir internet bağlantınızın da olması gerektiğini söyleyelim. Kullanımı çok basit olan uygulamada kişisel bir profil sayfası ve profil resmi oluşturup bunu dostlarınızın beğenisine sunabiliyorsunuz. Android cihazınızda bulunan bütün şarkı, video, fotoğraf ve dosyalara istediğiniz anda erişim sağlamanıza imkân veren uygulama ile bu dosyalarınızı dostlarınızla da paylaşabiliyorsunuz. Basit bir biçimde kayıt olup girişinizi gerçekleştirebileceğiniz TicToc, basit kullanımı olan, harika bir iletişim uygulaması olarak kendisine uygulama marketinde yer buluyor.

 

Farklı Ücretsiz Mesajlaşma Programı

Özellikle akıllı telefonların çıkmasıyla android işletim sistemli cihazlar için bedava mesajlaşma programları ardı ardına çıkmakta ve her geçen zaman bunlara bir yenisi eklenmekte. Android işletim sistemli cihazlar için çıkan programlardan birisi de Tictoc uygulaması. Tictoc ile anında ve çabucak para ödemeden mesajlaşın.

 

 

TicToc indir

 

 

Anında mesajlaşma programları yardımı ile android işletim sistemli cihazlarda sesli, görüntülü ve yazılı mesaj gönderebiliyoruz. Bu programların temel mantığı mobil cihazlar üzerinden iletişimde bulunmak. Bu alanda önemli programlardan birisi olan TicToc indir, android işletim sistemli cihazlarda için bir mesajlaşma servisidir. Tictoc ile bunun yanı sıra fotoğraf, video, müzik, bulunduğunuz yer, ders notları veya aklınıza gelebilecek her şeyi para ödemeden paylaşabiliyorsunuz.

 

Uygulama üzerinde sesli görüşme ve mesajlaşma gibi seçenekler de bulunuyor. Android işletim sistemli cihazlar için tasarlanmış Tictoc uygulaması ile dostlarınızla iletişimde kalabilir ve dosya paylaşımında bulunabilirsiniz.

 

TicToc indir kulüp kurabilme özelliğiyle android işletim sistemli cihazlarınızda kullanıcılar bu kulüplere katılabiliyor veya kendi kulüplerini kurabiliyorlar. Kulüplerde yalnızca sohbet değil bunun yanı sıra paylaşım veya güncel hususları yorumlayabiliyorsunuz. Kulüplere ek olarak çok sayıda arkadaşınızla Tictoc üzerinden de mesajlaşabiliyorsunuz.

 

Aynı zamanda paylaşımda yapabiliyorsunuz. Ücretsiz bir uygulama olan Tictoc ile bilgisayar ve akıllı telefon arasında dosya aktarımı de yapılabiliyor. Yani kendi dosyalarınızı bilgisayar veya telefon arasında paylaştırabiliyorsunuz.

Andorid ve İOS işletim sistemlerinde bulunan mesajlaşma ve arama uygulmasının Windows işletim sistemi için tasarlanmış versiyonudür. Korenin en iyi 3.şirketinin çatısı altında tasarlanan bedava mesajlaşma ve bedava arama uygulaması olan bir uygulamadır.

 

Aynı zamanda görsel, fotoğraf ve ders notlarınızı dostlarınızla paylaşıp tictoclayabilirsiniz.

TicToc uygulaması Android cihazlar için hazırlanmış etkin bir mesajlaşma hizmetidir.
Bu uygulama sayesinde artık dosya paylaşımını da yapabilirsiniz.
HD sesli görüşmeler yapmanıza imkân tanıyan uygulama sade ve şık bir kullanıcı arayüzüe sahiptir. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama ile mesajlaşmanın keyfini menfaatin. Ayrıca bilgisayar sürümü olduğundan kaynaklı dostlarınızla nettisiz bir biçimde görüşmeler yapabiliyorsunuz.
Görüşmelerinize devam edebilirsiniz.

 

Grup mesajlaşmaları için kaliteli bir uygulama olan TicToc ile görüşmelerinizi daha çabucak kaydetmeniz mümkün oluyor.
Dilerseniz profil fotoğrafınızı değiştirebilir ve dostlarınızın profillerine göz atabilirsiniz. Facebook hesabınızda bulunan dostlarınızın yanında rehberinizi uygulama içerisine entegre edebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy Note 8 ve Galaxy X başlıklı makalemizde Samsung Galaxy, Samsung Galaxy Note 8 ve Samsung Galaxy Note 8 ve Galaxy X Çıkış Tarihleri Ertelendi hakkında bilgiler verilmektedir.

TicToc indir YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.