Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
TimeLeft indir

TimeLeft indir

TimeLeft indir
TimeLeft İndir

TimeLeft indir,TimeLeft yükle,TimeLeft download,TimeLeft son sürüm indir,TimeLeft full sürüm indir

 

TimeLeft indir  Zaman sayaçları ve kronometreler aracı

 

 

TimeLeft indir; rakam haneleri ve yazılar için Winamp skin’lerini kullanıyor. Bu aracı yaklaşmakta olan aktiviteleri (görüşmeler, randevular, doğum günleri vs.) size hatırlatması için kullanabilmeniz mümkün. Programı size özel bir anı ya da periyodik olarak yeniden eden dönemsel olayları hatırlatması olarak da kullanabilirsiniz.

TimeLeft 3.56 versiyonunde yeni dil desteği eklendi. Ayrıca çeşitli hatalar giderildi ve güncelleştirmeler yapıldı.

TimeLeft programı içerisinde geniş özellikler bulunduran etkin bir zaman ayarlama servisidir. Windows bilgisayarlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanan TimeLeft programı vasıtası ile planlama işlerinizi basit bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. İçerisinde bulunan geri sayaç, eşzamanlılık gibi bir çok özelliği sayesinde hayatınızı kolaylaştıracak.
Arayüz bakımından son derece sade olan TimeLeft programı kullanım açısından da son derece kolay. Sitemiz üzerinden güvenilir bir biçimde indirme prosedürünü başlatabilirsiniz.

TimeLeft indir , zaman hakkında birçok prosedürü yapabileceğiniz bedava bir uygulamadır. içerisinde saat, alarm, hatırlatıcı, zaman içindeyıcı, geri sayım, kronometre gibi birçok uygulamayı barındırır.

Masaüstünüzde saati bilgisayar saatiymiş gibi kullanabilirsiniz.

Kronometre Programı Özellikleri ;
– masaüstünde saat gösterme,
– hatırlatma notları ekleyebilme,
– postit ekleme,
– tarih zaman ayarı yapabilme,
– saat türünü belirleyebilme,
– tam ekran tarih ve saat gösterme,
– sesli ve götüntülü uyarı,
– Online güncelleme özelliği,

TimeLeft indir

 

Program; geri sayıcı, hatırlatıcı, saat, alarm, kronometre, zaman içindeyıcı, saat editörü, post-it gibi çok çeşitli prosedürleri yapabilmenize imkân sağlıyor. Üstelik son derece iyi ve kullanımı çok basit…

Temel olarak Winampın yazı stili ve kullanıcı arayüzünü kullanan programın her özelliği için ayrı penceresi bulunuyor. Gayet güzel bir tasarıma sahip olan uygulamada ufak boyuta karşın büyük işler yapabilirsiniz.

Not: Bu, TimeLeftin bedava versiyonudür. Ücretli versiyon olan TimeLeft Deluxe isimli programı satın almak için $19.95 ödemeniz gereklidir. TimeLeft Deluxeün en büyük özelliği, çoklu prosedür yapılmasına imkân sağlamasıdır.

Hatırlamanız gereken toplantıları , olayları ya da işlerinizi sizin için hatırlayıp eşzamanlılık (senkronizasyon) aleti ile zaman içindema yapabilirsiniz.

TimeLeft indir Programın yazı stili Winamp’ın fontları ve kullanıcı arayüzüleri ile hoş sade bir görünüşe sahip kullanımı kolaydır.Bu uygulamada bulunan özellikler ; Saat, Alarm, Hatırlatıcı, Zamanlayıcı, Geri sayım, Kronometre ve daha çoğu özellik bulunmaktadır.

TimeLeft çok yönlü bir masaüstü uygulamasıdır. Bir geri sayım saati olarak kullanmak mümkünken bunun yanı sıra, hatırlatıcı, saat, çalar saat, duvar saati, kronometre, zaman içindeyıcı, çalışma günleri / saatleri ve zaman eşzamanlılık (senkronizasyon)u programı şeklinde de kullanmak mümkün. Rakam ve metinleri göstermek için winamp fontlarıyla kullanıcı arayüzülerini kullanarak güzel bir görüntü sağlar.

 

Bir önceki yazımız olan Soluto indir başlıklı makalemizde Soluto download, Soluto indir ve Soluto son sürüm download hakkında bilgiler verilmektedir.

TimeLeft indir YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.