Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Tivibu indir

Tivibu indir

Tivibu indir
Tivibu indir

Tivibu indir,Tivibu yükle,Tivibu download,Tivibu son sürüm indir

 

Tivibu hakkında tüm bilinmeyenler

 

 

Tivibu indir uygulamalarında sınırsızca tv ve sinema filmlerini izleme imkânı sunuyor. Tivibu ile Yerli kanallar ve yabancı kanallar’dan istediğiniz izleyebilir sevdiğiniz görüntüleri kaydetme,ileri sarma ya da geri sarma prosedürü gerçekleştirir.Eğer yoğun bir çalışma hayatınız varsa TTNET’in hizmeti dahilinde sürdürülen hizmetinden sizlerde yararlanın. Çok sevdiğiniz diziler var ancak siz dizinin oynadığı vakitte müsait değilsiniz. Hemen Tivibu 2015 son versiyon programını açıp sevdiğiniz dizileri ne zaman olursa olsun izleme fırsatına sahip olabiliyorsunuz.

Tivibu indir sayesinde Bilgisayar üzerinden para ödemeden televizyon izleyebileceğiniz bir uygulamadır. TiviBu programı vasıtası ile isterseniz telefonunuzda isterseniz sisteminizde izleyebilirsiniz. İzlediğiniz zaman canlı yayında bile yayını durdurabilir istediğiniz zaman izlemeye devam edebilirsiniz. Yüzlerce Türkçe kanala istediğiniz anda nettisiz bir biçimde erişebilirsiniz.

Sinema filmi sevenler için nettisiz olarak film yayını yapan bir kanal eklemişler. Aşk, aksiyon, macera filmlerini izleyebilirsiniz.Sitelerde zaman harcamayacaksınız. Tekrar izle özelliği vasıtası ile kaçırdığınız uygulamaları, dizileri, filmleri yayınlanma tarihlerinden sonraki 1 hafta içinde istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.
Geri Al İzle özelliği vasıtası ile izlediğiniz programı yalnızca 30 dakika geriye alıp takip edebilme şansına sahip olacaksınız.

Tivibu Ne Gibi Yenilikleri Barındırıyor

 

Tivibu indir ile Canlı televizyon izlerken isterseniz yayını durdurabilirsiniz. Bu sayede televizyon uygulamalarını kaçırmış olma derdinden de kurtulmuş olursunuz. Yerli yabancı istediğiniz bütün kanallara erişebilirsiniz. Tivibu programına yakın zamanda izlediğiniz uygulamaları geri alma daha sonra izlemek gibi çeşitli özellikler gelecek.Tivibu bu yıl yaptığı anlaşma sonucunda Şampiyonlar Ligi ve UEFA Kupa maçlarının artık TiviBu’da yayınlanacağı ifade edildi.

Tivibu sahipleri artık bu futbol yayınlarını aylık bir ücret karşılığında izleyebilecekler.Tivibu yayınından yararlanmak için TTNET üzerinde Tivibu paketlerinden birini satın almalısınız.

Tivibu Nasıl Kullanılır?
Televizyon izleme Programı TTNET internetini kullanan kullanıcılar için geçerli bir hizmet olduğun ilk önce belirtelim. Tivibu‘nun birden çok kanal paketi vardır. Tek yapılması gereken kullanıcı hesabı oluşturup sizlere makul kanal paketini seçip satın almak olacaktır. Artık sizlerde bilgisayarınızı televizyon gibi kullanabilmeniz mümkün.www.indirson.com sitemizden de programı tamamıyla bedava Türkçe son versiyonunu indirebilirsiniz.

Tivibu Paket Fiyatları
Go Maxi paketi değinecek olursak paketin bünyesinde toplamda 120 kanal, binlerce çeşitli videolar izleme fırsatı, sevdiğiniz diziyi yeniden izleme opsiyonu ve 30.000’den çok yayınlanmış televizyon uygulamalarını takip etme opsiyonuni yalnızca 4.90 TL ücrete satın alabilirsiniz.

Tivibu indir

 

GO Full Paket Yerli ve yabancı kanaldan oluşan toplamda tam tamına 140 kanal ve 4000 video içerik arşivine sahip. Sinema severler için bu paket tavsiyelir.Tivibu uygulamasının verdiğini programın hangi teknikler ile çalışma etkinliği gösterdiğini rahatça görebilirsiniz. İyi günlerde kullanmaniz isteklerimizle.

Tivibu programını bilgisayarınıza yükleyip izlemenizi sağlayan PC için kurulum dosyasıdır. İnternetin olduğu her yerde Tivibu ile TV ve arşivinde bulunan filmleri keyifle izleyin. Tv tarihinin en yeni filmlerini istediğiniz an seyredebilir, canlı yayını durdurup geri alabilir, en sevilen dizileri kaydetmenize gerek kalmadan izleyebilir, binlerce film, dizi, belgesel ve çocuk içeriğine hemen erişebilirsiniz.

Tekrar İzle: Sevdiğiniz uygulamaları kaçırmak yok. Tekrar izle özelliği vasıtası ile izleyemediğiniz uygulamaları izleyebilirsiniz.Durdur İzle: İhtiyacınız olduğu an durdurup yeniden izleyebilirsiniz. Canlı yayın olsa dahi durdurun ve devam edin.Sosyal Tivi: İzlediklerinizi sevdiklerinizle paylaşmak için imkân sağlar.Seç İzle: Binlerce içerik içinden, canınız hangisini izlemek isterse seçin ve izleyin.Geri Al İzle: Tüm replikler yeniden yeniden söylensin, kilit sahneler üst üste izlensin diye.Uygulama Dükkanı: Televizyonunuzu daha da akıllandıracak özellikler bu dükkanda.

 

Bir önceki yazımız olan ThrottleStop indir başlıklı makalemizde ThrottleStop download, ThrottleStop indir ve ThrottleStop son sürüm indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Tivibu indir YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.