sponsorlu bağlantılar
  • Qr Kod
  • Qr Kod
  • Oylama: 1 oy 6,00 Puan
  • Lisans: Ücretsiz
  • Dil Desteği: Tümü
  • İşletim Sistemi: Tümü
  • Üretici: -
  • Dosya Boyutu: 7,70
  • Hemen İndir

TurnedOnTimesView

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
8 Okunma
TurnedOnTimesView
TurnedOnTimesView pc`nizin geçmişini arayan ve neler yapıldığı ile ilgili tam tarama yaparak rapor oluşturan programdır.

TurnedOnTimesView pc`niz alındığı günden beri ne an açılmış, ne an kapanmış, hangi uygulamalar yüklenmiş, hangi sitelerde gezilmiş gibi sizin pc`de neler yaptığınızı listeleyen kullanışlı bir programdır.

Bilgisayar içinde ne kadar çalışma yaptığınızı ayrıntılı adına görebileceğiniz hoş bir programdır.

TurnedOnTimes View Olay Günlüğüne getiren sistem çalışma süresi bilgilerini toplar ve sistem kapatıldı zaman, ne kadar çalışabilen olmuş ne nedenle ve detaylı bir rapor üreten kolay bir yaverlik uygulamadır.TurnedOnTimesView Rapor Başlangıç ​​Saati, Kapatma Zamanı, Süre, Kapatma Nedeni, Kapatma Tipi, Kapatma İşlemi ve Kapatma Kodu içerir.

Windows işletim sistemli sisteminizde çalıştırabileceğiniz TurnedOnTimesView programı ile pc`nizin kapanma ve tekrar başlama probleminu basit bir biçimde giderebilirsiniz.

Karmaşık bir program gibi görünse de aslında olabildiğince kolay. Basit ve temel düzeydeki kullananlar bile problem yaşamadan bilgisayarın tekrar başlamaların ardındaki nedenleri çabucak görebilirsiniz.

 

TurnedOnTimesView

 

Kurulum gerektirmeyen yapıya sahip olan TurnedOnTimesView programı bu sayede yanınızdaki USB diske atarak istediğiniz pc`de hemen çalıştırabiliyorsunuz. Aynı zamanda Windows registry (kayıt defteri)nde de iz bırakmaması ile pc`nizin her an hızını korumasını sağlamaktadır.

En son tekrar başlama sayesinde başlayarak oluşturmuş bulunduğu listele bütün olayların ayrıntılı loglarını görebilirsiniz. Yazılımın ayrıntıları içinde ise kapanma ve açılım dönemlerinın rapor ederının yanında süresi, prosedürü, tipi, kodu, nedeni gibi verileri de öğrenebiliyorsunuz.

Sizi karşılayan rapor ederı kaydetmek ve sistem yöneticinize göndermek istiyorsanız CSV, HTML formatlarında kayıt edebilirsiniz. Yeniden başlatın, tarih, kapamak ya da pc`nizi TurnedOnTimes View, zamanı ve süresi görüntülemenize imkân sağlar, bu kurma bedava bir yazılım gerektirmez.

Bir önceki yazımız olan Toolwiz Time Freeze başlıklı makalemizde Toolwiz Time Freeze, Toolwiz Time Freeze download ve Toolwiz Time Freeze full indir hakkında bilgiler verilmektedir.

indirtr.org