Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
UltraISO indir

UltraISO indir

UltraISO indir
UltraISO İndir

UltraISO indir,UltraISO yükle,UltraISO download,UltraISO tamindir,UltraISO son sürüm indir,UltraISO son sürüm yükle

UltraISO indir programı ile İmaj dosyaları ile çalışmak artık çok daha kolay.

 

 

UltraISO indir İmaj dosyaları ile çalışmak çoğu bilgisayar kullanıcısının bazı zamanlar ihtiyaç duyduğu bir durumdur. UltraISO programı vasıtası ile sizler de CD ve DVD imaj dosyalarınızı basit bir biçimde hazır hale getirebilirsiniz. Ayrıca UltraISO kullanarak elinizde mevcut olan kalıp dosyalarınızı da açabilirsiniz.

 

ISO dosyalarını direkt olarak düzenleyebilmenizi sağlayan UltraISO, piyasada bulunan rakipleri arasından çabucak sıyrılmayı başarmış olan bir uygulamadır. Bilinen bütün tanınmış disk imajı dosyalarını destekleyen UltraISO ile 8 ayrı sanal sürücü oluşturabilirsiniz.

Sanal sürücü oluşturabilme özelliği vasıtası ile profesyonel bootable başlangıç disklerinizi kolay bir biçimde hazırlayabilirsiniz. ISO, BIN/CUE, NRG, MDS/MDF, CCD, IMG ve SUB şeklindedir.

 

İmaj dosyaları ile sıklıkla uğraşmak halinde kalıyorsanız ve elinizdeki dosyaları imaj haline getirebilmek istiyorsanız oldukça kolay bir kurulum ve kullanımı olan olan UltraISO uygulamasını sisteminize kurabilirsiniz.

 

UltraISO Premium Edition bir sanal disk görüntüleme ve basma programıdır. UltraISO Premium Edition ile ISO, MDF, BIN gibi CD / DVD kalıplarının içeriğine bakabilir, içerisinden dosya transferi yapabilir ya da bir kalıbı düzenleyerek kayıt edebilirsiniz. VCD’lerdeki .MPG dosyalarını çıkartabilme özelliğini sunan uygulama uzun yıllardan beri değişmeyen kullanıcı arayüzünü korumaya devam ediyor.

 

İSO Dosyası Açma ve Oluşturma Programı
Windows işletim sisteminde ISO dosyaları bulunmaktadır. UltraISO ile bu dosyaları yazabilir, düzenleyebilir, baştan yaratabilir ya da açabilirsiniz. ISO dosyalarını kabaca tanımlamak gerek görülürse, bilgisayarın kodları arasında bulunan ve cd ya da dvd üzerinde bulunan bütün bilgilerin olduğu gibi saklanabildiğini bir arşiv ya da depo denilebilir.

 

UltraISO indir

 

UltraISO Özellikleri
UltraISO (ISO) Dosyası Açma ve Düzenleme Programı, Windowsİso dosyaları üzerinde oynayabilmenizi, değişiklikler yapabilmenizi, cd ya da DVD’ler üzerinden kopya çıkarabilmenizi, büyük ölçekli imajları sıkıştırabilmenizi sağlar. Tamamen bedava olması ve basit kurulumu vasıtası ile basitçe kullanmak mümkün.

UltraISO Ne İşe Yarar?
Formatların farklı formatlara dönüşümünün sağlanmasına yardım eder.

UltraISO‘nun WindowsISO düzenleme, yaratma, açma aracı olmasının yanı sıra en büyük artılarından biri birçok formata dönüşüm sağlayabilmesidir. İmg, Nrg, Daa ve daha birçok format için makul dönüşümleri gerçekleştirir.

 

UltraISO Nasıl Kullanılır?
UltraISO’yu kullanmak için ilk olarak basit kurulumu gerçekleştirmeniz gerekir. Ardından ekle tuşuna basarak prosedür yapacağınız iso dosyasını seçebilirsiniz. Sonrasında sisteminizde yeni bir sanal sürücü oluşacaktır. Bu sanal sürücünün adını unutmamanız gerekir. İşlemlerinizi bu sanal sürücü üzerinden gerçekleştirebilir ve bütün WindowsISO düzenleme, yaratma, açma aracı prosedürlerinizi yapabilirsiniz.

 

 

Ezb Systems tarafından ISO dosyaları oluşturma ve düzenleme amacıyla tasarlanan UltraISO son derece eski bir uygulama olduğu halde tanınmışliğini korumaya devam ediyor. Diğer uygulamaların aksine direkt olarak ISO dosya düzenleme özelliğini sunan olan uygulama Türkçe kullanıcı arayüzü ve kullanımı kolay menüsüyle oldukça etkin görünüyor.

 

Ayrıca basit kullanım imkânı tanıyan uygulama sürükle ve bırak tekniği vasıtası ile çok sayıda imaj dosyasını çok hızlı ve basit bir biçimde düzenlemenizi sağlıyor. Deneme versiyonu üzerinde düzenleme veya oluşturma konusu ile ilgili bir sınırlama olduğunu unutmayın.

 

Bir önceki yazımız olan TicToc indir başlıklı makalemizde TicToc download, TicToc indir ve TicToc son sürüm indir hakkında bilgiler verilmektedir.

UltraISO indir YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.