Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
UndeleteMyFiles indir

UndeleteMyFiles indir

UndeleteMyFiles indir
UndeleteMyFiles indir

UndeleteMyFiles indir,UndeleteMyFiles yükle,UndeleteMyFiles download,UndeleteMyFiles son sürüm indir,UndeleteMyFiles tamindir

UndeleteMyFiles indir Flash diskinizden, usb belleğinizden, yanlışlıkla yada sisteminize sızdırılan bir virüs ile kaybetmiş olduğunuz verileri güçlü ve bedava şekilde geri getirme programdır.

 

 

UndeleteMyFiles indir ile hızlı ve basit bir biçimde dosyalarınızı geri getirmenize imkan tanıyan UndeleteMyFiles programı vasıtası ile sürücülerinizi tarayabilirsiniz. Outlook Express, MS Outlook gibi e-posta clientleri ile de uyumlu.
Bu sayede daha önceden silmiş olduğunuz e-postalara da ulaşabiliyorsunuz. Eğer sizde dosyalarınızı geri kazanmak istiyorsanız UndeleteMyFiles uygulamasını sitemizden hemen indirebilirsiniz.

Hardisk, sürücü hafızaleri, usb flash bellek ve bellek kartlarında bulunan hata sonucu silinen dosyaları geri getirme uygulamasıdır. Profesyonel dosya kurtarma araçları vasıtası ile kaybettiğiniz bütün dosyaları eski haliyle geri getiren programdır ve bedavadir.

UndeleteMyFiles Silinmiş Dosyalarınızı Geri Getirme

UndeleteMyFiles (Pro) Silinen Dosyaları Geri Getirme programı ile hızlı ve kullanımı kolay dosya kurtarma aracı ile eski dosyalarınıza kavuşmayı basitlaştırır. Sabit disk ve taşınabilir sürücüler arasında tarama yapar ve aradığınız dosya ve klasörleri basitçe bulur geri getirir.

Silinen dosyaları kurtarma esnasında gelişmiş arama seçenekleri sunmaktadır. Aradığınız dosyanın türüne ve boyutuna göre arama gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede ismini dahi anımsamadığınız dosyaları arayarak bulabilirsiniz. E-posta clientsi desteği ve MS Outlook Express, MS outlook uygulamalarıya entegre edilmiştir. Bu programlarla uyumlu çalışan UndeleteMyFiles programı download edip hemen indirebilirsiniz.

UndeleteMyFiles, bilgisayar dosyalarında hata sonucu sildiğiniz bütün verileri geri getirebilirsiniz. Harddisk, usb disk, flash bellek vb. basit bir biçimde prosedür yapabilen bir programdır.

Bünyesinde barındırmış olduğu becerileri ile de beğeni toplamıştır.

boyutlara göre arama yapabilme özelliğini sunan. Bu tekniklerle ismini anımsamadığınız dosyalara bile basitçe ulaşabileceksiniz.

 

UndeleteMyFiles indir

 

 

UndeleteMyFiles indir ile Bu sayede dosyalarınızada ulaşmanıza imkân sağlıyor.

UndeleteMyFiles görselli anlatım sayfasıdır. Kısa bir tanım yapacak olursak şu şekilde diyebiliriz: Silinen Dosyaları Geri Getirme indir… UndeleteMyFiles indir…

UndeleteMyFiles İndir

UndeleteMyFiles ile yanlışlık sildiğiniz dosyaları (harddisk, usb disk, flash bellek vb. aygıtlardan) geri getirebilirsiniz. Kolay kullanıcı arayüzü ile basit bir kullanımı olan ve
kriterlerinize uygun boyutlarına göre arama yapabilme özelliğini sunan. Bu tekniklerle ismini anımsamadığınız dosyalara bile basitçe ulaşabileceksiniz.
Postalarınıza ulaşmanıza imkân sağlıyor.
undeletemyfiles bedava yükle, Silinen Dosyaları Geri Getirme full free download vs…

Not: UndeleteMyFiles indir programı indirmek için diğer kaynaklardan da faydalanabilirsiniz. Silinen Dosyaları Geri Getirme indir resmi web sitesi için tıklayınız. Daha detaylı bilgileri aşağıdaki sitelerden bulabilirsiniz.

Ücretsiz Silinmiş Dosyaları Geri Getirme Programı
UndeleteMyFiles programı, isminden de anlaşılacağı gibi silinen dosyaları geri getirme uygulamasıdır. Tamamen bedava olan bu uygulama yalnızca hardiskinizden değil flash disklerinizden (USB) ve taşınabilir aygıtlarınızdan da dosya kurtarabilir. Aslında bierçok isnsanın başına gelen bir problem. İsteyerek yada hata sonucu görsel, fotoğraf, döküman ya da verilerimizi silebiliyoruz. Bu gibi durumlarda hemen paniğe kapılmayın.

UndeleteMyFiles indir Kullanması basit ve anlaşılır dizaynı ile UndeleteMyFiles programı vasıtası ile sildiğiniz bu dosyalarınızı hemen kurtarabilirsiniz. Programın filtreleme özelliği vasıtası ile ister dosya türüne göre dilerseniz dosya boyutuna göre arama yapabilirsiniz. Program yalnızca silinen dosyalarınızı değil bunun yanı sıra silinen e-postalerinizi de kurtarabiliyor. Outlook yada Outlook Express gibi posta clientlerinizden sildiğiniz e-postalerinizi hemen kurtarın.

 

Bir önceki yazımız olan UltraISO indir başlıklı makalemizde UltraISO download, UltraISO indir ve UltraISO son sürüm indir hakkında bilgiler verilmektedir.

UndeleteMyFiles indir YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.