Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Unlocker indir

Unlocker indir

Unlocker indir
Unlocker İndir

Unlocker indir,Unlocker yükle,Unlocker download,Unlocker tamindir,Unlocker son sürüm indir

 

 

Unlocker indir ile artık bilgisayarınızda silinemeyecek uygulama kalmayacak. Silerken hata veren ya sorun çıkaran bütün programı Unlocker ile rahatça silebileceksiniz.

 

 

 

Unlocker indir bazı uygulamalar kaldırma prosedürlerinden sonra kaldırıldığı halde hata mesajları verir ve buda kullanıcıları çok rahatsız eder ancak artık öyle bir derdiniz olmayacak zira Unlocker bu tarz uygulamaları sizin için tamamıyla temizleyerek sizi bu dertten kurtarıyor.

Program kullanım açısından da son derece basit ve kullanımı kolay bir uygulama üstelik tamamıyla Türkçe dil desteği de mevcut. Silmek istediğiniz programın üstüne gelince Mouse ile sağ kliklayıp Unlocker uygulamasının simgesine tıkladığınızda yapacağınız bütün prosedürlerin bir ayrıntıı çıkacaktır böylece sizde rahatça kaldırmak istediğiniz programı sisteminizden sonsuza dek rahatça kaldırabiliyorsunuz.

Programı en iyi olan bedava Windows uygulamaları listesinde bulunmaktadır.

Unlocker, bilgisayarınızda hatalı bir uninstall sonrası kaldıramadığınız ya da silme fonksiyonu gerçekleştirmeye çalıştığınızda hata veren dosyaları özetle silinmeyen dosyaları basitçe silmenizi sisteminizden temizlemenizi sağlar. Pogramların dosyalarını basit bir şekilde silmenizi sağlar.

Bunların yanında programın geniş kullanıcılara ulaşması ve beğeni kazanmasındaki diğer bir husus kuşkusuz ki Türkçe basit kullanımı olan olması ve bedava ufak bir program olmasıdır.

Unlocker son derece kullanışlı ve bedava bir uygulamadır. Tam anlamıyla Unlocker, hata veren uygulamaları silmek için yapılmıştır. Peki, bir uygulama neden hata verir? Bazı uygulamalar setuplarını sadece /C sürücüsüne koymazlar, bilgisayara yayarlar. Bu uygulamaları kaldırmak için ise manuel olarak yayıldıkları her belgeyi silmek gerekebilir.

Eğer bu uygulamalara herhangi bir solucan veya türevi bir virüs bulaşırsa siz daha virüsün olduğunu anlamadan virüs bütün bilgisayara yayılabilir. Zaten manuel olarak silinmesi son derece zor olan bu uygulamaların bir de virüslerini temizlemek daha zAhmetli olacaktır. Bu tür uygulamalar için alternatif uygulamalar mevcuttur ancak bu uygulamalar genellikle hantal ve yavaştır.

 

Unlocker indir

 

 

 

Unlocker uygulamalı son derece net ve kullanışlı bir uygulamadır. Program sağ tuş menüsüne bir url ekliyor ve daha basit prosedür yapabilmenizi sağlıyor. İşlem yapmak istediğiniz uygulamaya fare ile sağ klikladığınızda “Unlocker” seçenekleri görülüyor.

Unlocker sisteminizdeki silinmeyen uygulamalar için kolay biçimde çözüm getirir. Ücretsiz olarak sunulan bu araç ile çeşitli nedenlerden kaynaklı silinmeyen uygulamaları rahatlıkla silebilirsiniz.

Bazı uygulamaların prosedürlerde açık görünmesi nedeniyle, bazılarınında kilit halinde olması nedeniyle uygulamaları silemiyoruz. Unlocker ise hangi durum geçerli olursa olsun basit silme imkânı sunuyor. Fakat kullanacağınız bu araç ile yalnızca uygulamaları değil silinmeyen dosya ve klasörleri de silebilirsiniz.

Bunların en bilindik örneği, “nesne silinemedi, bir sonraki tekrar başlatmada silme prosedürünün gerçekleştirilmesini istiyormusunuz ?” vereceğiniz yanıt evet olsa bile silme prosedürü gerçekleşmeyecektir. Fakat kullanacağınız bu minik araç ile inatçı uygulamalardan rahatlıkla kurtulabilirsiniz.

Unlocker kendini sağ klikyla açılan menüye kaydeder, böylece basitçe erişim sağlayabilirsiniz. Burada size düşen tek nokta silmek istediğiniz uygulama ya da klasörün üzerine sağ kliklayarak Unlocker ile silmek olacaktır. Programa eklenen Türkçe dil opsiyonu vasıtası ile zorluk çekmeden kullanabilmeniz mümkün.

Önemli Not: Program antivirüslerin bir kısmında virüs olarak görünüyor. Programı indirmek kullanıcının sorumluluğundadır. Program kurulum esnasında sizden diğer programlarıda yüklemenizi isteyebilir. Yükleme prosedürünü dikkatlice gözden geçirerek yapın.

 

Bir önceki yazımız olan UndeleteMyFiles indir başlıklı makalemizde UndeleteMyFiles download, UndeleteMyFiles indir ve UndeleteMyFiles son sürüm indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Unlocker indir YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.