Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
ViewNX indir

ViewNX indir

ViewNX indir

ViewNX indir,ViewNX yükle,ViewNX download,ViewNX son sürüm indir

 

 

ViewNx indir yazılı makalemizde sizlere tüm çıplaklığıyla yazılımı anlatıyoruz.

 

 

ViewNx indir Nikon ViewNX 2, Nikon fotoğraf makinalarındaki görsel ve video dosyalarını bilgisayarınıza transfernızı, bunları görüntülemenizi ve düzenlemenizi sağlayan bedava bir uygulamadır.Nikon ViewNX 2 ile NEF, RAW dosya şekillerini görüntüleyebilir veya farklı bir dosya şekline çevirebilirsiniz. Resim dosyaları üzerinde kesme, boyutlandırma, döndürme, çevirme gibi temel düzenleme prosedürlerinin yanısıra parlaklık, karşıtlık, beyaz dengesi gibi düzenleme ve ayarlamaları yapmak da mümkün. ViewNX 2 ile video dosyaları üzerinde de düzenleme prosedürleri yapabilirsiniz.

ViewNX indir programı doğrudan tanınmış Nikon şirketi tarafından üretilmiş ve NEF, RAW ve JPEG görsel dosyalarını görüntülemenize imkân veriyor. Bildiğiniz gibi bu formatlar çoğunlukla profesyonel fotoğraf makineleri ile çekiliyorlar ve standart görsel görüntüleme uygulamaları ile görüntülemeye çalışıldığında problemler ortaya çıkabiliyor.Aynı zamanda yalnızca görsel dosyalarını değil, NEF, TIFF, AVI, MOV, WAV ve NDF gibi diğer tanınmış video formatlarını da gösterebilen uygulama işini son derece iyi yapıyor. Her ne kadar poz dşayeti, beyaz dengesi, keskinlik, karşıtlık, parlaklık gibi dşayetler ile oynama şansınız olsa da diğer biçimlerde fotoğraflar üzerinde değişiklik gerçekleştiremiyorsunuz. Bir çok özelliği ile uygulama içerisinden fotoğrafın çekildi konumu da görme şansına sahipsiniz.

Nikon ViewNX, nef raw formatlı dosyaları görüntülemenize imkân sağlar jpeg tıff avi mov destekler vb ilaveten fotoğraflarınızı düzenlemenize imkân tanı kırmızı göz kaldırma karşıtlık ayarı yapma ve dahası.ViewNX programı Nikon şirketi tarafından üretilmiştir. Görüntüleme programları arasında detaylı görüntülemek istediğimizde problemlerla karşılaşırız. Ancak bu program vasıtası ile işiniz çok basit yalnızca görsel dosyalarını görüntülemekle kalmaz birde NEF, TIFF, AVI, MOV, WAV, ve NDF gibi video formatlarını da görüntüleyebilmektedir.

 

ViewNX indir yazılımı ile işte yapabilecekleriniz.

 

ViewNx indir ile resimler üzerinde beyaz dengesi, poz dşayeti, keskinlik, karşıtlık, parlaklık gibi ayarlar ile düzenlemeler yapabilirsiniz. Ayrıca görsel üzerinde kırpmalar yapabilir kırmızı göz kaldırma prosedürü de yapabilirsiniz. Fotoğraf makinenizde GPS özelliği var ise fotoğrafın çekildiği konumu da gösterebilirsiniz.

Nikon tarafından fotoğraf severler için hazırlanmış olan ViewNX programı ile görsel gösterim prosedürünü basit bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.
İçerisinde çeşitli özellikler sunan güzel bir uygulama olup tanınmış fotoğraf makina markası olan Nikon tarafından hazırlanmıştır. JPEG, RAW, NEF gibi görsel dosyalarını görüntülemenize imkan tanıyan ViewNX programı standart görüntüleme uygulamalarından daha iyidir. Profesyonel fotoğraf makinesi ile çekmiş olduğunuz görüntüleri diğer bir uygulamayla açmaya kalktığınızda çoğu kez problem ile karşılaşabilirsiniz.

Desteklenmeyen format şekillerinden kaynaklı olan bu problemu yok eden uygulama yalnızca görsel dosyalarını açmakla kalmıyor bunun yanı sıra oynatma problemu yaşadığınız video dosyalarını da oynatmanıza imkân sağlıyor. Bununla beraber tanınmış video formatı olan NEF, TFF, MAV, MOV, AVI ve NDF gibi tanınmış video formatlarını açmanıza imkân sağlamaktadır. Aynı zamanda fotoğraflarınızda kolay düzenleme prosedürleri yapmanıza izin veriyor. Fotoğrafınızın parlaklığını, karşıtlıkını, keskinlik ayarını, beyaz dengesini ve çoğu dşayet ile oynama imkânına sahip oluyorsunuz. Basit düzenleme prosedürleri yaparak fotoğraflarınızda değişiklikler uygulayabilirsiniz. Kırmızı göz kaldırma özelliği vasıtası ile kırmızı göz olarak çıkan fotoğraflarınızın düzenleme prosedürünü yapabilir bütün bunun yanında fotoğraflarınızda istemediğiniz kısımları kolay bir biçimde kırpabilirsiniz.

Nikon ViewNx ile ilgili olarak tüm özellikleri

Fotoğraf makinenizde GPS özelliği bulunuyorsa fotoğrafınızın çekildiği konuma da göz atabilirsiniz. Hareketli ve hareketsiz görüntüleri ViewNX programı ile görüntüleyebilirsiniz. Popüler fotoğraf makine markası olan Nikon tarafından hazırlanmış etkin bir hizmettir.

Kameranız ile çekmiş olduğunuz filmleri ve fotoğrafları sisteminizde problemsiz bir biçimde açmak istediğiniz zaman yardımcı olacaktır. Arayüz bakımından da son derece şık olan uygulama pürüzsüz bir iş birliği sunuyor. NEF dosyalarını bile çabucak düzenlemenize imkan tanıyan uygulama içerisinde dönüştürme opsiyonu de bulunuyor. Kolay bir biçimde JPEG ve TFF dosyalarını RAW ve NEF dosyalarına dönüştürebilirsiniz. Hatta fotoğraflarınızda beyaz dengesi ve pozlama telafisi olarakta ayarlama prosedürünü gerçekleştirebilirsiniz.

Kolay ancak güçlü bir araç olan ViewNX programı iş akışınızı hızlandırmayı amaçlıyor. Ayrıca ViewNX programı ile en çok tercih edilen klasörlerinizi de belirleyebilirsiniz. Böylece fotoğraflarınızın tam anlamıyla nerde çektiğinizi görüntüleyyebilirsiniz. Dilerseniz dostlarınızla bunları basitçe paylaşarak bu yerleri tanımasına imkân sağlayabilirsiniz.

Sadece fotoğraf değil bunun yanı sıra video dosyalarınızı da problemsiz bir biçimde oynatabilirsiniz. Profesyonel kameranız ile çekmiş olduğunuz filmler için son derece iyi bir özellik olduğunu söyleyebiliriz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Tivibu indir başlıklı makalemizde Tivibu download, Tivibu indir ve Tivibu son sürüm indir hakkında bilgiler verilmektedir.

ViewNX indir BENZER İÇERİKLER
ViewNX indir YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.