Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Vivaldi indir

Vivaldi indir

Vivaldi indir
Vivaldi İndir

Vivaldi indir,Vivaldi yükle,Vivaldi download,Vivaldi son sürüm indir,Vivaldi full sürüm indir

 

Vivaldi indir Mac OS X Mac OS X download Vivaldi Ekran Görüntüsü
Opera’nın icra kurulu başkanı tarafından kurulan deneyimli bir ekip liderlüğünde tasarlanan Vivaldi özgün kullanıcı arayüzü ve sadeliğiyle Kullanım kolaylığı sunan bu yenilikçi yazılım ve özellikleriyle dikkat çeken Vivaldi’de Opera’dakine benzer bir e-posta uygulaması da yer alıyor.

Henüz geliştirilme süreci devam eden tarayıcıyının ön izleme versiyonunu Windows, Mac OS ve Linux platformlarında deneyebilirsiniz.

 

Vivaldi, çok uzun süredir internetde dengeyi bozabilecek güce sahip, son derece kullanışlı, güvenilir, yeni ve hızlı bir internet tarayıcısı.

 

Beraber çalışarak geliştirdiği yeni internet tarayıcısı henüz geliştirilmeye devam etmesine çabucak geliştirilip stabil halini alması beklenen tarayıcı, bir anda patlama yapabilecek potansiyele sahip.

 

Istedikleri bir tarayıcı geliştirmek için uğraştıklarını dile getiren Jon Von, dizaynında bu nedenden dolayı bu planlarına yönelik olduğunu vurguladı.

 

Vivaldi indir İlk olarak Windows, Mac ve Linux sürümları yayınlanan programın ilerleyen süreçte mobil sürümları da geliştiricinin planları aktif olmamasına rağmen, ilerleyen süreçte aktif olacak. Kendi e-posta servisi ile beraber gelecek olan Vivaldi internet tarayıcının dizaynı da son derece minimal ve sade olarak geliştirilmiş. Belki tanınmış tarayıcılara göre biraz daha karmaşk görünebilir ama böylece birçok şey elinizin altında ulaşlabilir oluyor.

 

Vivaldi’nin en fazla ilgiçi çeken özelliği ekranın sağ altındaki sayfa filtreleme özelliği oldu. Buradaki seçenekler arasından istediğinizi seçerek internet sayfalarının siyah beyaz, 3 boyutlu, bütün görseller yan dönmüş, karşıt renkler vb. farklı biçimlerde görünmesini mümkün kılabiliyorsunuz.

 

Standart ayarlarda boş sekme açtığınızda sitelere hızlı erişim sağlayabilmeniz için geliştirilen hızlı arama yani speed dial sayfası da son derece kullanışlı ve gerçekten istediğiniz biçimde şahsileştirerek internet tecrübesinizin kalitesini arttırabiliyorsunuz.

 

eklentiye ihtiyaç duymasını sağlamak istediklerini açıkladı. Eklenti desteği de kuşkusuz olacak.

 

Vivaldi indir hemen para ödemeden indirip, kesinlikle denemeniz gerektiğini düşünüyorum. Yeni tarayıcı üzerinde gördüğünü eksi ve artıları bizlerle yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

 

Vivaldi İndir Türkçe Hızlı Tarayıcı İndir,Windows-mac-Linux için son derece hızlı bir tarayıcı
Vivaldi indir – Etkili üstünlükleri şunlardır: Yerleşik posta clientsi, gelişmiş imleme sistemi, tarayıcı notlar arabirimi öğelerinın taşınması için destek vb Vivaldi tek tuşa basarak komutları bir dizi sayesinde belirli eylem çalıştırmanızı sağlar ya da bir kombinasyonunu kullanarak. Yazılım sevdiğiniz sitelere hızlı erişim için sekmeleri özelleştirmenizi sağlar. Vivaldi tasarlanan ve online konforlu bir konaklama için yeni özellikler ile desteklenmiş.

Ana özellikleri:

Modern ve hızlı tarayıcı
Gelişmiş imleme sistemi
Ipuçları Omnibox
Tarayıcıda yazma notları için destek

Gelişmiş ve Güvenilir Hızlı İnternet Tarayıcısı Vivaldi
Hızlı, sade, güvenilir ve yeni internet tarayıcısı (browser) uzun yıllardan beri kullanılan Google Chrome, kullanıcılarının sıklıkla kullanabilme potansiyaline sahiptir. Opera internet tarayıcısının eski CEO’su tarafından özenle tasarlanan internet tarayıcısını bedava indirip kullanabilmeniz mümkün.

 

Yeni, Teknolojik ve Çok Hızlı Browser
Jon Von Tetzchner Opera internet tarayıcının kurucusu bunun yanı sıra CEO’su olan ekibiyle beraber yaptığı ve halende geliştirmeye devam etmesine rağmen Vivaldi internet tarayıcısını geliştirdi. Tarayıcının hızlı, teknolojik ve görülmemiş gelişmiş özelliklere sahip olması sebebiyle geri bildirim özelliği sunabilmesi nedeniyle çok daha süratli geliştirme sağlayıp tanınmış tarayıcı olmayı beklemektedir.

 

Vivaldi indir Kullanımı

 

Tek Sekme Üzerinden Her Şeyi Yapın.Vivaldi Hızlı İnternet Tarayıcısı (Browser) Vivaldi ile kullanıcıların tek bir sekme üzerinden tüm her şeyi yapabilmeleri için yeniliklerinin bu yönde olması nedeniyle çok iddialı oldukları ve kısa zamanda tanınmış en fazla kullanılma oranına sahip tarayıcı olmayı beklemektedirler.

 

Windows, Mac ve Linux Sistemlerinde Kullanın
Gelişmiş yeni internet tarayıcı opera Vivaldi Windows, Mobil Android, iOS, Mac olan tarayıcının sol menüde bulunan Vivaldi Mail ile hızlı e-postaleşme ile iletişim sağlayabilirsiniz. Özellikle tarayıcı kendine ait olan e-posta ile hizmet verecek olup ilerleyen günlerde aktif olarak kullanılması bekleniyor. Oldukça sade dizaynı bulunan ve minimal dizaynıyla kullanıcılarını büyülüyor.

 

Sayfa Filterleme, Hızlı Erişim ve Eklenti Desteği
Sayfa filtreleme özelliğiyle dilediğiniz internet sayfasını 3D boyutlu, siyah beyaz, yan dönmüş, karşıt renkler ve farklı biçimlerde görünebilmesi için dilediğiniz şahsileştirme ayarlarını kullanabiliyorsunuz. Hızlı erişim menü araçları ile standart ayarları kullanırken boş sekme açarak hızlı arama ve sitelere hızlı erişim yapabilirsiniz.

Vivaldi bedava internet tarayıcısın rengarenk kullanarak diğer eklenti desteklerinide bedava indir download yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Türkçe dil desteği bulunmaktadir.

 

Bir önceki yazımız olan TimeLeft indir başlıklı makalemizde TimeLeft download, TimeLeft full sürüm indir ve TimeLeft indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Vivaldi indir YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.