Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
VLSub indir

VLSub indir

VLSub indir
VLSub İndir

VLSub indir,VLSub yükle,VLSub download,VLSub son sürüm indir,VLSub full sürüm indir

 

VLSub indir en tanınmış video oynatma uygulamalarından birisi

 

VLC Media Player indir için üretilmiş olan eklentilerden biri ve bilhassa altyazı bulmakta problem yaşayanlar için hazırlanmış bir eklenti. Ücretsiz olarak sunulan ve kurulumu çok basit bir biçimde gerçekleşen eklenti, VLSub indir ile izlediğiniz videoların, dizilerin ve filmlerin altyazılarını doğrudan uygulama içerisinden bulmanızı sağlıyor ve yaptığı işte son derece iyi diyebilirim.

Eklenti içindeki dosyaları C:/Program Files/VideoLAN/VLC/lua/extensions/ klasörüne atmanızın sonrasında Görüntü menüsünü kullanarak eklentiyi çalıştırabilirsiniz.

 

VLSub indir Kullanımı çok basit olan eklenti vasıtası ile dizi ve filmlerinizi izlemek çok daha basit hale geliyor diyebilirim.

VLSub en tanınmış video oynatma uygulamalarından birisi olan VLC Media Player için üretilmiş olan eklentilerden biri ve bilhassa altyazı bulmakta problem yaşayanlar için hazırlanmış bir eklenti.

Eklenti içindeki dosyaları C:/Program Files/VideoLAN/VLC/lua/extensions/ klasörüne atmanızın sonrasında Görüntü menüsünü kullanarak eklentiyi çalıştırabilirsiniz.

Kullanımı çok basit olan eklenti vasıtası ile dizi ve filmlerinizi izlemek çok daha basit hale geliyor.VLSub  video ile artık videolarınızı kolaylıkla oynatabilirsiniz.

Dilerseniz farklı yöntemler kullanarak değişik videolar oluşturabilirsimiz.Bu eşsiz ve benzersiz yazılım artık mobil dünyada da yerini almış durumda.

Eğer siz hala denemediyseniz şiddetle sizlere bu yazılımı tavsiye ediyoruz.VLSub video oynatma yazılımı aracılığı ile en güzel anlarınızı bu programda hatırlayabilirsiniz. istediğiniz an sevdiklerinizede o güzel anılarınızı paylaşabilirsiniz.Programın detaylı anlatımını yaptığımız bu makalenin sonuna gelmiş bulunmaktayız.Başka özgün bir makalemizde daha sizlerle tekrar görüşmek dileğiyle esen kalın.

indirtr program arşivi dünyası size ve sevdiklerinize iyi günler dilerken, en yeni yazılım ve programlarda tekrardan görüşmek istediğimizi bildirmek isteriz.Saygılarımızla indirtr.org teknoloji dünyasındaki ortak adresiniz çünkü siz bizim için değerlisiniz.

Bir önceki yazımız olan Vivaldi indir başlıklı makalemizde Vivaldi download, Vivaldi full sürüm indir ve Vivaldi indir hakkında bilgiler verilmektedir.

VLSub indir YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.