Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Windows 7 (ISO) indir

Windows 7 (ISO)

Windows 7 (ISO) İndir – Microsoft’un Popüler İşletim Sistemi – indirtr

Windows 7 (ISO) kalıp dosyası indir ile, 32 Bit ve 64 Bit versiyonleri için ISO dosyaları indirip dilediğiniz zaman kurulumu kendiniz yapabilirsiniz.

 

Windows 7, Microsoft’un XP’den sonra en fazla tutulan masaüstü işletim sistemi. Hem 32 Bit üstelik 64 Bit versiyonuyla her seviye PCda problemsiz kullanıcı tecrübesi sunuyor. Gerek oyunlarda gerekse de günlük işlerde oldukça kesintisiz, hatalarla karşılaşmayacağınız bir işletim sistemi olsa da zaman içinde yavaşlayabilir. Bu noktada ISO dosyaları indirerek basitçe kurulumu tek başınıza yapabilirsiniz.

 

Windows 7 işletim sistemi sayesinde gelen sisteminizde herhangi bir problem oluşması halinde kurulum yapabilmeniz için USB flash sürücü yada DVD’ye atabileceğiniz ISO formatında bir dosyanın elinizde olması gerekiyor.

 

32 Bit ve 64 Bit sisteminiz için ISO klasörleri Microsoft’un Windows 7 ISO indirme sayfasından basitçe indirmeniz mümkün. Tek ihtiyacınız olarak bilinen orijinal ürün anahtarı. Ürün anahtarınızı ilgili kutucuğa girerek sisteminize makul Windows 7 ISO dosyasını kısa sürede elde edebilirsiniz.

 

Windows 7 (ISO) indir

 

Windows 7 Home Basic, Home Premium, Professional, Ultimate özetle dilediğiniz versiyon için ISO dosyasını indirmeye başlamadan geçerli ürün anahtarı kadar kurulum için kullanabileceğiniz USB flaş sürücüdeki boş boyut da önemli. En az 4GB boş boyut bulunması gerekiyor.

 

Windows 7 İndirme Adımları:

 

Satın aldığınız ürünle beraber gelen 25 karakterlik ürün anahtarını ilgili yere girin.
Ürün anahtarı doğruluğunu sağlama prosedürünün sonrasında menüden dil seçimi yapın.
32 Bit yada 64 Bit versiyonu seçmenizin sonrasında ISO klasörleri karşınıza gelecektır.

Bir önceki yazımız olan Win Updates Disabler başlıklı makalemizde Win Updates Disabler, Win Updates Disabler download ve Win Updates Disabler full indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Windows 7 (ISO) BENZER İÇERİKLER
Windows 7 (ISO) YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.