sponsorlu bağlantılar
  • Qr Kod
  • Qr Kod
  • Oylama: 1 oy 6,00 Puan
  • Lisans: Ücretsiz
  • Dil Desteği: Tümü
  • İşletim Sistemi: Tümü
  • Üretici: -
  • Dosya Boyutu: 17,80
  • Hemen İndir

WinSysClean X

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
6 Okunma
WinSysClean X

WinSysClean X Programının Özellikleri Ve Detayları.

WinSysClean X ile tüm verilerinizi onarabilir ve işletim sisteminizin daha iyi bir performans sayesinde çalışmasınız sağlayabilirsiniz. Bütün prosedürleri kendiliğinden yapabilen bu program, işletim cihazınızdaki tüm bölümleri tarayarak hataları meydana menfaatiyor ve derli topluyor. Bilgisayarınız düzgün ve hızlı hale gelir.

WinSysClean X pc`nizin güvenilir ve problemsiz bir biçimde çalışmasında sizlere yaverlik olabilecek bir uygulamadır. Program sayesinde cihazınızda yer alan lüzumsuz dosyaları, internet’ ten sızan lüzumsuz verileri, e-posta adreslerinize getiren önemsiz e-postaeri problemsiz bir biçimde tamamıyla temizleye bilirsiniz. Bunların yanı sıra cihazınızda kendiliğinden tarama yapan WinSysClean X olası hataları belirleyerek onarır. Tüm lüzumsuz klasörleri temizleyerek pc`nizin hızlı çalışmasını yarayan programı sizlerde deneyebilirsiniz.

 

WinSysClean X

 

WinSysClean X Windows Sistem Temizleme Yazılımı indir.

WinSysClean X, sisteminizde yer alan tüm tehlikeli klasörleri ve uygulamaları temizlemeye yaverlik olmak amacıyla üretilmiş bir programdır.Bilgisayarım tehlikede diyenler için oldukça makul bir uygulamadır. İnternetten bulaşan tehlikeli ve lüzumsuz bilgileri duyulduğunda temizleyerek pc`nizi güvende tutar. Bunların yanı sıra kullanılmayan ve işe yaramayan uygulamalarıda temizler.

WinSysCleanX Türkçe Full programı Windows sistemleri üzerine yapılmış olabildiğince etkili bir lüzumsuz klasörleri temizleme uygulamalarından birisidir. Türkçe dil desteği yer alan bu yazılım vasıtası ile pc`niz içinde yapacağınız kapsamlı bir tarama işlemesi sonrası disk içinde yer alan bütün lüzumsuz ve kullanılmayan klasörleri duyulduğunda listeleyerek yalnız bir tıklamayla kalıcı adına yok edebilirsiniz.

Kullanıcı dostu dizayna sahip olan WinSysCleanX programı içerdiği araçlar ile registry (kayıt defteri) içinde tamir yapabilir ve fonda çalışabilen bütün programları duyulduğunda takip edebilirsiniz. İnternet sayesinde yetki yaptığınız internet sitelerinide çabucak temizleyebilmektedir. Denemenizi tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan WinMend Auto Shutdown başlıklı makalemizde WinMend Auto Shutdown, WinMend Auto Shutdown download ve WinMend Auto Shutdown full indir hakkında bilgiler verilmektedir.

indirtr.org